FERRAM Opava – Vysoké Mýto 2:8 (kon.)
FERRAM Opava
2:8 (2:2)
1.FC Nejzbach Vysoké Mýto
Neděle 09.12.2018, 17:30 • Opava, Mařádkova č. 15, Sportovní hala u budovy ZŠ Mařádkova • 2. Futsal liga východ • 11. kolo

Utkání mezi SK Ferram Opava a 1. FC Nejzbach Vysoké Mýto je minulostí. Hosté zaslouženě vyhráli, kdy zejména v druhém poločase jasně dominovali na opavské palubovce. Gratulujeme tak k jejich výraznému vítězství a přejeme mužstvu Vysokého Mýta šťastný návrat domů! Příjemnou cestu domů samozřejmě přejeme hráčům domácího celku, rozhodčím a stovce diváků. Mějte fajn zbytek neděle. (19:13:58)

38:49
    Osmělili se i domácí borci. Míč má na pravé straně Jakub Tůma, střela, jeho pokus však těsně míjí branku hostujícího Jana Špinara, který před chvíli vystřídal Davida Šimona

37:48
    Lukáš Merkl má míč na noze, na levé straně nachází volného Martina Šabatu, ten naznačuje střelu, domácí brankář Dalibor Fišer padá na zem a Martin Šabata lehce lobuje míč za jeho záda. Stav utkání 2:8

37:48
    Vysoké Mýto právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je ŠABATA. Asistence: Merkl.

36:14
    Hosté se přece jen dočkali a navýšili skóre na sedm branek. Šabata přesnou přihrávkou našel Lukáše Merkla a ten "jedovkou" nedal Daliboru Fišerovi šanci. Gól. Je to 7:2 pro hosty

36:14
    Autorem branky je MERKL. Asistence: Šabata.

35:46
    Jaroslav Kubát opět napřáhl z 8 metrů, brankář Opavy Dalibor Fišer vyráží na tyčku a míč končí i na druhé tyči

34:36
    Přihrávka, střela a tyč Fišerovy brány

34:35
    Hra se přiostřuje. Domácí faulují a hosté rozehrávají standardku z nebezpečné vzdálenosti

33:22
    Michal Jiráský přihrává míč Jaroslavu Kubátovi. Ten napřahuje téměř z půli hřiště. Před domácím brankářem Daliborem Fišerem je plno hráčů, Dalibor Fišer nemůže vidět...a neviděl. Gól. Jaroslav Kubát vymetl Daliboru Fišerovi pravou pavučinku

33:22
    Autorem branky je KUBÁT. Asistence: Jiráský.

33:15
    Vysoké Mýto teď kraluje na opavské palubovce a domácí těžce chytají dech.

31:30
    Během chvíle Vysoké Mýto vsítilo další branku. Po přihrávce Jakuba Gerčáka se do střeleckých análů zapisuje Tomáš Lipavský. Hosté vedouc 5:2

31:30
    Autorem branky je LIPAVSKÝ. Asistence: Gerčák.

30:45
    Šimon vyhazuje až na Gerčáka. Ten zpracovává míč, otáčí se, střílí a gól. Vysoké Mýto vede 4:2

30:45
    Autorem branky je GERČÁK. Asistence: Šimon.

30:20
    Faul na půli hřiště na Tomáše Binara. Ten sám míč rozehrává ve směru k hostující brance

29:17
    Hostující Merkl je zády k domácí brance, dostává míč, patičkou se snaží překonat Dalibora Fišera, ten však jeho úmysl na poslední chvíli se štěstím vystihl

28:24
    V současné chvíli se neděje nic zajímavého, ozývají se pouze hostující fanoušci se svými trumpetkami

27:11
    Hra však pokračuje

27:10
    Hosté jsou při chuti. Neustále ohrožují domácí branku a nyní se dožadují faulu v pokutovém území na Jakuba Gerčáka

25:42
    Hostující Jaroslav Kubát vyvezl míč za půli svého hřiště, nahrává Martinovi Šabatovi, ten naznačuje střelu, Tomáš Mičola před ním padá, Martin Šabata si míč posouvá doprava a jeho dělovka prostřeluje nic nechápajícího Dalibora Fišera. Střela z 10 metrů znamená vedení hostů 3:2

25:42
    Autorem branky je ŠABATA. Asistence: Kubát.

25:16
    Balón je opět na "teniskách" domácích a dalekonosná střela Zbyňka Pospěcha je ztečována do autu

24:26
    A teď se i zmocnili míče a jdou do protiútoku

24:14
    Domácí se opět jen velmi těžce dostávají na půli soupeře, ten předvádí krásný presing

22:30
    Není vyslyšen, útok hostů, střela a brankář Dalibor Fišer vyráží na roh

22:27
    Na půli hřiště si po rozhodčím žádá domácí David Žurek odpískání faulu na jeho osobu

20:40
    Rychlý protiútok hostí, skrumáž před domácí bránou a vyznamenává se domácí gólman Dalibor Fišer, který míč chytá

20:19
    Rozehrávka, Tomáš Binar chce vysunout Zbyňka Pospěcha, akce domácích je zastavena

20:01

Takže máme poločas. Po velmi nervózním závěru prvního dějství a neuznané brance Vysokého Mýta je doposud stav utkání 2:2

20:00

20:00
    Branka uznána není, střelec Jakub Vágner naštvaně odchází do kabin a s ním všichni

19:56
    Čtyři sekundy do konce poločasu a hosté si berou oddechový čas. Je totiž pískán faul na jejich hráče a vzdálenost od domácí brány je na dostřel

19:45
    Rozehrávka nic nového pro opavské nepřinesla, spíš naopak ztratili míč a do útoku jdou hosté

19:43
    Sedmnáct sekund do konce a tvrdý zákrok hostujícího hráče Kubáta na Binara. Dochází k hádce na půli hřiště

16:33
    Dalibor Fišer vyhazuje míč, dlouhý nához na Zbyňka Pospěcha, ten míč zpracovává, přiklepává vpravo na Jakuba Kuzníka a jeho dělovka z 10 metrů končí za zády překvapeného Davida Šimona. Stav utkání 2:2

16:33
    Opava právě vstřelila branku!
    Autorem branky je KUZNÍK. Asistence: Pospěch.

