Rayo Vallecano – Eibar 1:0 (kon.)
Rayo Vallecano
1:0 (0:0)
SD Eibar
Pátek 30.11.2018, 21:00 • Estadio de Vallecas, Madrid • Španělská LaLiga • 14. kolo

To je z mé strany vše, hezký večer. (22:50:47)

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 2:8. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 3:6. Fauly: 15:12.

Je dobojováno. V prvním poločase byl Eibar lepším celkem, ale branky se nedočkal. Ve druhém poločase už to bylo vyrovnané a branka nakonec padla. Trochu překvapivě ji vstřelil domácí celek, kterému to nakonec stačilo k vítězství 1:0 a zisku důležitým třem bodům.

90+4

90+3
    Ani tato akce hostů k ničemu nevedla. Vypadá to, že je rozhodnuto.

90+1
    Rozhodčí přidal čtyři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Po centru si málem domácí hráč srazil míč do vlastní branky, ale nakonec skončil těsně vedle pravé tyče!

88
    Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Gonzalo Escalante, přichází Pablo De Blasis.

87
    Stále se hraje hlavně na polovině Vallecana, ale zatím je Stole Dimitrievski bez práce.

85
    Ani centr z pravé strany se neujal. Domácí navíc dnes brání velmi dobře a vypadá to, že získají všechny tři body.

83
    Hosté se snaží s nepříznivým výsledkem něco udělat, ale ve druhém poločase se jim směrem dopředu vůbec nedaří.