Obří slalom žen, 1. kolo, Killington | Vítěz: Ragnhild Mowinckelová (NOR) (kon.) | | | Obří slalom žen, 2. kolo, Killington | Vítěz: F. Brignoneová (ITA) (kon.) |
Sjezd mužů, Lake Louise | Vítěz: M. Franz (AUT) (kon.) |
Kvalifikace HS142, Ruka | (zruš.) | | | Muži HS142, Ruka | Vítěz: R. Kobajaši (JPN) (kon.) |
Sprinty mužů a žen, Ruka | Vítěz: J. Bělorukovová (RUS), A. Bolšunov (RUS) (kon.) |
Skoky HS142, Ruka | Vítěz: M. Seidl (AUT) (kon.) | | | Běh 10 km, Ruka | Vítěz: M. Seidl (AUT) (kon.) |
Tomáš Lysý
Startovní listina kvalifikace:
1. Niko Kytösaho (FIN)
2. Frans Tähkävuori (FIN)
3. Niko Loytainen (FIN)
4. Kalle Heikkinen (FIN)
5. Andreas Alamommo (FIN)
6. Eetu Nousiainen (FIN)
7. Daiki Ito (JPN)
8. Jernej Damjan (SLO)
9. Dmitrij Vasiljev (RUS)
10. Jarkko Määttä (FIN)
11. Daniel-André Tande (NOR)
12. Michael Hayböck (AUT)
13. Jonathan Learoyd (FRA)
14. Stefan Hula (POL)
15. Simon Ammann (SUI)
16. Philipp Aschenwald (AUT)
17. Čestmír Kožíšek (CZE)
18. Bor Pavlovčič (SLO)
19. Gregor Schlierenzauer (AUT)
20. Halvor Egner Granerud (NOR)
21. Domen Prevc (SLO)
22. Noriaki Kasai (JPN)
23. Vladimir Zografski (BUL)
24. Děnis Kornilov (RUS)
25. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
26. Andreas Schuler (SUI)
27. Taku Takeuči (JPN)
28. Martti Nõmme (EST)
29. Žak Mogel (SLO)
30. Severin Freund (GER)
31. Kevin Bickner (USA)
32. Artti Aigro (EST)
33. Gregor Deschwanden (SUI)
34. Andreas Stjernen (NOR)
35. Michail Nazarov (RUS)
36. Naoki Nakamura (JPN)
37. Maciej Kot (POL)
38. Lukáš Hlava (CZE)
39. Manuel Fettner (AUT)
40. Anže Semenič (SLO)
41. Roman Koudelka (CZE)
42. Clemens Aigner (AUT)
43. Jakub Wolny (POL)
44. Richard Freitag (GER)
45. Stefan Kraft (AUT)
46. Anže Lanišek (SLO)
47. Junširo Kobajaši (JPN)
48. Daniel Huber (AUT)
49. Killian Peier (SUI)
50. Robert Johansson (NOR)
51. Markus Eisenbichler (GER)
52. Anders Fannemel (NOR)
53. David Siegel (GER)
54. Viktor Polášek (CZE)
55. Andreas Wellinger (GER)
56. Johann André Forfang (NOR)
57. Karl Geiger (GER)
58. Dawid Kubacki (POL)
59. Antti Aalto (FIN)
60. Piotr Żyła (POL)
61. Timi Zajc (SLO)
62. Kamil Stoch (POL)
63. Rjoju Kobajaši (JPN)
64. Stephan Leyhe (GER)
65. Jevgenij Klimov (RUS)
Průběžné pořadí SP:
1. Jevgenij Klimov (RUS) 100 bodů
2. Stephan Leyhe (GER) 80 b.
3. Rjoju Kobajaši (JPN) 60 b.
4. Kamil Stoch (POL) 50 b.
5. Timi Zajc (SLO) 45 b.
6. Piotr Żyła (POL) 40 b.
7. Antti Aalto (FIN) 36 b.
8. Dawid Kubacki (POL) 32 b.
9. Karl Geiger (GER) 29 b.
10. Johann André Forfang (NOR) 26 b.
11. Andreas Wellinger (GER) 24 b.
12. Viktor Polášek (CZE) 22 b.
...
