Oxyworld Baník Chomutov – Legie Příbram 6:2 (kon.) | Jerigo Plzeň – Jablonec n/N 3:1 (kon.) | České Budějovice – Boca Chotěboř 10:1 (kon.)
Oxyworld Baník Chomutov
6:2 (2:1)
Legie Příbram
Sobota 08.12.2018, 18:00 • MSH Chomutov • 2. Futsal liga západ • 11. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Již za necelých 24 hodin nás čeká 11.kolo 2.ligy západ, ve kterém domácí Baník Chomutov přivítá Legii Příbram. Půjde o pikantní souboj mezi posledními dvěma mužstva tabulky.

Preview z minulého týdne:

Chomutov zavítal na palubovku Wizards Praha, odkud si odvezl důležité 3 body za výhru 4:2.

Příbram si v minulém kole vyšlápla na béčko Olympiku Mělník a připsala si první tři body do tabulky za výhru 5:0.

Těšit se můžeme na pikantní bitvu! Buďte u toho s námi.

FC Baník Chomutov: Šlégr – Nový P. (C), Gedeon, Jelínek, Dolechek, Špicar, Kroutil, Zoula, Boček, Šinkovič

Legie Příbram: Bohuněk – Zákoucký (C), Venta, Kvasnička, Valta, Chytka, Dražan

Rozhodčí: Šmíd, Stádník. Delegát: Bydžovský..

00:01

00:56
    Baník drží míč na svých sálovkách.

02:29
    Zatím jsme žádnou větší akci neviděli.

02:43
    Střelu Gedeona vyráží hostující brankář na roh!

03:03
    Krásná kombinace domácího Špicara s Novým končí bez gólu.

03:45
    Dolechek přihrával na Bočka, ten ale přihrávku nestihl doběhnout.

05:13
    Střelu hostujícího útočníka blokuje Šimkovič.

05:30
    Prudkou střelu Patrika Špicara vyráží gólman na roh!

06:15
    Žlutou kartu dostává Zákoucký V. (Legie Příbram).

06:54
    Žlutou kartu dostává Šimkovič (FC Baník Chomutov).

06:57
    Teď jsme viděli udělené dvě žluté karty. Příbramský kapitán za faul, chomutovský útočník na ruku.

07:23
    Stav akumulovaných faulů je 1:2 pro Příbram.

08:52
    Oddechový čas pro hosty.

09:30
    Skluzem teď zastavil Šimkovič výhoz hostujícího golmana.

10:32
    Příbram teď uzamkla Baník na obranné polovině.

12:15
    Stále jsme neviděli žádnou branku, ale šancí přibývá.

12:45
    Hostující brankář teď předvedl kouzelný zákrok.

13:28
    Baník si teď vytvořil tři velké šance, ale žádnou v gól neproměnil.

14:08
    Baník Chomutov právě vstřelil branku!
    Hostující brankář teď předvedl obrovskou minelu, kterou potrestal kapitán domácích Petr NOVÝ.

15:02
    Baník má tři akumulované fauly.

15:23
    Dlouhý nához domácího brankáře zklepnul Gedeon na volného DOLECHKA, který z náběhu střílí branku.

16:40
    Baník má 4 akumulované fauly.

16:50
    Slibné šance Příbrami nekončí brankou.

17:45
    Příbram právě vstřelila branku!
    Kombinace na úrovni tiki taky. VENTA si narazil se Zákouckým, který mu z první vrátil a první jmenovaný se nemýlil.

20:00

V prvním poločase jsme mohli vidět opatrný futsal z obou stran. Lépe je na tom zatím Baník, který dokázal vstřelit o branku více než soupeř a půjde tak do druhého poločasu jako mírný favorit.

Avšak nás čeká dalších 20 minut, a stát se může cokoliv. Buďte u toho s námi. Druhý poločas začne přibližně v 18:55.

20:01

20:45
    Baník opět s míčem na svých sálovkách.

21:02
    Střela hostujícímu kapitánovi moc nesedla.

24:02
    Jelínek se teď snažil zakončit, ale neúspěšně.

25:28
    Příbram se snaží o kombinaci, ale stále jsou tam nepřesnosti.

