Eibar – Real Madrid 3:0 (kon.) | Valencia – Rayo Vallecano 3:0 (kon.) | Huesca – Levante 2:2 (kon.)
Atlético – Barcelona 1:1 (kon.)
SD Huesca
2:2 (1:1,1:1)
Levante UD
Sobota 24.11.2018, 18:30Španělská LaLiga • 13. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

Dobrý den všem fanouškům kopané! Dnes budeme společně sledovat zápas třináctého kola LaLigy mezi týmem SD Huesca a Levante UD.

SD Huesca

Huesca se nachází v tabulce na posledním místě a dost se v LaLize trápí. Na kontě má 6 bodů za 1 výhru a 3 remízy. Za 12 zápasů dokázali hráči Huescy vstřelit 10 branek a inkasovali jich 25, což je spolu s Vallecanoem nejvíce v celé lize. V dnešním zápase je tak Huesca jasným outsiderem.

Poslední 3 ligová utkání:
    Alaves – Huesca 2:1
    Huesca – Getafe 1:1
    Sevilla – Huesca 2:1

Levante UD

Hráčům Levante se na rozdíl od Huescy celkem daří. V tabulce se nacházejí na osmém místě s počtem 17 bodů a ztrácejí tak pouze 3 body na boj o postup do evropského poháru. Na svém kontě mají 5 výher, 5 proher a dvě remízy. V tomto ročníku dokázali vstřelit 18 gólů a o jednu branku více inkasovali. Do dnešního utkání vstupují jako favorité a 3 body jsou pro tento tým prioritou.

Levante – Real Sociedad 1:3
    Villareal – Levante 1:1
    Levante – Leganes 2:0

Který z týmů vyhraje první poločas?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

SD Huesca: Jovanović – Miramón, Pulido, Etxeita, Akapo – Musto, Rivera Hernández – Gallar, Moisés Gómez, Ferreiro – Cucho.
    Náhradníci: Werner – Aguilera, Ávila, Brezančić, Gürler, Insua, Sastre.

Levante UD: Olazábal – Cabaco, Chema, Suárez Pier – Coke, Prcić, N. Vukčević, Toňo, Jason – Martí, B. Mayoral.
    Náhradníci: Aitor Fernández – E. Bardhi, E. Boateng, Dwamena, Pedro López, Manzanara, Simon.

Rozhodčí: Fernandez J..

Utkání startuje za 5 minut!

Oba dva týmy nyní nastupují na hrací plochu! Utkání začne za několik okamžiků!

1

1
    Huesca hned ze začátku drží míč na kopačkách a zatím k němu nepouštějí svého soupeře.

2
    Do útoku se teď pustili hráči Levante, ale finální přihrávka končí za brankou, rozehrávat bude Jovanović.

4
    Pěknou akci teď předvedli hráči hostujícího celku, kteří se nakonec dostali ke střele, která ale končí daleko na tribuně za brankou domácích.

6
    Po chybě jednoho z hráčů Huescy se k autovému vhazování dostávají hosté na polovině hřiště.

7
    Nyní na téměř totožném místě vybojovali autové vhazování hráči domácího celku.

8
    Musto posílal první centr do vápna Levante, ale obrana toho celku si ho pohlídala a odhlavičkovala daleko od vlastní branky.

9
    Hernandéz skvělou individuální akcí obešel hráče a potom poslal míč na Cucha, který zpoza vápna otestoval brankáře Jovanović, který si připisuje první zákrok.

11
    Po srážce dvou hráčů leží na zemi Musto, ale vypadá to, že to není nic vážného.

12
    Žlutou kartu dostává Nikola Vukčević (Levante UD).

12
    Žlutou kartu dostává hráč Huescy Jorge Pulido za faul na polovině hřiště.

13
    Nyní vysílali centr do vápna Huescy hosté, ale míč končí v rukavicích Jovanoviće.

14
    Další pokus u kterého se ani nedalo poznat, zda jde o přihrávku nebo střelu končí na kopačkách Huescy.

15
    Etxeita nyní likviduje akci Huescy ve vlastním vápně. Následuje autové vhazování domácích.

16
    Cucho poslal zpoza vápna na brankáře Olazába střelu, se kterou neměl tento brankáře sebemenší problém.

17
    Domácí začínají být více a více aktivní po střele jednoho ze záložníků musel zasahovat brankář hostů!

18
    Hráči Huescy se radují z gólu, ale rozhodčí signalizuje, že si celou situaci prověří u videa!

19
    Rozhodčí po konzultaci branku neuznává, díky ofsajdovému postavení jednoho z útočníků.
    19.

20
    Další centr domácích má opět v rukavicích Olazába, který se musel v posledních minutách pořádně zapotit.

21
    Hráči Levante teď předvedli povedenou akci na jejímž konci stál Jason, který se k zakončení nakonec nedostal.

22
    Gallar se nyní pokoušel překvapit obránce hostů z dálky, ale jeho střela němu ani nedošla, neboť byla zblokována jedním z obránců.

