23 26 27 25
VK ČEZ Karlovarsko
1
25 24 25 23
Pondělí 10.12.2018, 20:15 • Kladenská sportovní hala, Kladno • Uniqa extraliga mužů • 11. kolo

0:0
    Volejbalisté Kladna dokázali otočit průběh reprízy loňského finále, když po prohraném prvním setu lépe zvládli koncovky dalších setů a porážejí obhájce titulu 3:1.

Kladno se tak posouvá na druhé místo tabulky o bod před svého dnešního soupeře, ten má ale utkání k dobru, jelikož kladenští volejbalisté si už předehráli utkání s Benátkami nad Jizerou. (22:37:34)

25:23
    Čtvrtý set skončil.

25:23
    Jalen Penrose podával jen do sítě a Kladno vítězí 3:1 na sety!

24:23
    Před domácím mečbolem bude podávat Jalen Penrose.

24:23
    Tedy až po oddechovém času, který si bere domácí trenér Fortuník.

24:23
    První mečbol odvrací Beer útokem středem sítě, teď ale bude Kladno útočit.

24:22
    Hýský špatně přihrál Patočkův servis, poté se ale neuvěřitelně prosadil z otočky a trefil míč do protějšího rohu!

23:22
    Dlouhá rozehra končí ve prospěch hostů, Hýský se neprosadil proti kompaktnímu trojbloku Karlovarska.

23:21
    Na šestý pokus Jalen Penrose zaznamenává svůj první bod v dnešním zápase úspěšným útokem po lajně.

23:20
    Do hry se na samotný závěr čtvrtého setu ještě vrací Penrose místo Rejlka.

23:20
    Další nezdar Filipa Rejlka! Daan van Haarlem musel nahrávat ze složité pozice a Rejlek nedokázal přehrát míč přes síť.

22:20
    Miloš Vemić trefuje čisté eso a Kladno vede už o dva body!

21:20
    Patočka byl zablokován na středu sítě a byť se Pfeffer zaskvěl vynikajícím zákrokem v poli, tak Hýský vytlouká karlovarský blok.

20:20
    Znovu v akci Filip Rejlek, tentokrát hostující univerzál smečuje do zámezí.

19:20
    Filip Rejlek se prosadil útokem po lajně.

19:19
    Filip Rejlek je znovu zablokován!

18:19
    Filip Rejlek mohl zvýšit na rozdíl tří bodů, neuspěl ale proti domácímu bloku.

17:19
    Domácí si vyžádali kontrolu videa, zda-li se nejednalo o přešlap pod sítí, chyba však nenastala.

17:19
    Technický úder Hudečka domácí nedokázali v poli zpracovat.

17:18
    Adam Zajíček dramatizuje čtvrtý set přímým bodem z podání a hostující trenér Novák si bere oddechový čas.

16:18
    Dominik Wallisch při útoku ze zadní zóny smečoval na "prázdnou bránu", tedy proti sobě neměl žádný blok a snadno uspěl.

15:18
    Vostárkův servis doletěl jen do sítě.

15:17
    Tomáš Hýský uspěl proti hostujícímu dvojbloku, posléze jej přichází na podání a na příjem nahradit Josef Vostárek.

14:17
    Úspěšný útok Marka Beera středem sítě.

14:16
    Filip Rejlek podává jen do sítě.

13:16
    Hýský se neprosadil na hlavním kůlu a byť se sám vykryl hlavou, tak Filip Rejlek na opačné straně sítě nezaváhal.

13:15
    Marek Zmrhal získal patnáctý bod Karlovarska útokem z hlavního kůlu.

13:14
    Filip Rejlek neuspěl proti kladenskému dvojbloku, od nějž se míč odrazil ke koncové čáře.

12:14
    Následně Patočka podává do zámezí.

11:14
    Šťastné eso Vojtěcha Patočky, míč se překulil přes pásku sítě.

11:13
    Marek Zmrhal zabodoval blokem proti Dominiku Wallischovi.

11:12
    Vojtěch Patočka zabodoval středem sítě.

11:11
    Hosté nedokázali zpracovat nadražený útok Miloše Vemiće.

