Liberec – Sparta 2:7 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 13:4 (kon.) | Otrokovice – Bohemians 4:3 (po pr.)
Královské Vinohrady – Bulldogs 5:4 (po pr.) | Česká Lípa – Znojmo 8:9 (kon.) | Střešovice – Chodov 3:7 (kon.)
TJ Sokol Královské Vinohrady
5:4 (1:1, 1:0, 2:3 - 1:0)
Bulldogs Brno
Neděle 18.11.2018, 18:00 • TJ Sokol Vinohrady, Praha 2 • Livesport Superliga • 14. kolo

To je z naší strany vše, my děkujeme za pozornost a někdy zase na viděnou. (20:05:58)

Dnešní zápas je u konce. Dodatečný bod nakonec zůstává v Riegrových sadech. Za domácí se prosadil Gregor, dvakrát Svoboda a Hartman, Rozhodující gól vsítil Ondřej Stuchlík. Za hosty se prosadil Koláčný, Kadavý a Surkoš. Jelínek si poměrně nevšedně vystřelil "vlastňáka".

Hráči utkání: Jan Svoboda (SKV) a Martin Grlický (Brno)

60:08 Ondřej STUCHLÍK - 5:4

60:08
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Bratrské duo rozhodlo! ONDŘEJ STUCHLÍK se po bleskovém rozehrání volného úderu dostal ke střele ze středu hřiště, která skončila až za zády hostujícího brankáře! Asistence: Zbyněk Stuchlík

60:06
    Po Linhartově vyhraném buly a Svobodově průniku obranou budou mít domácí výhodu volného úderu.

60:01

V třetí třetině jsme mohli vidět vůbec nejvíc gólů! V 42. minutě vyrovnával Kadavý, ve 45. minutě skóroval Svoboda s Jelínek, žel druhý jmenovaný dopravil míček do vlastní branky. V 51. minutě poslal do vedení domácí Hartman, v 57. minutě vyrovnával Surkoš.

58:45
    Svobodova střela propadla Bartekovi málem mezi nohy, zkušený brankář ale nakonec nezklamal.

58:00
    Právě probíhají poslední dvě minuty základní hrací doby.

57:32
    Jelínkova tvrdá střela Barteka nepřekonala.
    56:54 Matěj SURKOŠ - 4:4

56:54
    Bulldogs právě vstřelili branku!
    MATĚJ SURKOŠ si počkal na basketbalové trojce na přihrávku, odtud i vypálil střelu, která se po chybě domácího brankáře propadla až do branky. Bez asistence.

56:36
    Velká šance pro hosty! Koláčný si počíhal na přenechaný míček, z nadějné pozice na pravé straně ale pálil pouze do domácího brankáře.

56:14
    Ze souboje v rohu vycházejí jako vítězové domácí hráči.

55:45
    Grlický to zkusil ze střední vzdálenosti. Jeho pokus nepatřil k těm nejhorším, ale nakonec srazil sražený.

Libor Kokoška

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 9. Gregor, 21. Svoboda (Gregor), 45. Svoboda, 51. Hartman (Lanc), 61. O. Stuchlík (Z. Stuchlík) – 1. Koláčný (Pešek), 42. Kadavý (Koláčný), 45. Jelínek (vla.), 57. Surkoš

TJ Sokol Královské Vinohrady: Weissgarber (Mazák) – Jelínek, Vnuk, Lanc, D. Záň, Otta, O. Stuchlík, Houra – Linhart, Hartman, Gregor – Skřivánek, Dolejš, Hanák – J. Záň, Z. Stuchlík, Rossi – Svoboda, Harnesk.
    Bulldogs Brno: Bartek (Mazánek) – Lorenc, Vojtíšek, Pešák, Galuszka, Marek, Surkoš – Černý, Ulman, Grlický – Němec, Šomodi, Kadavý – Koláčný, Voltner, Šomodi – Žák, Pešek.

Rozhodčí: Baloun Milan, Šuvada Roman