23
    Huesca právě vstřelila branku! Autorem branky je CHRISTIAN RIVERA HERNÁNDEZ, který dostal nádhernou přihrávku do pokutového území a poslal míč zkušeně do levého dolního rohu. Asistence: Cucho
    23. Christian Rivera Hernández - 0:0

25
    Fanoušci Huescy ožívají a stejně tak hráči na hřišti, kde jich je teď plno.

27
    Ferreiro zkoušel dostat míč do vápna Levante, ale jeho pokus nakonec po odrazu končí na polovině hřiště.

27
    Po faulu jednoho z hráčů Huescy mají k dispozici hosté standardní situaci.

28
    Hráč Levante vybojovali rohový kop.

28
    Rohový kop přinesl velký zmatek před bránou domácího celku, kde ale nakonec jeden z hostujících hráčů fauloval a rozehrávat tak bude Jovanović.

29
    Břevno! Cabaco teď centroval a jeho centr se vznesl nad brankou Huescy, s čímž vůbec nepočítal brankář domácích a málem z toho byla branka.
    29.

31
    Huesca dostala sice míč do vápna soupeře, ale ihned se vznesl na kopačky soupeře.

33
    Huesca po zahozené šanci alespoň vybojovala rohový kop, který ale také neohrozil branku hostů.

34
    Ferreiro skvěle obešel dva hráče a vyslal střelu, která těsně minula pravou tyč branky Jovanoviće.

35
    Střely na branku:
    Huesca: 6
    Levante: 0

36
    Ferreiro opět z dálky ohrozil branku hostů, vybojoval ovšem pouze rohový kop.

37
    Rohový kop branku neohrozil, ale velice aktivní hráči domácího celku balón vybojovali zpět.

38
    Gallara teď zastavila píšťalka rozhodčího, který signalizuje ofsajd.

39
    Další střela na branku Huescy, tentokrát jí Olazábal bez problémů chytá a posílá svoje hráče směrem vpřed.

40
    Rivera leží po hlavičkovém souboji ve vápně Levante, ale nevypadá to, že by šlo o něco vážného.

41
    Ostrý faul jednoho z hráčů Levante, domácí mají k dispozici standardní situaci.

43
    Rivera opět zkoušel obejít z pravé strany obranu hostů, tentokrát se mu to ale nepovedlo.

43
    Roger se dostal ke střele z pozice penalty, ale Jovanović ho skvěle vychytal a díky němu tak zůstává skóre 1:0!
    43.

44
    Hráči Levante měli k dispozici rohový kop, který si ale pohlídala obrana domácích a vyhlavičkovala ho daleko od vlastní branky.

45+1
    Levante právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je ROGER MARTÍ, který si naskočil na centr ve vápně a trefil ho přesně k levé tyči! Asistence: Coke
    45+1. Roger MARTÍ - 1:1

45+1
    Rozhodčí nastavuje v prvním poločase 2 minuty!

45+2

Který z týmů vyhraje druhý poločas?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

První poločas je u konce s remízovým stavem 1:1! První gól padl ve 22. minutě, když Rivera dostal do vápna krásnou přihrávku, kterou skvěle proměnil a poslal Huescu do vedení. Domácí po brance nepouštěli soupeře k míči a byli týmem, který určuje tempo hry, ovšem na konec poločasu dovolili hostům zaútočit, čehož hráči Levante využili v nastaveném čase, kdy na 1:1 vyrovnal Roger.

46

46
    Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Nikola Vukčević, přichází Enis Bardhi.

48
    Levante po chybě jednoho ze záložníků domácích bude vhazovat aut na polovině hřiště.

49
    V ofsajdovém postavení se teď nacházel Mayoral, rozehrávat bude Huesca.

50
    Hráči Levante do druhého poločasu vstoupili velmi aktivně, nejspíše je nakopla branka z konce prvního poločase.

52
    Huesca právě vstřelila branku! Autorem branky je XABIER ETXEITA, jenž si naskočil na centr ze standardní situace a trefuje hlavou odkryté místo Olazábalovi branky. Asistence: Ferreiro D.
    52. Xabier ETXEITA - 2:1

54
    Nyní je na koni opět Huesca, která se po nepovedeném vstupu do druhého poločasu ujímá vedení.

56
    Hráči hostujícího mužstva se teď snaží dostat přes pevnou defenzivu Huescy, která ale nepolevuje.

56
    Šance, kterou měla Huesca nakonec končí za brankou. Domácí mají k disopizici rohový kop.

58
    Další útočný výpad domácích bez problémů likviduje obrana Levante.

59
    Ferreiro nyní obešel jednoho z obránců, vyslal střelu, která skončila kousek od pravé tyče.
    59.

60
    Cucho teď předvedl skvělou individuální akci, když obešel dva obránce, ale nedokázal zakončit, jeho střela byla zblokována.