10:11
    Po oddechovém času Filip Habr kazí podání.

10:10
    Kladno rychle smazalo čtyřbodovou ztrátu a hostující trenér Novák si bere oddechový čas.

10:10
    Filip Habr trefuje teprve druhé eso domácího týmu!

9:10
    Miloš Vemić se nadvakrát dokázal prosadit na hlavním kůlu.

8:10
    Střídání domácích, Miloslava Marela nahrazuje Dominik Wallisch.

8:10
    Filip Habr se znovu prosadil na druhou přes.

7:10
    Domácí v obraně na síti i v poli vypustili útok Filipa Rejlka ze zadní zóny, ten se snadno prosazuje.

7:9
    Vojtěch Patočka útočí jen do autu.

6:9
    Marek Beer servíruje jen do sítě.

5:9
    Po Habrově nahrávce spodem nalepené na síť si Vemić neporadil s dvojblokem Západočechů.

5:8
    Útok Marka Beera zřejmě směřoval do autu, Milan Moník ale míč zasáhl a ten od domácího libera spadl na palubovku.

5:7
    Filip Habr se prosadil útokem na druhou přes a domácím se podařilo otočit postavením.

4:7
    Zablokovaný je také Adam Zajíček při útoku středem sítě.

4:6
    Domácí měli šanci na vyrovnání, Marel si ale neporadil s karlovarským blokem.

4:5
    Středem sítě nezaváhal Adam Zajíček.

3:5
    Úspěšný útok Beera středem sítě, ten zůstal na palubovce místo O'Deaho.

3:4
    Třetí chyba hostů na podání v řadě, také plachtící podání Patočky končí v zámezí.

2:4
    Marek Zmrhal vytlouká blokujícího Marela.

2:3
    Další chyba hostů na podání, tentokrát se "provinil" Hudeček podáním do sítě.

1:3
    Ondřej Hudeček vrací hostům dvoubodový náskok.

1:2
    Podání van Haarlema doplachtilo za koncovou čáru.

0:2
    Po nahrávce Patočky zabodoval Filip Rejlek.

0:1
    Na úvod čtvrtého setu po dobré obraně domácích Sobotka nahrával nohou, nakonec boduje Hudeček útokem z pipu.

0:0
    Začal čtvrtý set.

27:25
    Třetí set skončil.

27:25
    Hostům nevyšel příjem, nahrávat musel Hudeček a Filip Rejlek nepřekonal kladenský trojblok!

26:25
    Hostující podání přišel posílit Vašina a i přes Habrovu nahrávku spodem Hýský uspěl na hlavním kůlu.

25:25
    Do hry se vrátil van Haarlem a připravil vyrovnání pro Zmrhala.

25:24
    Velké nedorozumění hostů, Hýského útok sice v poli zpracoval Hudeček, spoluhráči se ale nepohodli a míč spadl na palubovku.

24:24
    Další střídání hostů, van Haarlema nahrazuje Matyáš Džavoronok.

24:24
    Marek Beer zaútočil středem sítě ke koncové čáře.

24:23
    Marek Zmrhal se neprosadil proti domácímu dvojbloku!

23:23
    Kladno znovu vyrovnává na 23:23.

22:23
    Hosté střídají blokaře, Marek Beer nahrazuje Trenta O'Deaho.

22:23
    Marek Zmrhal útokem z hlavního kůlu vrací hostům vedení.

22:22
    Po nezdaru Filipa Rejlka Kladno vyrovnává.

21:22
    Miloslav Marel ztroskotal na bloku Filipa Rejlka, domácí trenér Fortuník si bere poslední oddechový čas druhého setu.

21:21
    Ondřej Hudeček přes Moníka trefuje přímý bod z podání.

21:20
    Filip Rejlek na hlavním kůlu vytlouká kladenský blok.

21:19
    Vladimír Sobotka zabodoval středem sítě, Kladno si udržuje dvoubodový náskok.

20:19
    Adam Zajíček chybuje na podání.

20:18
    Miloš Vemić propasíroval svůj útok přes karlovarský dvojblok.