16:16
    Po delší době nějaká střela na bránu, jenže zase to jsou hosté a autor dvou branek Šabata. Tentokrát však svou mušku vychýlil a míč končí za bránou

15:14
    Ale nic z toho není

14:59
    Teď zatlačil domácí tým hosty na jejich půli

14:21
    Teď se hra přelívá nahoru dolů, opět mají míč domácí, Zbyněk Pospěch vybídl ke střele Jakuba Tůmu, jeho střelu však hostující brankář Šimon s lehkostí chytá

13:27
    Domácí se konečně dostali na půli soupeře, ale nepřesná přihrávka Binara znamená protiútok

13:05
    Opavský tým se nyní pouze brání a nedokáže se dostat k balónu

12:28
    Michal Jiráský se ocitá sám před domácím Daliborem Fišerem, ale ten jeho úmysl vystihl a míč mu zezadu odkopl

11:49
    Pokus Michala Jiráského z levého úhlu lehce olízla tyč domácí svatyně a míč končí v autu

11:17
    Míč je opět v držení hostí, kteří kombinují, ale bez výrazného efektu

09:51
    Tomáš Binar se zvedl a šel si odpočinou na střídačku a hraje se dál

09:50
    Ajajaj. Střet dvou protihráčů a opavský Tomáš Binar leží na zemi. Pravděpodobně dostal "koňara"

09:48
    Hra je teď velmi poklidná a míč mají na nohou převážně hráči z Vysokého Mýta

08:01
    Opaváci se zmocnili míče. Z rychlého protiútoku se ocitl před bránou Vysokého Mýta David Žurek, ale jeho pokus míří vedle brány

07:19
    Teď se hraje dlouhé vteřiny do půli SK Ferram Opava a hosté se snaží najít skulinku ke střele

05:39
    Opava urychleně odpovídá. Dalekonosnou střelu Tomáše Binara vyráží gólman Šimon pouze před sebe a dorážející Tomáš Mičola míč protlačil za brankovou čáru, kde jej opět chytil Šimon. Hosté se sice hádají, že gól to není, ale rozhodčí je nekompromisní. Opava snižuje na 2:1

05:39
    Autorem branky je BINAR. Asistence: Mičola.

05:02
    Merkl opět vystřelil z dálky, Fišer vyrazil a do brány doklepává Šabata. Hosté vedou 2:0

05:02

04:55
    Merkl je při chuti. Střela, Fišer vyráží

04:42
    Hostující gólman Šimon nahazuje balón až k brance domácích, hlavička Merkla a domácí brankář Fišer chytá

03:15
    Opava se pokouší o vyrovnání, ale hra je neustále uprostřed hrací plochy

01:30
    První obrovská příležitost hostí a skóre je otevřeno. Po pravé straně utekl Vágner, nahrál před bránu domácích, kde byl zcela osamocený Šabata a ten lehce překonal domácího gólmana Fišera

01:30
    Autorem branky je ŠABATA. Asistence: Vágner.

00:40
    Míč převzali domácí, dostali se k brance Mýta a je z toho roh

00:01

Začínají hosté

Právě dochází k losování kapitánů a za malý moment se zápas rozehraje

Obě mužstva jsou již na palubovce a rozcvičují se.

Vážené dámy, vážení pánové, milovníci futsalu, Zdravím Vás z palubovky opavské sportovní haly na ulici Mařádkové v Opavě, kde za malý okamžik začne poslední podzimní domácí utkání futsalového družstva SK Ferram Opava. To dnes přivítá mužstvo 1. FC Nejezbach Vysoké Mýto. Tímto vítám hostující hráče a jejich realizační tým, jakož dvojici rozhodčích i delegáta utkání.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

René Černohorský

Branky: 6. Mičola (Binar), 17. Kuzník (Pospěch) – 2. Šabata (Vágner), 6. Šabata (Merkl), 26. Šabata (Kubát), 31. Gerčák (Šimon), 32. Lipavský (Gerčák), 34. Kubát (Jiráský), 37. Merkl (Šabata), 38. Šabata (Merkl)

FERRAM Opava: Fišer Dalibor (30), Hudeček Lukáš (1) – Žurek David (2), Kurka Kryštof (3), Teichmann Adam (4), Rubý Patrik (5), Tůma Jakub (6), Binar Tomáš (7), Mičola Tomáš (8), Kuzník Jakub (9), Krčmařík Lukáš (10), Pospěch Zbyněk (11 – kapitán mužstva)
    Trenér mužstva: Tůma Miroslav, Vedoucí mužstva: Marec František

1.FC Nejzbach Vysoké Mýto: Šimon David (1), Špinar Jan (21) – Jeníček Petr (4), Kubát Jaroslav (7), Vágner Jakub (8 – kapitán mužstva), Jiráský Michal (13), Šabata Martin (16), Gerčák Jakub (18), Merkl Lukáš (19), Lipavský Tomáš (20)
    Trenér mužstva: Brychta Martin, Asistent trenéra: Gajdošík Štefan, Vedoucí mužstva: Koblížek Martin

Rozhodčí: Krupa Jan, Havlík Přemysl. Delegát utkání: Pivovarčík Miroslav