Ostrava – Bohemians 1905 | 2:0 (kon.) | | | Olomouc – Slovácko | 1:0 (kon.) | | | Karviná – Jablonec | 2:1 (kon.) |
Slavia – Mladá Boleslav | 3:2 (kon.) |
Bournemouth – Liverpool | 0:4 (kon.) | | | Arsenal – Huddersfield Town | 1:0 (kon.) | | | Burnley – Brighton | 1:0 (kon.) |
Cardiff – Southampton | 1:0 (kon.) | | | Manchester Utd. – Fulham | 4:1 (kon.) | | | West Ham – Crystal Palace | 3:2 (kon.) |
Chelsea – Manchester City | 2:0 (kon.) | | | Leicester – Tottenham | 0:2 (kon.) |
Atlético – Alavés | 3:0 (kon.) | | | Valencia – Sevilla | 1:1 (kon.) | | | Villarreal – Celta Vigo | 2:3 (kon.) |
Espanyol – Barcelona | 0:4 (kon.) |
Bayern – Norimberk | 3:0 (kon.) | | | Freiburg – RB Lipsko | 3:0 (kon.) | | | Leverkusen – Augsburg | 1:0 (kon.) |
Schalke – Dortmund | 1:2 (kon.) | | | Wolfsburg – Hoffenheim | 2:2 (kon.) | | | Hertha – Frankfurt | 1:0 (kon.) |
Neapol – Frosinone | 4:0 (kon.) | | | Cagliari – AS Řím | 2:2 (kon.) | | | Lazio – Sampdoria | 2:2 (kon.) |
Guingamp – Amiens | 1:2 (kon.) | | | Rennes – Dijon | 2:0 (kon.) |
Slovan Bratislava – Žilina | 5:2 (kon.) | | | Podbrezová – Michalovce | 0:1 (kon.) | | | Sereď – Dunajská Streda | 0:1 (kon.) |
Zlaté Moravce – Nitra | 0:3 (kon.) | | | Senica – Ružomberok | 1:1 (kon.) | | | Trnava – Trenčín | 3:1 (kon.) |
Willem II – Heerenveen | 1:5 (kon.) | | | Zwolle – Ajax | 1:4 (kon.) | | | Den Haag – Graafschap | 0:0 (kon.) |
Genk – Kortrijk | 1:1 (kon.) | | | Mouscron – Waregem | 0:0 (kon.) | | | Oostende – Lokeren | 1:0 (kon.) |
Sint-Truiden – Standard | 1:1 (kon.) |
Belenenses – Chaves | 1:0 (kon.) | | | Tondela – Braga | 0:1 (kon.) | | | Setúbal – Benfica | 0:1 (kon.) |
Wolfsberger – Linec | 1:1 (kon.) | | | Admira – Salzburg | 2:2 (kon.) | | | St. Pölten – Rheindorf Altach | 2:1 (kon.) |
Samara – Rostov | 1:0 (kon.) | | | CSKA Moskva – Jenisej | 2:1 (kon.) | | | Lok. Moskva – Orenburg | 2:1 (kon.) |
Machačkala – Spartak | 0:3 (kon.) |
Pogoň – Zagłębie S. | 1:0 (kon.) | | | Korona – Wisła Pł. | 2:2 (kon.) | | | Wisla Krakov – Jagiellonia | 2:2 (kon.) |
konec
MFK Karviná
2:1
(1:1)
FK Jablonec
Libor Štěpán
Hledáme zpravodaje pro tým FK Jablonec. Více informací zde.
Branky:
9. Wágner (Galuška), 67. Guba – 25. Holeš (Doležal)
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 6:8. Střely mimo: 3:7. Rohy: 1:9. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 12:22.
Rozhodčí: Orel – Pospíšil, Dresler
Diváci: 2 428
Karty: 32. Čolić (KAR), 32. Wágner (KAR), 55. Ba Loua (KAR), 76. Galuška (KAR) – 9. Jovović (JAB), 45. Lischka (JAB), 68. Doležal (JAB), 77. V. Kubista (JAB), 83. Považanec (JAB), 86. Kratochvíl (JAB), 90+3. Hovorka (JAB)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 6:8. Střely mimo: 3:7. Rohy: 1:9. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 12:22.