19:18
    Daan van Haarlem se potřetí v zápase prosadil útokem na druhou přes.

19:17
    Po výborném servisu Hýského musel v nouzové situaci nahrávat Hudeček a Rejlek poté ztroskotal na kladenském bloku. Úspěšnost karlovarského univerzála už znovu prudce klesá a trenér Novák si bere další oddechový čas.

18:17
    Daleký aut Marka Zmrhala z podání.

17:17
    Ondřej Hudeček se prosadil útokem z pipu.

17:16
    Filip Rejlek neuspěl ani na servisu, nasměroval jej do sítě.

16:16
    Razantní útok Zmrhala Habr nedokázal udržet ve hře.

16:15
    Další chyba Filipa Rejlka, ten smečuje po lajně jen do zámezí.

15:15
    Tomáš Hýský vytlouká karlovarský dvojblok.

14:15
    Výborný útok Patočky útokem středem sítě za hlavou nahrávače van Haarlema.

14:14
    Hudečkovi nevyšel nadhoz, hostující kapitán poté také podával do zámezí. Těsný aut ještě potvrdilo i video, které si vyžádal trenér Novák.

13:14
    Také servis domácího nahrávače Habra se do hřiště nevešel.

13:13
    Po přerušení van Haarlem nasměroval svůj servis do zámezí.

12:13
    Domácí trenér Fortuník si vyžádal oddechový čas.

12:13
    Domácím se teď vůbec nedaří, po nepovedené souhře Habra s Hýským při útoku z pipu druhý jmenovaný nasměroval míč jen do sítě.

12:12
    Další nezdar Marela, ten je tentokrát zablokován a Kladno rychle přišlo o tříbodový náskok.

12:11
    Miloslav Marel smečuje do zámezí, hosté se přibližují na rozdíl jediného bodu.

12:10
    Dlouhá rozehra putuje na konto hostů díky Hudečkově úspěšnému technickému úderu.

12:9
    Filip Rejlek útočí do zámezí a hostující trenér Novák si za stavu 9:12 bere oddechový čas.

11:9
    Kladno ubránilo Patočku a Miloslav Marel poté při útoku za hlavou nahrávače Habra nezaváhal.

10:9
    Šikovná ulívka Miloše Vemiće, Rejlek na ni nedosáhl.

9:9
    Další bodový úspěch Filipa Rejlka ze zadní zóny.

9:8
    Velké zaváhání Trenta O'Deaho, tomu se vůbec nepovedl útok středem sítě.

8:8
    Povedený útok Tomáše Hýského do ostré diagonály.

7:8
    Velmi divokou rozehru zakončil nad sítí van Haarlem, domácí blok se navíc dotkl sítě.

7:7
    Výkon Filipa Rejlka začíná stoupat, zkušený univerzál se prosadil útokem ze zadní zóny.

7:6
    Třetí eso v řadě už nepřijde, Rejlek podává do sítě.

6:6
    A další eso Rejlka! Skvělý servis po lajně.

6:5
    Perfektní servis Filipa Rejlka Miloš Vemić nedokázal zpracovat.

6:4
    Také domácí blokař Sobotka podává jen do sítě.

6:3
    Patočka servíruje jen do sítě.

5:3
    Filip Rejlek si připisuje druhý bod z útoku v dosavadním průběhu zápasu.

5:2
    Miloslav Marel zabodoval z hlavního kůlu.

4:2
    Těsný aut z Habrova podání.

4:1
    Další bodový blok si domácí připisují proti Ondřeji Hudečkovi.

3:1
    Do sestavy hostů se pro třetí set vrátil Filip Rejlek, ten byl ale ubráněn a Vemić zvyšuje na 3:1.

2:1
    Patočka z horší pozice nedokázal bodovat středem sítě, následně ale uspěl blokem proti Sobotkovi.

0:0
    Také druhý set lépe odstartovalo Karlovarsko vedením 4:1, brzy ale o svůj náskok přišlo a přetahovanou nakonec vyhrálo Kladno.

Zatím se vůbec nedaří univerzálům Karlovarska, Filip Rejlek z jedenácti útoků zaznamenal jediný bod, Jalen Penrose ze tří útoků žádný.

