Hranice – Frýdek-M. 25:33 (kon.) | Litovel – Plzeň 21:37 (kon.) | Nové Veselí – Kopřivnice 26:25 (kon.)
Lovosice – Královo Pole 39:34 (kon.) | Jičín – Zubří 32:29 (kon.)
TJ Cement Hranice
25:33 (12:14)
Pepino SKP Frýdek-Místek
Sobota 17.11.2018, 10:00Chance Extraliga mužů • 10. kolo
    60
    Domácí se prosazují v úvodu poslední minuty tohoto utkání, Frýdek vede osmibrankovým náskokem, (25:33)
    59
    Blíží se závěr utkání, opět se prosazuje kanonýr Petrovský, domácí se pokouší o rychlou odpověď. (24:33)
    58
    Hranice šly rychle dopředu, jejich další branku zaznamenal z bezprostřední blízkosti Bechný! (24:32)
    56
    Po delší době o sobě dal vědět také Petrovský, který je dnes téměř neomylný! (22:32)
    55
    Na brankovišti se k míči dostal Bechný. Ten dokázal skórovat a snížit! (22:31)
    54
    Balón putoval do levého křídla, odkud se prosazuj Bureš, už zase je to o deset branek. (21:31)
    53
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým TJ Cement Hranice (Petr Magrla). (21:30)
    53
    Skvělá obrana, poté dlouhá přihrávka na Bosáka. Ten se proti Vydrovi nemýlil a zvýšil na rozdíl deseti branek. (20:30)
    52
    Do samostatného úniku se dostal Bosák. Hostující házenkář si věděl rady, hosté navyšují svůj náskok! (20:29)
    51
    Nečitelné zakončení od Stržínka, balón skončil v síti, domácí brankář si na míč sáhl! (20:28)
    49
    Před Indrákem se rozestoupila obrana soupeře, domácí hráč poté skóroval na vzdálenější tyčku! (20:27)

49
    Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Erik Žvak). (19:27)
    48
    Domácím se vůbec nedaří! Nejprve je vychytal Pyško, poté se opět trefil Kocich. Náskok hostujícího týmu narůstá, domácí lavička reaguje oddechovým časem! (19:27)
    48
    Spousta prostoru pro Kocicha na středu! Hostující házenkář toho využil a překonal Vydru! (19:26)
    47
    K odraženému míči se na hranici brankoviště dostal Bechný. Ten se prosadil střelou o tyč! (19:25)
    46
    Kocich proskočil mezi obranou soupeře, poté přidal už pětadvacátý gól Frýdku! (18:25)
    45
    Skvělá práce od Petrovského! Ten podklouzl, tak přihrával na pravou stranu, Klaban si zase věděl rady! (18:24)
    43
    Rychle šel dopředu Petrovský, který po kličce ihned střílel. Se štěstím se balón dostal až za čáru! (18:23)
    42
    Bosák získal balón, poté postupoval úplně sám na prázdnou branku! (18:22)
    42
    Technické zakončení Klabana z pravého křídla končí v síti, Kučerka s takovou střelou vůbec nepočítal. (18:21)

41
    Po delší době o sobě dal vědět také brankář Kučerka, který teď parádním zákrokem zastavil kanonýra Petrovského! (18:20)
    40
    Nyní se hraje opravdu velmi rychle, třetí střela Menšíka v řadě znamená jeho třetí branku! (18:20)
    40
    Dobrou přihrávku na brankoviště dostal Bechný. Ten poté bez problémů skóroval! (17:20)
    39
    Nejprve skvělý zákrok brankáře Pyška, o malou chvíli později střela Stracka. Už je to zase o čtyři góly! (16:20)
    39
    Levačka Žvaka končí v síti! To byla pořádná rána, která směřovala na vzdálenější tyčku! (16:19)
    38
    Spousta branek na obou stranách, za domácí se nyní zase z nějakých devíti metrů trefuje Menšík! (16:18)
    38
    S obrovskou dávkou štěstí se prosazuje Kocich. Balón byl totiž tečovaný obranou soupeře. (15:18)
    37
    Menšík to vzal na sebe. Jeho individuální akce končí patnáctým gólem Hranic! (15:17)
    36
    Oba týmy jsou oslabené, na palubovce je spousta prostoru! Toho znovu využívají domácí, Frýdek vede o tři góly! (14:17)
    35
    Žvak dostal těžkou přihrávku na brankoviště, poté se otočil a v pádu skóroval! (13:17)
    35
    Domácí dokázali rozebrat soupeře, posunout míč na pravou stranu a snížit na rozdíl tří branek! (13:16)