62
    Huesca drží balón a nepouští k němu svého soupeře.

63
    Ferreiro nyní zakončoval ve vápně Levante, ale jeho střela byla opět zblokována, hrají hosté.

64
    Rozhodčí signalizuje ofsajd ve kterém se nacházel jeden z útočníků Huescy.

66
    Dnešní utkání sleduje na stadiónu 6459 diváků!

67
    Žlutou kartu dostává hostující hráč Sanjin Prcić.

69
    Šanci Huescy teď skvěle vychytal hostující brankář Olazábal.

69
    Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Erick Cabaco, přichází Emmanuel Boateng.

70
    Rivera teď prošel zprava vápnem a dostal se k zakončení, které ovšem končí za brankou.

72
    Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází Christian Rivera Hernández, přichází Lluís Sastre.

73
    V ofsajdovém postavení se nacházel jeden z hráčů Levante, rozehrávat bude Jovanović.

74
    Hráči Levante dávají gól, ale rozhodčí si jde celou situaci prověřit na videu!

74
    Žlutou kartu dostává Aleksandar Jovanović (SD Huesca).
    77. Emmanuel BOATENG - 2:2

77
    Rozhodčí branku uznává! Autorem branky je EMMANUEL BOATENG, který dostal přihrávku ve vápně a trefuje přesně levý dolní roh branky! Asistence: Jason

79
    Po faulu jednoho z útočících Huescy rozehrávají hosté.

80
    Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází Álex Gallar, přichází Luis Ezequiel Ávila.

81
    Žlutá karta pro Ávilu za řeči k rozhodčímu.

81
    Žlutou kartu dostává hráč hostů Toňo za řeči.

84
    Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Sanjin Prcić, přichází Fran Manzanara.

84
    Boateng vyhrál souboj na polovině hřiště a společně se svými spoluhráči postupuje vpřed.

86
    Huesca měla k dispozici rohový kop, který ale končí na kopačkách obránců Levante, kteří mohou vyslat své útočníky do akce.

87
    Následuje ovšem další rohový kop pro Huescu,

88
    Z rohového kopu opět nic není, hrát bude brankář Olazábal.

89
    Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází David Ferreiro, přichází Serdar Gürler.

89
    Utkání se chýlí ke konci. Levante mají k dispozici autové vhazování nedaleko vápna domácích.

90
    Rozhodčí nastavuje 5 minut!

90+2
    Hra se teď přelévá ze strany na stranu, domácí jdou nyní vpřed.

90+4
    Akce Huescy končí za brankou hostů, rozehrávat bude Olazábal.

90+5
    Rohový kop Huescy končí na kopačkách hráčů Levante.

90+5

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 12:3. Střely mimo: 9:2. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 6:5. Fauly: 11:8.

Dnešní napínavé utkání je u konce! První branka přišla v 19. minutě, ale rozhodčí si jí šel zkontrolovat na video po kterém, díky ofsajdovému postavení jednoho z hráčů gól neuznal. Huesca ovšem dlouho nečekala a hned ve 23. minutě vstřelila branku, která již platila. Po brance domácí tlačili soupeře a vypadalo to, že hosté fyzicky nestíhají, ovšem v nastaveném čase prvního poločasu se k hlavičce dostal Roger a vyrovnal tak stav utkání na 1:1. Do druhého poločasu vstoupili opět lépe domácí, což se ukázalo v 52. minutě, kdy Huescu do vedení poslal Etxeita. Domácí dlouho vedli, ale Levante se přece jen dostalo k vyrovnání, které zařídil svojí střelou k levé tyči střídající Boateng. Konečný výsledek je tedy 2:2.

Z mé strany je to dnes vše! Přeji Vám hezký zbytek večera a budu se těšit u dalšího zápasu! (20:31:37)

Adam Mitáš

Branky: 23. Rivera Hernández (Cucho), 52. Etxeita (Ferreiro) – 45+1. Martí (Coke), 77. E. Boateng (Jason)

Karty:   12. Pulido (HSC), 74. Jovanović (HSC), 81. Ávila (HSC) – 12. N. Vukčević (LVN), 67. Prcić (LVN), 81. Toňo (LVN)

SD Huesca: Jovanović – Miramón, Pulido, Etxeita (C), Akapo – Musto, Rivera Hernández (72. Sastre) – Gallar (80. Ávila), Moisés Gómez, Ferreiro (89. Gürler) – Cucho.

Levante UD: Olazábal – Cabaco (69. E. Boateng), Chema, Suárez Pier – Coke (C), Prcić (84. Manzanara), N. Vukčević (46. E. Bardhi), Toňo, Jason – Martí, B. Mayoral.

Rozhodčí: Fernandez J.