26:42
    Třetí akumulovaný faul pro Chomutov.

27:57
    Prudká střela Dolechka! Bohuněk vyráží.

28:39
    Přerušená hra. Po souboji zůstal na palubovce ležet domácí Patrik Špicar.

29:22
    Hezká kombinace domácích. Šimkovič posunul na Špicara, ten pouze do brankáře.

30:31
    Petr Nový teď spálil obrovskou šanci! Boček mu předsunul míč přímo před branku, kde nikým nehlídaný poslal míč pouze do hostujícího brankáře Bohuňka. Velká škoda pro domácí!

31:28
    Na druhé straně také velká šance! Hostující kapitán zakončil ale také pouze do brankáře.

31:51
    Čtvrtý akumulovaný faul pro domácí.

32:50
    Hostující obránce teď úplně přestal hrát a je z toho gól pro domácí. DOLECHEK mu vypíchl míč a samostatný únik na golmana proměňuje!

33:22
    Nádherná crossovka domácího brankáře na Patrika Špicara, který se snažil ještě vylepšit pozici pro Radka Jelínka, ten ale netrefuje bránu.

33:46
    Hezká kombinace dvou mladých nadějí vede ke čtvrté brance. Gedeon přihrával, JELÍNEK zakončoval.

33:46

33:48
    Příbram zkouší power-play.

34:51
    Filip Gedeon teď vyslal prudkou střelu na Bohuňka, ten chytá.

35:12
    Na druhé straně také velká šance, ale opět bez branky.

35:43
    Domácí brankář se teď zapomněl na půlící čáře a byl z toho velký závar. Hostující kapitán Vojta Zákoucký nastřeluje pouze tyč.

36:23
    Pátý akumulovaný faul domácích!

37:13
    Příbrami se power-play vydařila. Venta posunul míč do strany na volného Vojtu ZÁKOUCKÉHO, který trénuje odkrytí branku.

37:52
    Oddechový čas pro domácí.

38:06
    Nádherná střela ŠIMKOVIČE z vlastní poloviny končí v prázdné brance hostů.

38:51
    Prudkou střelu Matěje Zákouckého gólman vyrazil, na dorážku staršího Vojty Zákouckého se naštěstí nadřít nemusel, neboť hostující kapitán střílel vysoko nad.

39:00
    Poslední minuta dnešního utkání.

39:37
    Rozjíždí se poslední akce na obou stranách.

39:50
    Žlutou kartu dostává Dražan (Legie Příbram).

39:57
    V posledních sekundách střílí branku Dan Dolechek po nahrávce Radka Jelínka.

Baník Chomutov potvrdil roli favorita a vítězí tak v důležitém utkání proti Legii Příbram. Velkou zásluhu na vítězství domácího celku má Daniel Dolechek, který nastřílel hattrick. Společně s brankářem Šlégrem tak dotáhli Baník ke třem bodům a výhře 6:2!

Legie Příbram nenavázala na výhru z minulého kola a na další body tak bude muset čekat minimálně do příštího víkendu.

Ode mě je to v tuto chvíli všechno, budu se těšit napočtenou někdy příště. Loučí se s vámi Eliška Šidlochová. (19:57:30)

Eliška Šidlochová

Hledáme zpravodaje pro tým Oxyworld Baník Chomutov. Více informací zde.

Branky: 15. Nový, 16. Dolechek (Gedeon), 33. Dolechek, 34. Jelínek (Gedeon), 39. Šimkovič, 40. Dolechek (Jelínek) – 18. Venta (Zákoucký V.), 38. Zákoucký V. (Venta)

Karty:   7. Šimkovič (BCH) – 7. Zákoucký V. (LPR), 40. Dražan (LPR)

Oxyworld Baník Chomutov: Šlégr – Nový P. (C), Gedeon, Jelínek, Dolechek, Špicar, Kroutil, Zoula, Boček, Šimkovič
    Legie Příbram: Bohuněk – Zákoucký V. (C), Zákoucký M, Venta, Kvasnička, Valta, Chytka, Dražan

Rozhodčí: Šmíd, Stádník. Delegát: Bydžovský.