Mladá Boleslav – České Budějovice 1:5 (kon.)
FC Malibu Mladá Boleslav
1:5 (0:5)
Dynamo PCO České Budějovice
Neděle 02.12.2018, 18:00 • Městská sportovní hala, U Stadionu 1322, Mladá Boleslav • 2. Futsal liga západ • 10. kolo

Vítáme Vás u on-line přenosu z Mladé Boleslavi, kterým Vás bude provázet Zdeněk Kamínek ml. Utkání začíná v 18:00 hod.

Stadion:
    Městská sportovní hala, U Stadionu 1322, Mladá Boleslav;
    kapacita: 900 diváků.

Příjemný sobotní podvečer z města automobilů, kde zanedlouho budeme svědky utkání 10. kola 2. ligy skupiny Západ. FC Malibu Mladá Boleslav hostí tým Dynamo PCO České Budějovice.

Letošní bilance obou týmů v soutěži:

FC Malibu Mladá Boleslav:

9 zápasů: 5 výher, 1 remíza, 3 prohry; skóre 32:40, 16 bodů, v tabulce 6. místo.

Dynamo PCO České Budějovice:
    9 zápasů: 6 výher, 2 remízy, 1 prohra; skóre 71:35, 20 bodů, v tabulce 3. místo.

Celá jména sudích a delegáta:

Hlavní rozhodčí:
    Pavel Kolbaba.
    Druhý rozhodčí: Tomáš Vaněk.

Delegát: Jan Pavlas.

FC Malibu Mladá Boleslav: Roudnický (Tvaroh) – Šimáček, J. Volf, Kateřiňák, Kühnel – Ploc, Machů – Maryška, D. Novák – připraven Komma, připraven Šolc, připraven Polanka, připraven M. Vaněk. Trenér: Jaroslav Bílek.

Dynamo PCO České Budějovice: Pícha – Hrbáč, Benát, Pouzar, Peterek – Jasanský, Lengyel – Radouch, Hačka. Trenér: Vojtěch Vejvar.

Rozhodčí: Kolbaba, T. Vaněk; delegát: Pavlas.

Mladá Boleslav se představí klasicky v dresech růžových, České Budějovice zvolily bíločernou kombinaci dresů. Rozhodčí dnes budou hájit barvu zelenou.

00:01

00:01
    Roman Lengyel se postaral o zahajovací výkop.

01:05
    Hosté dlouho kombinovali na útočné polovině, Filip Roudnický ale zasahovat nemusel.

02:03
    Martin Jasanský po nahrávce Romana Lengyela z pravé strany vystřelil vedle.

02:18
    Střelecký pokus Davida Radoucha zblokován defenzivou Mladé Boleslavi.

03:03
    Filip Roudnický dalekým výhozem hledal Jakuba Maryšku, který na míč ani hlavou nedosáhl.

04:15
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Hosté jdou do vedení! Jiří Hrbáč zahlédl v předbrankovém prostoru volného ONDŘEJE HAČKU, který zblízka nedal domácímu brankáři šanci. Asistence: Jiří Hrbáč.

05:52
    Důraz Českých Budějovic slaví úspěch! Odraženého míče po střele Martina Jasanského ujal ROMAN LENGYEL, který navyšuje vedení Dynama. Asistence: Martin Jasanský.

06:30
    Lukáš Kühnel vybojoval téměř od středové čáry rohový kop.

07:17
    První akumulovaný faul domácích, faulován za půlicí čárou Ondřej Hačka.

08:03
    Dominik Machů se zasloužil o roh pro domácí.

08:13
    Martin Jasanský z brejku nemířil přesně.

09:09
    Druhý akumulovaný faul Malibu.

10:35
    Jihočeši vedou již o tři branky! Radim Pouzar z obranné poloviny zahlédl na útočné části hrací plochy DAVIDA RADOUCHA, který přelstil hájce domácí svatyně. Asistence: Radim Pouzar.

11:34
    Dělovky Ondřeje Hačky zprava končí na rohu.

12:06
    Když vše již nasvědčovalo tomu, že nebezpečí pro domácí je zažehnáno, vyměnil si David Radouch balón s RADIMEM POUZAREM. Posledně jmenovaný se prosadil z levé strany. Asistence: David Radouch.

13:17
    České Budějovice vedou již o pět branek! Martin Jasanský z ostrého úhlu nalezl na středu nikým nehlídaného PETRA BENÁTA, který prostřelil Filipa Roudnického. Asistence: Martin Jasanský.

13:17
    Oddechový čas pro domácí.

14:58
    Malibu se snaží o vstřelení kontaktní branky, Dynamo pozorně brání.

16:47
    Po střele kapitána Radima Pouzara následuje rohový kop.

17:06
    Michal Šimáček tečoval přihrávku Jiřího Volfa vedle brány.

18:27
    Jiří Volf po přihrávce Davida Ploce z pravé strany nastřelil břevno!

19:34
    David Radouch na Filipa Roudnického nevyzrál.

20:00

První poločas zvládli lépe futsalisté Českých Budějovic, kteří odchází do šaten po pětibrankovém přídělu svému soupeři do šaten s úsměvem na rtech.

Akumulované fauly: 3:0.
    Druhý poločas začne přibližně v 18:44 hod.

20:01

20:01
    Petr Polanka vzal na sebe zahajovací výkop ve druhé půli.

20:21
    Kapitán Jiří Volf se vypracoval do dobré střelecké pozice, ze středu bránu soupeře minul.

Dnešní utkání sleduje 66 diváků.