MFK Karviná:
Berkovec – Čolić, Krivák, Janečka (C), Jan Moravec – Dramé, Smrž – Galuška, Lingr (54. Ba Loua), Guba (86. Piroch) – Wágner (79. Ramírez).
Náhradníci: Pastornický – Piroch, Kocsis, Ramírez, Suchan, Mertelj, Ba Loua.
Trenér:
FK Jablonec: V. Hrubý – Holeš, Hovorka, Lischka, Matěj Hanousek – Hübschman (C) (85. Břečka) – Kratochvíl (90. Sobol), V. Kubista, Považanec, Jovović (79. Chramosta) – Doležal.
Náhradníci: Hanuš – Chramosta, Sobol, Janković, Břečka.
Trenér:
Náhradníci: Pastornický – Piroch, Kocsis, Ramírez, Suchan, Mertelj, Ba Loua.
Trenér:
FK Jablonec: V. Hrubý – Holeš, Hovorka, Lischka, Matěj Hanousek – Hübschman (C) (85. Břečka) – Kratochvíl (90. Sobol), V. Kubista, Považanec, Jovović (79. Chramosta) – Doležal.
Náhradníci: Hanuš – Chramosta, Sobol, Janković, Břečka.
Trenér:
Rozhodčí: Orel – Pospíšil, Dresler
Diváci: 2 428
Držení míče: 51%-49%
Střely na branku: 6-8
Střely mimo: 3-7
Blokované střely: 1-3
Rohové kopy: 1-9
Ofsajdy: 1-3
Fauly: 12-22
Žluté karty: 4-7
Bez frází v knižní podobě, nebo Kalendář Bez frází 2019 s erotickým nádechem. Obě knihy jsou k dostání i v Síni slávy českého hokeje.
Karviná není lepším mužstvem, přesto podruhé v zápase vede! Odražený míč po trestném kopu napálil před půlkruhem Ba Loua, jeho pokus jeden z bránícíh hráčů srail vysokým obloukem k pravé tyči, kam si naběhl pohotový DÁVID GUBA a hlavou obloučkem přehodil zkoprnělého Hrubého! Bez asistence.
Bez frází v knižní podobě, nebo Kalendář Bez frází 2019 s erotickým nádechem. Obě knihy jsou k dostání i v Síni slávy českého hokeje.
Držení míče: 47%-53%
Střely na branku: 2-3
Střely mimo: 1-5
Blokované střely: 0-2
Rohové kopy: 1-8
Ofsajdy: 0-2
Fauly: 3-9
Žluté karty: 2-2
Dění zároveň ukázalo, že původní informace o rozestavení Karviné 4-3-3 se ukázaly jako liché.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.
Bez frází v knižní podobě, nebo Kalendář Bez frází 2019 s erotickým nádechem. Obě knihy jsou k dostání i v Síni slávy českého hokeje.
Přesto jsou hosté za svou aktivitu odměněni zaslouženým vyrovnáním! Domácí po nezvládnutém odkopu nabídli soupeři útok do rozhozené obrany. TOMÁŠ HOLEŠ si narazil s Martinem Doležalem, který na vápně udržel na zádech stopera a vrátil íč do ideální pozice. Holeš byl v pokutovém území úplně sám a z pravé strany střelou k zadní tyči překonal Berkovce, který čekal střelu spíše na druhou stranu! Asistence: Martin Doležal.
Bez frází v knižní podobě, nebo Kalendář Bez frází 2019 s erotickým nádechem. Obě knihy jsou k dostání i v Síni slávy českého hokeje.
Druhá gólová šance Karviné už znamená vedení! Rychlý přechod do útoku v ponechané výhodě se vyplatil, po kolmici na pravé straně měl Galuška před sebou volný prostor, v šestnáctce ideálně našel naběhnutého TOMÁŠE WÁGNERA a domácí střelec placírkou poslal míč podél Hrubého do sítě! Asistence: Petr Galuška.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.