26:24
    Druhý set skončil.

26:24
    Penrose smečoval jen do zámezí, druhý set končí výsledkem 26:24 pro Kladno.

25:24
    Adam Zajíček zabodoval středem sítě, druhý setbol pro Kladno.

24:24
    Vynikající útok Zmrhala do ostré diagonály se vešel do hřiště.

24:23
    Karlovarsko mohlo útočit, Penrose ale nepřekonal kladenský blok.

23:23
    Před pokračováním hosté posilují blok Beerem místo Zmrhala.

23:23
    Oddechový čas pro Kladno.

23:23
    Ondřej Hudeček přímým bodem z podání vyrovnává!

23:22
    Hudeček v těžké pozici dokázal vytlouct blokujícího Hýského a jde na servis.

23:21
    Tomáš Hýský vytloukl karlovarský dvojblok, domácí si udržují dvoubodový náskok.

22:21
    Také podání Sobotky nepřeletělo síť.

22:20
    Tomáš Hýský zabodoval diagonálou z hlavního kůlu.

21:20
    Po time-outu Vemić podává do sítě.

21:19
    Po nepřesném karlovarském příjmu dostalo Kladno možnost útočit a Sobotka vytloukl blok Trenta O'Deaho. Karlovarsko reaguje oddechovým časem trenéra Nováka.

20:19
    Tentokrát už z výrazně lépe připravené pozice Sobotka skóroval.

19:19
    Kladno nezvládlo útok středem sítě, Habr nahrával z velmi těžké pozice a Sobotka už nedokázal přehrát míč přes síť.

19:18
    Karlovarsko mohlo útočit, Marek Zmrhal se ale při vykrytí útoku Penroseho dopustil přešlapu pod sítí.

18:18
    Marek Zmrhal útočil po lajně, míč se velmi jemně dotýkal postranní čáry, což rozhodčí viděli a potvrdilo to i video.

18:17
    Marek Zmrhal neuspěl proti kladenskému dvojbloku, domácí zase otáčejí misky vah lehce na svoji stranu.

17:17
    Adam Zajíček nezaváhal středem sítě.

16:17
    Podání Hýského doplachtilo daleko do zámezí.

16:16
    Filip Habr se prosadil na druhou přes.

15:16
    Moník ubránil útok Patočky středem sítě, Hýský pak o pásku útočí do zámezí.

15:15
    Výborný úder Hýského na hlavním kůlu.

14:15
    Miloslav Marel ztroskotal na výborném bloku Hudečka.

14:14
    Podání Sobotky bylo příliš dlouhé.

14:13
    Hosté s vypětím všech sil ubránili první útok Marela, ten druhý už končí kladenským bodem.

13:13
    Ondřej Hudeček našel místo kolem kladenského dvojbloku.

13:12
    Marek Zmrhal zapisuje do statistik další nepovedené podání, hosté chybují ze servisu už popáté ve druhém setu. Následně se do hry vrací Hýský místo Vostárka, který vypomohl na příjmu.

12:12
    Daan van Haarlem už podruhé zahrál úspěšně na druhou přes.

12:11
    Marek Zmrhal v záklonu útočil jen do zámezí.

11:11
    Zajíček podává jen do sítě.

11:10
    Jalen Penrose se nedokázal prosadit útokem z handy.

10:10
    Patočkův servis doplachtil do zámezí.

9:10
    Domácí trenér Fortuník do hry poslal mladého smečaře Vostárka místo Hýského, po Vostárkově podání boduje Marek Zmrhal.

9:9
    Další podání karlovarského kapitána už končí mimo hřiště.

8:9
    Hudeček výborným podáním sestřelil Tomáše Hýského.

8:8
    Zajíček středem sítě útočí o pásku do zámezí.

8:7
    Marela sice nejdříve ubránil Zmrhal, poté se ale domácí univerzál prosadil šikovnou ulívkou.

7:7
    Šikovný technický úder Hudečka, ten si dokázal poradit s kladenským blokem.

7:6
    Další útok Rejlka doletěl daleko do zámezí a karlovarského univerzála nahrazuje Američan Jalen Penrose.

