Kovo Praha – Hr. Králové 1:4 (kon.) | Most – Plzeň 1:5 (kon.) | Rakovník – Kladno 1:4 (kon.)
Sudoměřice – Ústí n/L 3:4 (0:1 po s.s.) | Karviná – Pardubice 3:6 (kon.) | Kert Park Praha – Letohrad 1:0 (kon.)
HC Kert Park Praha
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
SK Hokejbal Letohrad
Sobota 17.11.2018, 16:00 • HC Kert Park Praha, Lužiny - Praha • CROSSDOCK Extraliga • 14. kolo

To je z naší strany vše, my děkujeme za pozornost a někdy zase na viděnou, (17:26:10)

Dnešní zápas je u konce. Po gólu Petra Danka dvě minuty před koncem nakonec zasloužené body berou domácí.

44:31
    Hosté už měli dvakrát na kahánku, ani jednou ale domácí hráči netrefili domácí branku.

44:00
    Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.

43:52
    Hosté hrají bez brankáře.

43:08
    Josef Hejtmánek teď musel jako poslední obránce hasit rodící se útok Kertu.

42:38
    Kert Park právě vstřelil branku!
    Tak to bylo něco! PETR DANKO obdržel přihrávku na úrovni kruhu pro vhazování, otočil se a posla míček nechytatelně do pravého růžku letohradské branky. Asistence: Jaromír Markytán

41:54
    Na konci povedené kombinace domácích stál Kroček, ten nakonec ale přes soupeřovu čepel vystřelit nedokázal.

41:26
    A další vyhození!

41:04
    Hostům se právě povedlo vyhodit míček.

40:45
    Po závaru před brankou Letohradu rozhodčí přerušuje hru. Branka byla posunuta dopředu. Hráčům Kertu se tohle rozhodnutí pramálo líbí.

39:48
    Po střele mířící pouze do sítě za brankou se hostující Josef Hejtmánek dopustil hákování. Tohle bude na dvě minuty.

39:00
    Wróbel se po přihrávce zpoza branky objevil úplně osamocený před Šimarou, střelou z bekhendu ale nakonec jen těsně minul levou tyčku letohradské branky.

37:54
    Nahození Davida Hejtmánka z vlastní půlky musel Mroviec hasit zákrokem lapačkou. Vhazovat se tak bude před brankou Kertu.

37:36
    A další zakázané uvolnění! V této statistice hosté z Letohradu bezkonkurenčně vedou.

37:29
    Další zakázané uvolnění hostujícího celku!

36:59
    Další šance domácích! Ani tentokrát ale Tomáš Fejfar neprostřelil Šimaru.

36:30
    Hosté se takřka celou třetí třetinu nepodívali do útoku, domácí teď jasně diktují tempo hry.