SuperG mužů, Beaver Creek | Vítěz: M. Franz (AUT) (kon.) | | | Sjezd žen, Lake Louise | Vítěz: N. Schmidhoferová (AUT) (kon.) |
Muži HS134, Nižnij Tagil | Vítěz: J. A. Forfang (NOR) (kon.) |
Ženy 10 km volně, Lillehammer | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Muži 15 km volně, Lillehammer | Vítěz: S. Røthe (NOR) (kon.) |
Běh 10 km s hromadným startem, Lillehammer | Vítěz: M. Krog (NOR) (kon.) | | | Skoky HS98, Lillehammer | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
konec
SP - muži HS134, Nižnij Tagil
Vítěz: J. A. Forfang (NOR)
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Johann André Forfang (NOR) 264,4
2. Piotr Żyła (POL) 264,2
3. Rjoju Kobajaši (JPN) 262,0
4. Stephan Leyhe (GER) 252,9
5. Stefan Kraft (AUT) 250,4
6. Robert Johansson (NOR) 244,6
7. Kamil Stoch (POL) 244,2
8. Timi Zajc (SLO) 235,7
9. Halvor Egner Granerud (NOR) 234,4
10. Karl Geiger (GER) 233,9
11. Jevgenij Klimov (RUS) 233,3
12. Antti Aalto (FIN) 232,6
13. Andreas Wellinger (GER) 230,1
14. Domen Prevc (SLO) 228,5
15. Vladimir Zografski (BUL) 225,4
16. Killian Peier (SUI) 225,3
17. Dmitrij Vasiljev (RUS) 225.2
18. Kevin Bickner (USA) 224.4
19. Jernej Damjan (SLO) 223.6
20. Dawid Kubacki (POL) 223.2
21. Stefan Hula (POL) 220.5
22. Severin Freund (GER) 218.2
23. Roman Koudelka (CZE) 218.0
24. Daniel Huber (AUT) 216.2
25. Anže Lanišek (SLO) 213.9
26. Roman Trofimov (RUS) 210.9
27. Naoki Nakamura (JPN) 209.3
28. Gregor Deschwanden (SUI) 209.1
29. Čestmír Kožíšek (CZE) 207.3
30. Junširo Kobajaši (JPN) 200.6
Startovní listina
1. Roman Trofimov (RUS)
2. Kevin Bickner (USA)
3. Taku Takeuči (JPN)
4. Sondre Ringen (NOR)
5. Michail Nazarov (RUS)
6. Daiki Ito (JPN)
7. Čestmír Kožíšek (CZE)
8. Noriaki Kasai (JPN)
9. Dmitrij Vasiljev (RUS)
10. Andreas Schuler (SUI)
11. Gregor Deschwanden (SUI)
12. Maciej Kot (POL)
13. Severin Freund (GER)
14. Jarkko Määttä (FIN)
15. Alex Insam (ITA)
16. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
17. Daniel-André Tande (NOR)
18. Jernej Damjan (SLO)
19. Halvor Egner Granerud (NOR)
20. Naoki Nakamura (JPN)
21. Stefan Hula (POL)
22. Philipp Aschenwald (AUT)
23. Killian Peier (SUI)
24. Žak Mogel (SLO)
25. Anders Fannemel (NOR)
26. Viktor Polášek (CZE)
27. Gregor Schlierenzauer (AUT)
28. David Siegel (GER)
29. Daniel Huber (AUT)
30. Roman Koudelka (CZE)
31. Antti Aalto (FIN)
32. Richard Freitag (GER)
33. Markus Eisenbichler (GER)
34. Junširo Kobajaši (JPN)
35. Vladimir Zografski (BUL)
36. Stefan Kraft (AUT)
37. Anže Lanišek (SLO)
38. Jakub Wolny (POL)
39. Dawid Kubacki (POL)
40. Johann André Forfang (NOR)
41. Robert Johansson (NOR)
42. Domen Prevc (SLO)
43. Timi Zajc (SLO)
44. Jevgenij Klimov (RUS)
45. Karl Geiger (GER)
46. Andreas Wellinger (GER)
47. Stephan Leyhe (GER)
48. Piotr Żyła (POL)
49. Kamil Stoch (POL)
50. Rjoju Kobajaši (JPN)
1. Johann André Forfang (NOR) 264,4
2. Piotr Żyła (POL) 264,2
3. Rjoju Kobajaši (JPN) 262,0
4. Stephan Leyhe (GER) 252,9
5. Stefan Kraft (AUT) 250,4
6. Robert Johansson (NOR) 244,6
7. Kamil Stoch (POL) 244,2