6:6
    Po čtyřech chybných podáním už se podařilo zaservírovat Sobotkovi a po dlouhém boji je Filip Rejlek znovu zablokován, už pošesté!

5:6
    Také O'Dea nedokázal uvést míč do hry, podával za koncovou čáru.

4:6
    Také Vemić kazí podání.

4:5
    Nepovedené podání Zmrhala doletělo jen do sítě.

3:5
    Domácí nahrávač Habr podává jen do sítě.

3:4
    Po špatné nahrávce van Haarlema Zmrhal nasměroval míč konečky prstů do zámezí.

2:4
    Domácí přerušují Rejlkovu sérii na podání Sobotkovým úspěchem středem sítě.

1:4
    Další strop po Hýského příjmu! Kladnu při Rejlkově podání zase utíká začátek setu.

1:3
    Filip Rejlek přidává také přímý bod z podání díky Hýského příjmu do stropu.

1:2
    Rejlek tentokrát výborným podáním přispěl k druhému bodu hostů, nad sítí zakončoval nahrávač van Haarlem.

1:1
    Následně se Rejlek přeci jen vůbec poprvé v dosavadním průběhu dokázal prosadit z útoku.

1:0
    Na úvod druhého setu je Filip Rejlek už popáté zablokován!

0:0
    Začal druhý set.

0:0
    Karlovarsko odstartovalo zápas vedením 10:3, poté ale postupně svůj náskok ztrácelo, až o něj úplně přišlo, nakonec se ale v koncovce setu dokázalo prosadit.

23:25
    První set skončil.

23:25
    Karlovarský trenér Novák na podání poslal mladého smečaře Vašinu a ten přímým bodem z podání ukončuje první set!

23:24
    Nevídaný moment! Hýského prudký útok Filip Rejlek hrudí šťastně odrazil do volného místa na kladenské polovině.

23:23
    Výborné podání Zmrhala, Habr musel nahrávat z těžké pozice, přesto domácí díky zakončujícímu Vemićovi uspěli.

22:23
    Filip Habr podává za koncovou čáru.

22:22
    Hosté ubránili Vemiće a Rejlek, zatím nulový na útoku, smečuje do zámezí!

21:22
    Před podáním Rejlka si domácí trenér Fortuník vybírá oddechový čas.

21:22
    Razantní útok Zmrhala neměl chybu, Karlovarsko se vrací do vedení.

21:21
    Také Rejlek je zablokován!

20:21
    Marek Zmrhal ztroskotal na domácím dvojbloku Habr – Sobotka a Kladno už ztrácí jediný bod!

19:21
    Na devatenáctý bod se Kladno nadřelo, Vemić ale dokázal rozehru úspěšně zakončit.

18:21
    Marek Zmrhal si nadvakrát dokázal na hlavním kůlu poradit s kladenským blokem.

18:20
    Druhý oddechový čas pro Karlovarsko.

18:20
    Rejlek dostal nahrávku příliš nalepenou na síť a poté už neuspěl proti domácímu dvojbloku.

17:20
    Ani skvělý zákrok Pfeffera proti Marelovi Karlovarsku nepomohl, Marek Zmrhal neuspěl proti domácímu dvojbloku.

16:20
    Po výborném servisu Hudečka Patočka nejdříve zaváhal nad sítí, poté ale dokázal bodovat blokem proti Zajíčkově útoku středem.

16:19
    Vojtěch Patočka se prosadil středem sítě.

16:18
    Vysoký blok Filipa Habra proti jeho jmenovci Rejlkovi, Kladno už ztrácí jen dva body.

15:18
    Rejlek měl na ruce navýšení náskoku, neuspěl ale proti kladenskému dvojbloku.

14:18
    Další skvělý servis Sobotky, domácí pak sice ubránili Hudečka, ten ale dokázal zablokovat Marela.

14:17
    Kladno si v poli snadno poradilo s loby Hudečka a Rejlka, rozehru nakonec zakončil Tomáš Hýský a donutil karlovarského trenéra Nováka k prvnímu oddechovému času.

