Chabarovsk – Barys 2:1 (kon.) | Jekatěrinburg – Spartak Moskva 4:1 (kon.) | Magnitogorsk – Omsk 2:3 (kon.)
N.Novgorod – Jaroslavl 4:2 (kon.) | Minsk – Viťaz 0:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Petrohrad 0:2 (kon.)
Soči – Nižněkamsk 2:3 (kon.) | Riga – Kazaň 1:3 (kon.)

Petrohrad právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Půl minuty před koncem Ivan Bočarov opustil svou svatyni, načež se puk dostal na hůl PAVLA DACJUKA a ten ho poslal neomylně do sítě! Bez asistence.

55:20
    SKA půjde do tří! Jevgenij Ketov (PET) totiž zbytečně hákoval Igumnova.

54:10
    Dnešní utkání sleduje 6507 diváků.

53:44
    Nyní už byla hra přerušena a přesilovku si zahraje moskevský celek, právě Andrej Kuzmenko (PET) vyfasoval dvě minuty za podrážení.

46:19
    V další velké šanci SKA se ocitl zadák Patrik Hersley, z bezprostřední blízkosti ale netrefil mezírku mezi Bočarovovými betony!

44:02
    Pavel Dacjuk se šikovně uvolnil za domácí svatyní, načež přihrál volnému Gusevovi, ten ale tváří v tvář Bočarovovi neuspěl!

38:10
    Vzápětí si ale Igor Makarov (DMS) vykoledoval dvouminutový trest za pozdní dohrání.

31:17
    Dinar Chafizullin (PET) si vykoledoval dvě minuty za podrážení, Moskevští si tak zahrají v početní převaze.

24:09
    Na Prochorkina teď po zblokované střele Karpova zívala prázdná svatyně Dynama, hostující útočník ale nedokázal dopravit puk do sítě!

22:44
    Dynamo půjde do čtyř, Dmitrij Kagarlickij (PET) vyfasoval dvě minuty za podrážení.
    20:43 Prochorkinův gól neplatí

20:43
    Nikolaj Prochorkin po závaru před Bočarovem dotlačil puk za záda domácího brankáře, jeho gól ale nakonec neplatí!

13:43
    Po komerční přestávce si navíc zahrají přesilovku hosté, Alexej Pepeljajev (DMS) dostal dvě minuty za držení.

11:09
    Nikolaj Prochorkin (PET) udeřil Šipačova vysokou holí, také Dynamo si tak zahraje svou první přesilovku.
    07:07 Vasilij TOKRANOV - 0:1

07:07
    Tak jsem to asi zakřikl. Sergej Plotnikov nabil na vrchol kruhů VASILIJI TOKRANOVOVI, který zavřel oči a z voleje propálil vše, co mu stálo v cestě! SKA tak využívá přesilovku a dostává se do vedení. Asistence: Sergej Plotnikov a Andrej Kuzmenko.

05:46
    Vadim Šipačov (DMS) podrazil Chafizullina, za což si vykoledoval dvouminutový trest.

01:58
    Hosté ujížděli ve dvou proti žádnému bránícímu hráči Dynama, Dinar Chafizullin ale z bezprostřední blízkosti nedokázal nasměrovat kotouč do sítě!