34
    Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek). (12:16)
    34
    Sehrávka do pravého křídla, odkud se dnes už poněkolikáté prosazuje Klaban! (12:16)

33
    Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Tomáš Bechný). (12:15)
    33
    Z delší vzdálenosti zakončoval Strack. Jeho střela končí v síti! (12:15)
    30
    Petrovský míč výborně posunul na Klabana, který skóroval z hranice brankoviště! (12:14)
    30
    Hraničtí se trefují půl minuty před koncem prvního poločasu, závěrečný útok tak bude pravděpodobně patři Frýdku. (12:13)
    29
    Sedmička pro hosty. Petrovského nahradil Kocich, který se nemýlil! (11:13)
    28
    To byla těžká střela z pravé spojky, levačka Stržínka nakonec skončila v síti! (9:12)
    27
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým TJ Cement Hranice (Petr Magrla).
    (9:11)

26
    Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Radim Brož). (8:11)
    24
    Hraničtí šli rychle dopředu, domácí snižují opět na tříbrankový rozdíl ve skóre! (8:11)
    23
    Na pravém křídle je Klaban téměř stoprocentní, z těžkého úhlu teď zakončoval na bližší tyč! (7:11)
    21
    Indrák to vzal na sebe, jeho individuální akce končí další domácí brankou, už třetí v řadě! (7:10)
    20
    Další ztráta, poté rychlý brejk Hranic, které v tuto chvíli prohrávají už jen o čtyři góly! (6:10)
    19
    Domácí tým teď zásluhou Bechného rychle využívá přesilovou hru a snižuje! (5:10)

19
    Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Vojtěch Petrovský). (4:10)
    18
    Klaban se o malou chvíli dostal do samostatného úniku, se štěstím se prosadil střelou na bližší tyčku! (4:10)
    17
    Balón šel zase do pravého křídla, odkud se chytrou ranou o zem dokázal trefit Klaban! (4:9)

16
    Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Radim Brož). (4:8)
    16
    Petrovský dostal spoustu prostoru, ze středu pak dokázal tvrdou ranou skórovat! (4:8)
    14
    Rychlá odpověď na druhé straně, postaral se o ni z pravého křídla Klaban, to byl velmi složitý úhel! (4:7)
    14
    Sedmička také pro domácí tým! Magrla se nemýlil, Pyško teď neměl nárok na úspěch! (4:6)

13
    Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Tomáš Klaban). (3:6)
    13
    Mičkal se ve výborné příležitosti neprosadil. Petrovský poté proskočil brankovištěm a skóroval! (3:6)
    12
    Domácí přišli o míč, Petrovský pak skóroval přes celé hřiště do prázdné branky! (3:5)

10
    Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek). (3:4)
    8
    Míč putoval do levého křídla, odkud se prosadil Bosák! (3:4)
    7
    Hosté se do dvougólového trháku nedostali, proti byl Kučerka. O malou chvíli později srovnali! (3:3)

6
    Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jiří Kozlovský). (2:3)
    6
    Sehrávka na pivota, odkud se z nepříliš lehké pozice trefuje Gřešek! (2:3)
    5
    Domácí se na začátku páté minuty prosazují a srovnávají průběh tohoto utkání! (2:2)

4
    Žlutá karta pro tým TJ Cement Hranice (Radim Brož). (1:2)
    4
    Dlouhý výhoz na útočnou polovinu, Gřešek dokázal skórovat i s faulem! (1:2)
    2
    Sedmička pro Frýdek, Petrovský překonal Kučerku a ve druhé minutě srovnal! (1:1)