Trenčín – Slovan Bratislava 0:3 (kon.) | Podbrezová – Sereď 1:1 (kon.) | Nitra – Senica 1:0 (kon.)
Michalovce – Zlaté Moravce 3:0 (kon.) | Žilina – Dunajská Streda 2:2 (kon.)
AS Trenčín
0:3 (0:2)
ŠK Slovan Bratislava
Sobota 01.12.2018, 14:00 • Mestský štadión Trenčín • Niké liga • 17. kolo

89
    Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Rharsalla Moha, přichází Vukan Savičevič.

87
    Domácí se mohli postarat alespoň o čestný úspěch! Kvocera si na levé straně elegantně pohrál s Apauem, jeho krásná technická střela na zadná tyč ovšem těsně minula pravou tyč!

84
    Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Dávid Holman, přichází Nono.

79
    Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Aleksandar Čavrić, přichází Dejan Dražić.
    Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Hamza Čataković, přichází Jakub Paur.

70
    Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Joey Sleegers, přichází Milan Kvocera.

59
    Slovan Bratislava právě vstřelil branku!
    Čavrič ve sprinterském souboji u pravé lajny nedal obránci šanci. Z úhlu poté mířil sám na brankáře, avšak zachoval se velice nesobecky, vedle sebe totiž viděl úplně volného RHARSALLA MAHU, který už neměl sebemenší problém trefit odkrytou branku!

48
    A Mance se hned dvě minuty po svém příchodu na hřiště dostal do šance, jeho křižná střela jen o kousek minula pravou tyč!

46
    Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Peter Kleščík, přichází Antonio Mance.

44
    Po neskutečné chybě Šuleka se do dalšího nájezdu dostal Šporar, jehož skvěle vychytal levou rukou Hrdlička!

42
    Šporar byl opět vyslán do úniku, svou střelu ale namířil těsně vedle pravé tyče!

32
    Rharsalla Moha se z levé strany hnal zcela osamocený na Hrdličku, se zakončením však příliš váhal a střelu mu stihl zblokovat vracející se obránce!

27
    Lídr slovenské ligy jde do dvoubrankového vedení! Dávid Holman si poradil se Šulkem a přesnou přihrávkou vyzval ke skórování MARINA LJUBIČIČE, který v pádu dokázal prostřelit Hrdličku!

14
    Centr z levé strany, jenž málem skončil vlastném gólem! Míč se odrazil k Bukarimu, který z těžké pozice nedokázal trefit odkrytou bránu!

7
    Belasí jdou už v sedmé minutě do vedení! ANDRAŽ ŠPORAR se krásně zbavil obránce Kleščíka a samostatný únik zakončil s přehledem do protipohybu Hrdličky!

1
    Žlutou kartu dostává Reuben Yem (AS Trenčín).

Řeší se viditelnost postranních čar, pravděpodobně se však hrát bude!

Pozor! V Trenčíně nasněžilo a je možné, že dnešní utkání bude odloženo! Čeká se na vyjádření, které by mělo přijít během několika minut.