Vancouver – Dallas 1:2 (kon.) | Minnesota – Toronto 3:5 (kon.) | Boston – Detroit 2:4 (kon.)
Florida – Tampa 4:5 (po pr.) | Montreal – NY Rangers 5:2 (kon.) | NY Islanders – Columbus 3:2 (kon.)
Pittsburgh – Philadelphia 2:4 (kon.) | New Jersey – Winnipeg 3:4 (po pr.) | Arizona – St. Louis 6:1 (kon.)
Nashville – Chicago 5:2 (kon.) | Edmonton – Vegas 2:1 (kon.) | Washington – Anaheim 5:6 (kon.)
Nashville Predators
5:2 (4:1, 0:1, 1:0)
Chicago Blackhawks
Neděle 02.12.2018, 02:10 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a přeji Vám příjemné sobotní ráno. (04:42:25)

Hvězdy zápasu
    1. Eeli Tolvanen (NSH)
    2. Kevin Fiala (NSH)
    3. Craig Smith (NSH)

Československá stopa v utkání
    David Kämpf (CHI) dvě střely, čas na ledě: 16:14.

Nashville naprosto zaslouženě vítězí a to díky povedené první třetině, kde nasázel tři branky. Chicago také nehrálo úplně špatně, nevyužívalo ale šance a to je stále všechny body. Dva body tedy zůstanou v Nashvillu, do Chicaga nepoputuje ani jeden bod.

59:26
    Ještě jeden zákrok si musel připsat Ward. Následovat bude se vhazování před ním.

58:56
    Nashville ještě hrál v útoku, nic ale neriskoval.

58:02
    Zápas už se dohrává v klidu. Oba týmy jsou smířené s výsledkem.
    57:06 Austin WATSON - 5:2

57:06
    Nashville právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto, Nashville vítězí! Kane netrefil branku a puk tak dostal AUSTIN WATSON. Ten si dojel do střední třetiny, odkud poté trefil odkrytou klec Chicaga.

56:36
    Zakázané uvolnění Nashvillu. Bude následovat vhazování před Rinnem.

56:22
    Predátoři opět získávají čas útočením, což se vyplácí.

55:50
    Chicago se stále snaží, jejich útoku se však nedostávají ani přes střední třetinu. S hosty tl vypadá špatně.

55:04
    Nyní se hraje ve střední třetině. Hostům došla trpělivost a kotouč nastřelili do útočné třetiny, kde se ho chopil Nashville.

54:27
    Domácí se nyní ubránili dalšímu útoku a závěr zápasu velmi dobře zvládají.

54:10
    Předátořili z útoku nic nevymysleli a hosté mohli uháněk na branku v přečíslení, jsou ale zastaveni ofsajdem.

53:56
    Kanenovi se nepovedl přechod přes útočnou modrou a do protiútoku se tak mohou vydat domácí.

53:00
    Opět se hraje velmi rychle, oba týmy se střídají v protiútocích. Žádný z nich ale nemá moc velkou šanci na úspěch.

52:26
    Nashville velmi ostře napadá a snaží se tím získat co nejvíce času. Do konce třetí třetiny už moc času nezbýbá.

Lukáš Mihal

Branky a nahrávky: 3. Fiala (Johansen, Irwin), 4. Tolvanen (C. Smith), 5. Johansen (Fiala, Hamhuis), 14. C. Smith (Ekholm, Tolvanen), 58. Watson – 13. Saad (Seabrook), 34. Anisimov (Manning, P. Kane)

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Ellis (A), Josi (C), Ekholm, Hamhuis, Y. Weber, Irwin – Fiala, Johansen, Tolvanen – C. Smith, Järnkrok, Hartman – Watson, Salomäki, Sissons – Rinaldo, F. Gaudreau, Richard (A).
    Chicago Blackhawks: C. Ward (Crawford) – Jokiharju, Keith (A), Seabrook (A), Manning, Forsling, E. Gustafsson – Saad, J. Toews (C), Perlini – P. Kane, D. Strome, DeBrincat – Hayden, Kämpf, Kahun – Krüger, Anisimov, Martinsen.

Rozhodčí: Pollock, Skilliter – Sericolo, Mach