Slovan Bratislava – Žilina 5:2 (kon.) | Podbrezová – Michalovce 0:1 (kon.) | Sereď – Dunajská Streda 0:1 (kon.)
Zlaté Moravce – Nitra 0:3 (kon.) | Senica – Ružomberok 1:1 (kon.) | Trnava – Trenčín 3:1 (kon.)
FC ViOn Zlaté Moravce
0:3 (0:0)
FC Nitra
Sobota 08.12.2018, 14:00Niké liga • 18. kolo

První poločas sice skončil bezbrankovou remízou, díky povedenému střídání se ale Nitra dostala hned na začátku druhé půle do vedení. Domácí tato branka na několik minut nakopla, využít toho ale nedokázali a hosté poté udeřili znovu. Ke konci pak Nitra přidala ještě třetí branku, tedy Nitra... Všechny branky hostujícího celku totiž vstřelil Andrej Fábry, a stal se tak jednoznačným hrdinou dnešního zápas. Velmi dobrou práci ale odvedli také Vestenický, Guláš či Abdulrahman.

Ode mě je to dnes vše, děkuji za sledování. (15:56:16)

90+1

90
    Hlavní sudí už nebude tento zápas dále natahovat, a ačkoliv došlo k několika ošetřováním a střídání, nastavuje jen jednu minutu.

89
    Hosté se pokusili o útočnou akci, vše ale zastavil ofsajd.

88
    Domácí kapitán se dostal do další šance, tentokrát ale z větší vzdálenosti. Hrošši ale nemusel zasahovat, jelikož Chren trefil bránícího hráče.

87
    Domácí se mohli dočkat alespoň jednoho čestného zásahu. Po pěkné kombinaci se prodral do vápna Chren, jeho střela zamířila ale jen do pravé tyče!

86
    Na jedné i druhé straně jsme viděli nepovedené útočné akce. Nejprve se bek Čögley vydal na prohlídku druhé poloviny hřiště, na druhé straně se poté ani tentokrát nepodařilo uspět Abdulrahmanovi.

85
    Skóre je jasné, o výsledku je rozhodnuto. Zdá se, že se zápas už jen dohraje. Jde jen o to, jaký výsledek na konci zápasu bude svítit na světelní tabuli.

84
    Střídání v týmu FC Nitra: ze hřiště odchází Miloš Šimončič, přichází Macdonald Niba.

84
    Nitra právě vstřelila branku!
    Nitra využila zaváhání domácích a je z toho třetí gól! ANDREJ FÁBRY využil chyby Banoviče, přebral balon a utíkal sám na branku. V zakončení nezaváhal a je z toho hattrick!

82
    Po onom faulu Nitra měla přímý kop, poté roh. Obou exekucí se ujal střelec Fábry, ani jeden centr se ale neujal.

81
    Vestenický musel být následně i ošetřován přímo na hrací ploše, zdá se to na problémy s kolenem. Uvidíme, jestli zápas dohraje do konce.

80
    Práznovský čistě zastavil Vestenického, hostující útočník ale poté byl faulovaný jiným hráčem.

78
    Jeden z nejlepší hráčů dnešního zápasu Abdulrahman se snažil prosadit individuálně, Práznovský ale předvedl další velmi dobrý obranný zákrok.

77
    Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Karol Karlík, přichází Nikola Dimitrijevič.

76
    Rázem ale mohlo být sníženo! Ewerton rozjel akci, Čögley následně centroval z pravé strany. Ač v záklonu, tak i přesto se José Casado dostal k hlavičce, trefil ale břevno!

75
    První inkasovaná branka domácí na chvíli nakopla. Obávám se, že nyní už to tak pozitivní nebude.

74
    Hosté se hodně přiblížili dnešnímu vítězství! Abdulrahman dokázal na pravé straně udržet balon, následně se balon posunul na střed hřiště a po Gulášově přihrávce se znovu prosazuje ANDREJ FÁBRY.

73
    Domácí měli výhodu rohového kopu, balon ale zamířil jen do náručí brankáře a ten rychle rozjíždí protiútok.