25. Roman Koudelka (CZE) 6 b.
29. Lukáš Hlava (CZE) 2 b.
Průběžné pořadí poháru národů
1. Polsko 532 bodů
2. Německo 528 b.
3. Rakousko 334 b.
4. Japonsko 322 b.
5. Rusko 250 b.
6. Švýcarsko 214 b.
7. Slovinsko 161 b.
8. Česká republika 80 b.
9. Norsko 59 b.
10. Finsko 36 b.
11. Itálie 3 b.
1. Niko Kytösaho (FIN)
2. Frans Tähkävuori (FIN)
3. Niko Loytainen (FIN)
4. Kalle Heikkinen (FIN)
5. Andreas Alamommo (FIN)
6. Eetu Nousiainen (FIN)
7. Daiki Ito (JPN)
8. Jernej Damjan (SLO)
9. Dmitrij Vasiljev (RUS)
10. Jarkko Määttä (FIN)
11. Daniel-André Tande (NOR)
12. Michael Hayböck (AUT)
13. Jonathan Learoyd (FRA)
14. Stefan Hula (POL)
15. Simon Ammann (SUI)
16. Philipp Aschenwald (AUT)
17. Čestmír Kožíšek (CZE)
18. Bor Pavlovčič (SLO)
19. Gregor Schlierenzauer (AUT)
20. Halvor Egner Granerud (NOR)
21. Domen Prevc (SLO)
22. Noriaki Kasai (JPN)
23. Vladimir Zografski (BUL)
24. Děnis Kornilov (RUS)
25. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
26. Andreas Schuler (SUI)
27. Taku Takeuči (JPN)
28. Martti Nõmme (EST)
29. Žak Mogel (SLO)
30. Severin Freund (GER)
31. Kevin Bickner (USA)
32. Artti Aigro (EST)
33. Gregor Deschwanden (SUI)
34. Andreas Stjernen (NOR)
35. Michail Nazarov (RUS)
36. Naoki Nakamura (JPN)
37. Maciej Kot (POL)
38. Lukáš Hlava (CZE)
39. Manuel Fettner (AUT)
40. Anže Semenič (SLO)
41. Roman Koudelka (CZE)
42. Clemens Aigner (AUT)
43. Jakub Wolny (POL)
44. Richard Freitag (GER)
45. Stefan Kraft (AUT)
46. Anže Lanišek (SLO)
47. Junširo Kobajaši (JPN)
48. Daniel Huber (AUT)
49. Killian Peier (SUI)
50. Robert Johansson (NOR)
51. Markus Eisenbichler (GER)
52. Anders Fannemel (NOR)
53. David Siegel (GER)
54. Viktor Polášek (CZE)
55. Andreas Wellinger (GER)
56. Johann André Forfang (NOR)
57. Karl Geiger (GER)
58. Dawid Kubacki (POL)
59. Antti Aalto (FIN)
60. Piotr Żyła (POL)
61. Timi Zajc (SLO)
62. Kamil Stoch (POL)
63. Rjoju Kobajaši (JPN)
64. Stephan Leyhe (GER)
65. Jevgenij Klimov (RUS)
Průběžné pořadí SP:
1. Jevgenij Klimov (RUS) 100 bodů
2. Stephan Leyhe (GER) 80 b.
3. Rjoju Kobajaši (JPN) 60 b.
4. Kamil Stoch (POL) 50 b.
5. Timi Zajc (SLO) 45 b.
6. Piotr Żyła (POL) 40 b.
7. Antti Aalto (FIN) 36 b.
8. Dawid Kubacki (POL) 32 b.
9. Karl Geiger (GER) 29 b.
10. Johann André Forfang (NOR) 26 b.
11. Andreas Wellinger (GER) 24 b.
12. Viktor Polášek (CZE) 22 b.
...
25. Roman Koudelka (CZE) 6 b.
29. Lukáš Hlava (CZE) 2 b.
Průběžné pořadí poháru národů
1. Polsko 532 bodů
2. Německo 528 b.
3. Rakousko 334 b.
4. Japonsko 322 b.
5. Rusko 250 b.
6. Švýcarsko 214 b.
7. Slovinsko 161 b.
8. Česká republika 80 b.