MFK Karviná: Berkovec – Čolić, Krivák, Janečka (C), Jan Moravec – Dramé, Smrž – Galuška, Lingr, Guba – Wágner.
Náhradníci: Pastornický – Piroch, Kocsis, Ramírez, Suchan, Mertelj, Ba Loua.
FK Jablonec: V. Hrubý – Holeš, Hovorka, Lischka, Matěj Hanousek – Hübschman (C) – Kratochvíl, V. Kubista, Považanec, Jovović – Doležal.
Náhradníci: Hanuš – Chramosta, Sobol, Janković, Břečka.
Rozhodčí: Orel – Pospíšil, Dresler.
Historie vzájemných soubojů současného karvinského klubu a Jablonce byla rozepsána teprve před 3 lety po postupu Slezanů mezi českou klubovou elitu. Dosud bylo odehráno 5 ligových a 1 pohárový zápas, ve kterých až na jednu výjimku platí rčení "můj dům, můj hrad". Pouze na jaře roku 2017 dokázal Jablonec v Karviné vyhrát zápas, ve kterém byl největším hrdinou brankář Hrubý. Jinak vyhrávali pouze domácí, včetně obou soubojů v této sezóně. V srpnu Jablonec na svém stadionu přesvědčivě zvítězil 4:1, poslední říjnový den dokázala Karviná Severočechy zaskočit a v pohárovém zápase vyhrála 1:0. To bylo zároveň poprvé, kdy Jablonec nedal Slezanům gól.
Jablonec se po slabším rozjezdu, kdy měl po 8 kolech 11 bodů a výraznou ztrátu na čelo, chytil a v současnosti je nejdéle neporaženým týmem celé FORTUNA:LIGY. Neprohrál už 9 utkání v řadě, přičemž 7 z nich vyhrál, a nastřílel v nich 26 gíolů! Směrem dopředu jde v současnosti o nejlépe fungující mužstvo soutěže a prostupná obrana Karviné by nemusela být obtížným soupeřem. Proti však může být rozsáhlá marodka. Přesto jsou Severočeši jasným favoritem zápasu. Potvrdí tuto roli?
Aktuální bilance Jablonce:
17 zápasů, 10 vítězství, 3 remízy, 4 porážky, skóre 37:14, 33 bodů a 3. místo v tabulce.
Posledních 5 ligových zápasů:
Jablonec – Zlín 4:0
Sparta – Jablonec 0:0
Jablonec – Bohemians 3:1
Dukla – Jablonec 2:6
Jablonec – Liberec 0:0
Karviná se po katastrofálním vstupu do soutěže chytila a v rozmezí 6. – 10. kola vybojovala 10 bodů. Poté však přišly zápasy pravdy, dva souboje proti týmům, které byly po 10. kole na posledních dvou místech tabulky a Slezané na ně měli 4 a 6bodový náskok. Jenže zápas s Duklou odflákli nejhorším výkonem v sezóně a o 2 týdny později proti Olomouci totálně zkolabovali a v posledních 15 minutách ztratili vyhraný zápas. Od té doby jen padají tabulkou, nevyhráli už 8 zápasů v řadě, získali pouhé 3 body a v současnosti jsou poslední s 3bodovou ztrátou. Nepomohla ani změna trenéra. Tým sice v některých zápasech, jako například proti Spartě nebo na Baníku, zahraje sympaticky, ale jen to nestačí. Chybující obrana a neproduktivní útok, kterému chybí nápad, to jsou hlavní problémy mužstva. Podaří se mu překvapit proti rozjetému Jablonci?
Aktuální bilance Karviné:
17 zápasů, 3 vítězství, 3 remízy, 11 porážek, skóre 21:34, 12 bodů a 16. místo v tabulce.
Posledních 5 ligových zápasů:
Ml. Boleslav – Karviná 1:1
Karviná – Slavia 1:3
Karviná – Sparta 1:3
Zlín – Karviná 2:1
Karviná – Olomouc 2:3