Dobovec – Halle-Gooik 5:4 (kon.) | A&S Pescara – Lida 11:3 (kon.) | Inter FS – Vytis Vilnius 4:2 (kon.)

39
    Až do teď! Po rohovém kopu se prosadil PATIAS a vykřesal tak jiskřičku naděje na body pro svůj tým. 5:4
    35. CEH - 5:3

35
    Po několika ranách, které se neujali se povedl pokus z dílny CEHA a ten tak posílá domácí do dvoubrankového vedení.
    31. TOTOSKOVIC - 4:3

31
    Vyrovnaný stav nevydržel na světelné tabuli ani celou minutu a postarala se o to dvojce Grbic, TOTOSKOVIC. Druhý jmenovaný je střelcem vedoucí branky.
    29. DIOGO - 3:3

29
    Po faulu Leitaa na Fetice se gólově prosadil DIOGO a tím vyrovnává stav zápasu.
    20. GRBIC - 3:2

20
    Cujec svůj vydařený výkon z první půle korunuje výbornou asistencí adresovanou na GRBICE, který se již v zakončení nemýlil.
    18. Galan CARSI - 2:2

18
    Poté co se do tyče trefil Grello si odražený balón našel Galan CARSI a vyrovnal tak skóre na 2:2.
    4. R. MORDEJ - 2:1

4
    A hned se také dostávají do vedení a hráči Halle – Gooiku zůstali zatím jen v němém úžasu.
    3. R. MORDEJ - 1:1

3
    Domácí srovnali.
    3. Galan CARSI - 0:1

3
    Halle-Gooik právě vstřelil branku!
    Po rohovém kopu se už ve třetí minutě dokázali prosadit futsalisté hostů. Nahrávku si připisuje Grello a samotný gól Galan CARSI.

Ondřej Srba

Branky: 3. MORDEJ (Fetic), 4. MORDEJ (Čujec), 20. GRBIC (Cujec), 29. DIOGO, 31. TOTOSKOVIC (Grbic), 35. CEH – 3. CARSI (Grello), 18. CARSI, 39. PATIAS (Leo)

Karty:   26. Fetic (DOB), 33. Cujec (DOB) – 7. Reda (HAL), 8. Grello (HAL)

KMN Dobovec: Puskar – Cesarec, Cujec, Čeh, Fetic – Grbic, Mordej (C), Peklic, Postruzin, Totoskovic
    FP Halle-Gooik: Vandenheede – Nerinckx, Adane, Dahbi, Dujacquier, Fernando, Galan – Grello, Leitao, Leo, Patias, Teixeira, Teixeira (C)

Rozhodčí: Marc Birkett (ENG)