8. Timi Zajc (SLO) 235,7
9. Halvor Egner Granerud (NOR) 234,4
10. Karl Geiger (GER) 233,9
11. Jevgenij Klimov (RUS) 233,3
12. Antti Aalto (FIN) 232,6
13. Andreas Wellinger (GER) 230,1
14. Domen Prevc (SLO) 228,5
15. Vladimir Zografski (BUL) 225,4
16. Killian Peier (SUI) 225,3
17. Dmitrij Vasiljev (RUS) 225.2
18. Kevin Bickner (USA) 224.4
19. Jernej Damjan (SLO) 223.6
20. Dawid Kubacki (POL) 223.2
21. Stefan Hula (POL) 220.5
22. Severin Freund (GER) 218.2
23. Roman Koudelka (CZE) 218.0
24. Daniel Huber (AUT) 216.2
25. Anže Lanišek (SLO) 213.9
26. Roman Trofimov (RUS) 210.9
27. Naoki Nakamura (JPN) 209.3
28. Gregor Deschwanden (SUI) 209.1
29. Čestmír Kožíšek (CZE) 207.3
30. Junširo Kobajaši (JPN) 200.6
Startovní listina
1. Roman Trofimov (RUS)
2. Kevin Bickner (USA)
3. Taku Takeuči (JPN)
4. Sondre Ringen (NOR)
5. Michail Nazarov (RUS)
6. Daiki Ito (JPN)
7. Čestmír Kožíšek (CZE)
8. Noriaki Kasai (JPN)
9. Dmitrij Vasiljev (RUS)
10. Andreas Schuler (SUI)
11. Gregor Deschwanden (SUI)
12. Maciej Kot (POL)
13. Severin Freund (GER)
14. Jarkko Määttä (FIN)
15. Alex Insam (ITA)
16. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
17. Daniel-André Tande (NOR)
18. Jernej Damjan (SLO)
19. Halvor Egner Granerud (NOR)
20. Naoki Nakamura (JPN)
21. Stefan Hula (POL)
22. Philipp Aschenwald (AUT)
23. Killian Peier (SUI)
24. Žak Mogel (SLO)
25. Anders Fannemel (NOR)
26. Viktor Polášek (CZE)
27. Gregor Schlierenzauer (AUT)
28. David Siegel (GER)
29. Daniel Huber (AUT)
30. Roman Koudelka (CZE)
31. Antti Aalto (FIN)
32. Richard Freitag (GER)
33. Markus Eisenbichler (GER)
34. Junširo Kobajaši (JPN)
35. Vladimir Zografski (BUL)
36. Stefan Kraft (AUT)
37. Anže Lanišek (SLO)
38. Jakub Wolny (POL)
39. Dawid Kubacki (POL)
40. Johann André Forfang (NOR)
41. Robert Johansson (NOR)
42. Domen Prevc (SLO)
43. Timi Zajc (SLO)
44. Jevgenij Klimov (RUS)
45. Karl Geiger (GER)
46. Andreas Wellinger (GER)
47. Stephan Leyhe (GER)
48. Piotr Żyła (POL)
49. Kamil Stoch (POL)
50. Rjoju Kobajaši (JPN)
1. Johann André Forfang (NOR) 264,4
2. Piotr Żyła (POL) 264,2
3. Rjoju Kobajaši (JPN) 262,0
4. Stephan Leyhe (GER) 252,9
5. Stefan Kraft (AUT) 250,4
6. Robert Johansson (NOR) 244,6
7. Kamil Stoch (POL) 244,2
8. Timi Zajc (SLO) 235,7
9. Halvor Egner Granerud (NOR) 234,4
10. Karl Geiger (GER) 233,9
11. Jevgenij Klimov (RUS) 233,3
12. Antti Aalto (FIN) 232,6
13. Andreas Wellinger (GER) 230,1
14. Domen Prevc (SLO) 228,5
15. Vladimir Zografski (BUL) 225,4
16. Killian Peier (SUI) 225,3
17. Dmitrij Vasiljev (RUS) 225.2
18. Kevin Bickner (USA) 224.4
19. Jernej Damjan (SLO) 223.6
20. Dawid Kubacki (POL) 223.2
21. Stefan Hula (POL) 220.5
22. Severin Freund (GER) 218.2
23. Roman Koudelka (CZE) 218.0
24. Daniel Huber (AUT) 216.2
25. Anže Lanišek (SLO) 213.9
26. Roman Trofimov (RUS) 210.9
27. Naoki Nakamura (JPN) 209.3
28. Gregor Deschwanden (SUI) 209.1
29. Čestmír Kožíšek (CZE) 207.3
30. Junširo Kobajaši (JPN) 200.6
Body v závodě vybojovali Roman Koudelka za 23. místo a Čestmír Kožíšek za 29. místo.
via Gfycat