21:58
    David Novák od levé postranní čáry pálil vedle.

22:52
    Petr Šolc se dostal před brankáře Davida Píchu, který jeho úmysly přečetl.

23:54
    Střelecká muška Davida Radoucha zleva nebyla přesná.

24:56
    Do zakončení se dostal opět David Radouch, z těžké pozice prověřil pozornost Filipa Roudnického.

25:17
    Michal Šimáček přestřelil.

25:59
    Petr Benát zamířil do boční tyče.

26:29
    Domácím dnes schází i trocha štěstí, Michal Šimáček ozkoušel pevnost břevna českobudějovické brány.

27:49
    Roman Lengyel (DCB) si počínal za hranicí pravidel v souboji s Davidem Novákem v blízkosti půlicí čáry. Levý útočník hostů vyfasoval od Pavla Kolbaby žlutou kartu.

28:59
    David Radouch zastaven za cenu faulu Petrem Polankou, třetí akumulovaný faul Mladé Boleslavi ve druhém dějství.

29:27
    Tvrdá rána Radima Pouzara končí v náruči domácího brankáře.

30:35
    Dynamo kombinuje na útočné polovině.

31:31
    Martin Jasanský z dálky nepřekvapil gólmana Malibu.

31:38

31:38
    Mladá Boleslav riskne power-play s Jakubem Maryškou!

32:42
    Další žlutá karta, tentokrát z rukou Tomáše Vaňka. Za komentování výroku rozhodčího uviděl žlutý kartónek Petr Benát (DCB).

33:50
    Matěj Vaněk nezamířil podle svých představ.

34:39
    Jiří Kateřiňák fauloval u půlicí čáry, následně si obránce Mladé Boleslavi neodpustil kopnutí balónu o přerušené hře do Radima Pouzara. Sudí Pavel Kolbaba řeší vše pouze domluvou.

35:49
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Domácí snižují kuriózním způsobem! Dominik Machů centroval míč na PETRA POLANKU, který se prosazuje nosem. Asistence: Dominik Machů.

35:58
    Petr Polanka orazítkoval levou tyč!

37:51
    Jiří Kateřiňák z pravé strany vystřelil vysoko nad.

38:29
    Výhoz Davida Píchy skončil v autu.

38:45
    Zleva pokoušel střelecké štěstí Michal Šimáček, brankář hostů bez práce.

39:18
    Mladá Boleslav má opravdu smůlu, Jiří Kateřiňák trefil pravou tyč!

39:49
    Jiří Kateřiňák předložil z pravé strany gólovou nahrávku Matěji Vaňkovi, který odkrytou bránu minul.

39:49
    Matěj Vaněk (MBL) po nesportovním chování ze hřiště na svého trenéra Jaroslava Bílka obdržel od Pavla Kolbaby žlutou kartu.

Pozápasové ohlasy trenérů:

Jaroslav Bílek (FC Malibu Mladá Boleslav):
    "Utkali jsme se s nejlepším soupeřem v letošní sezóně, byla vidět obrovská individuální kvalita všech hráčů Dynama. My jsme tomu v prvním poločase podlehli a z Českých Budějovic jsme měli až příliš velký respekt. Ve druhé půli jsme byli vyrovnaným soupeřem, což přičítám především tomu, že Dynamo podle mého názoru trochu ubralo. Opakovala se stále stejná písnička, potýkali jsme se s nedůrazem v obou brankovištích."

Vojtěch Vejvar (Dynamo PCO České Budějovice): "Soupeř byl kvalitní. Do Mladé Boleslavi jsme přijeli s tím, že to bude těžký zápas. To se potvrdilo, důležité bylo, že jsme vstřelili jako první gól. Podařilo se nám poté prosadit podruhé, tím jsme se uklidnili. Výsledek utkání neodpovídá průběhu, domácí byli druhý poločas výborní a při nás stálo kousek štěstí. Důležitý je pro nás zisk tří bodů. Neudržené čisté konto nás mrzí kvůli gólmanovi, který měl premiéru. Naše brankářská jednička Štefan Beránek má totiž zlomenou ruku. Mohl mít lepší zážitek, ale soupeř si vytvořil brankových příležitostí dostatek a zahrozit mohl v podobě gólu ze závarů dříve."

Malibu sice zvítězilo ve druhém poločase, tři body ale odváží z palubovky ve městě automobilů Jihočeši. Co se žlutých karet týče, v poslední minutě uviděl žlutý kartónek Matěj Vaněk, za hosty ve 28. minutě Roman Lengyel a o necelých pět minut později Petr Benát.

Akumulované fauly ve druhém poločase: 5:4.

Z Mladé Boleslavi je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (19:35:32)

Zdeněk Kamínek ml.

Hledáme zpravodaje pro tým FC Malibu Mladá Boleslav. Více informací zde.

Branky: 36. Polanka (Machů) – 5. Hačka (Hrbáč), 6. Lengyel (Jasanský), 11. Radouch (Pouzar), 13. Pouzar (Radouch), 14. Benát (Jasanský)

Karty:   40. M. Vaněk (MBL) – 28. Lengyel (DCB), 33. Benát (DCB)

FC Malibu Mladá Boleslav: Roudnický (Tvaroh) – Šimáček, J. Volf, Kateřiňák, Kühnel, od 21. Komma, od 21. Šolc – Ploc, Machů – Maryška, D. Novák – od 21. Polanka, od 21. M. Vaněk. Trenér: Jaroslav Bílek.

Rozhodčí: Kolbaba, T. Vaněk; delegát: Pavlas