9. Norsko 59 b.
10. Finsko 36 b.
11. Itálie 3 b.
Sobota:
15:15: Kvalifikace
16:30: První individuální závod
Neděle:
15:30: Kvalifikace
17:00: Druhý individuální závod
Nově by se měla kvalifikace skákat zítra v 9 hodin a věřme, že už se počasí umoudří.
1. Niko Kytösaho (FIN)
2. Frans Tähkävuori (FIN)
3. Niko Loytainen (FIN)
4. Kalle Heikkinen (FIN)
5. Andreas Alamommo (FIN)
6. Eetu Nousiainen (FIN)
7. Daiki Ito (JPN)
8. Jernej Damjan (SLO)
9. Dmitrij Vasiljev (RUS)
10. Jarkko Määttä (FIN)
11. Daniel-André Tande (NOR)
12. Michael Hayböck (AUT)
13. Jonathan Learoyd (FRA)
14. Stefan Hula (POL)
15. Simon Ammann (SUI)
16. Philipp Aschenwald (AUT)
17. Čestmír Kožíšek (CZE)
18. Bor Pavlovčič (SLO)
19. Gregor Schlierenzauer (AUT)
20. Halvor Egner Granerud (NOR)
21. Domen Prevc (SLO)
22. Noriaki Kasai (JPN)
23. Vladimir Zografski (BUL)
24. Děnis Kornilov (RUS)
25. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
26. Andreas Schuler (SUI)
27. Taku Takeuči (JPN)
28. Martti Nõmme (EST)
29. Žak Mogel (SLO)
30. Severin Freund (GER)
31. Kevin Bickner (USA)
32. Artti Aigro (EST)
33. Gregor Deschwanden (SUI)
34. Andreas Stjernen (NOR)
35. Michail Nazarov (RUS)
36. Naoki Nakamura (JPN)
37. Maciej Kot (POL)
38. Lukáš Hlava (CZE)
39. Manuel Fettner (AUT)
40. Anže Semenič (SLO)
41. Roman Koudelka (CZE)
42. Clemens Aigner (AUT)
43. Jakub Wolny (POL)
44. Richard Freitag (GER)
45. Stefan Kraft (AUT)
46. Anže Lanišek (SLO)
47. Junširo Kobajaši (JPN)
48. Daniel Huber (AUT)
49. Killian Peier (SUI)
50. Robert Johansson (NOR)
51. Markus Eisenbichler (GER)
52. Anders Fannemel (NOR)
53. David Siegel (GER)
54. Viktor Polášek (CZE)
55. Andreas Wellinger (GER)
56. Johann André Forfang (NOR)
57. Karl Geiger (GER)
58. Dawid Kubacki (POL)
59. Antti Aalto (FIN)
60. Piotr Żyła (POL)
61. Timi Zajc (SLO)
62. Kamil Stoch (POL)
63. Rjoju Kobajaši (JPN)
64. Stephan Leyhe (GER)
65. Jevgenij Klimov (RUS)
1. Jevgenij Klimov (RUS) 100 bodů
2. Stephan Leyhe (GER) 80 b.
3. Rjoju Kobajaši (JPN) 60 b.
4. Kamil Stoch (POL) 50 b.
5. Timi Zajc (SLO) 45 b.
6. Piotr Żyła (POL) 40 b.
7. Antti Aalto (FIN) 36 b.
8. Dawid Kubacki (POL) 32 b.
9. Karl Geiger (GER) 29 b.
10. Johann André Forfang (NOR) 26 b.
11. Andreas Wellinger (GER) 24 b.
12. Viktor Polášek (CZE) 22 b.
...
25. Roman Koudelka (CZE) 6 b.
29. Lukáš Hlava (CZE) 2 b.
1. Polsko 532 bodů
2. Německo 528 b.
3. Rakousko 334 b.
4. Japonsko 322 b.
5. Rusko 250 b.
6. Švýcarsko 214 b.
7. Slovinsko 161 b.
8. Česká republika 80 b.
9. Norsko 59 b.
10. Finsko 36 b.
11. Itálie 3 b.
Pátek:
16:00: Oficiální trénink (2 kola)
18:00: Kvalifikace
Sobota:
15:30: Zkušební kolo
16:30: První individuální závod
Neděle:
15:30: Kvalifikace
17:00: Druhý individuální závod