13:17
    Tomáš Hýský zabodoval z hlavního kůlu.

12:17
    Další podání srbského smečaře už letělo za koncovou čáru.

12:16
    Vemićův servis Zmrhal nedokázal zpracovat, odrazil míč jen do stropu.

11:16
    Hezký útok Vladimíra Sobotky středem sítě.

10:16
    Filip Habr podává jen do sítě.

10:15
    Hýský si výborně poradil s dělovým servisem Rejlka a Miloš Vemić skóruje diagonálním útokem.

9:15
    Zmrhalův útok domácí blok nadrazil, zároveň se ale dotkl sítě.

9:14
    Miloslav Marel dokázal propasírovat míč mezi karlovarský blok a síť.

8:14
    Daleký aut z podání Tomáše Hýského.

8:13
    Marek Zmrhal byl zablokován, hostům už se následně nepodařilo vykrýt míč a udržet jej ve hře.

7:13
    Povedený kladenský pipe, zakončil jej Miloš Vemić.

6:13
    Podání Marela se do hřiště nevešlo.

6:12
    Tentokrát už se Tomáš Hýský z hlavního kůlu prosadil.

5:12
    Další nepříliš dobrý příjem domácích, Habr musel nahrávat jednou rukou a byť Hýský přehrál míč přes síť, tak hosté snadno bodují.

5:11
    Vladimír Sobotka podává do zámezí.

5:10
    Útok Marka Zmrhala z pipu páska sítě vynesla do zámezí.

4:10
    První bod, který si Kladno uhrálo samo, prosadil se Miloslav Marel.

3:10
    Chybný kladenský příjem trestá nad sítí Vojtěch Patočka.

3:9
    Ondřej Hudeček zvyšuje na 9:3.

3:8
    I třetí bod Kladna přichází po karlovarském podání do sítě, tentokrát od Marka Zmrhala.

2:8
    Marek Zmrhal trefuje čisté eso a zvyšuje už na šestibodový rozdíl.

2:7
    Perfektní servis Habra si hosté dokázali dobře přihrát a van Haarlem skóruje na druhou přes.

2:6
    Druhé podání hostů do sítě v řadě, tentokrát z ruky Filipa Rejlka.

1:6
    Po vlastní přihrávce z hlavního kůlu zabodoval Marek Zmrhal.

1:5
    Po oddechovém času už Vojtěch Patočka kazí servis.

0:5
    Miloš Vemić ztroskotal na západočeském trojbloku a domácí trenér Fortuník si bere první oddechový čas.

0:4
    Na čtvrtý pokus už si domácí dokázali dobře přihrát, avšak ani na dva útoky se neprosadili a Marek Zmrhal zvyšuje už na 4:0 pro hosty.

0:3
    Další výborný servis Patočky, ten si připisuje přímý bod z podání.

0:2
    Filip Habr v nouzové situaci útočil do zámezí, domácí se poté marně dožadovali tečí.

0:1
    Po špatném příjmu se v těžké pozici proti hostujícímu trojbloku nedokázal prosadit Adam Zajíček.

0:0

0:0
    Utkání svým servisem zahájí karlovarský blokař Vojtěch Patočka.

0:0

Kladno volejbal cz: Marel, Zajíček, Habr, Vemić, Sobotka, Hýský – Moník

VK ČEZ Karlovarsko: Patočka, O'Dea, Hudeček, van Haarlem, Rejlek, Zmrhal – Pfeffer

Rozhodčí: Renčín, Krtička.

0:0

Karlovarsko po loňském triumfu reprezentuje český volejbal v Lize mistrů, kde jim ale byla nalosována extrémně těžká skupina s polským suverénem Kedzierzynem a italskými giganty Modenou a Civitanovou. Na její úvod Karlovarsko vysoko prohrálo v aréně polského týmu.

Do letošní sezóny Karlovarsko vstoupilo s novým nahrávačem, slovinského reprezentanta nahradil nizozemský Daan van Haarlem, pro nějž to dnes bude velmi zajímavý návrat, neboť předloni zářil právě v dresu Kladna. Tým navíc posílili i blokaři Patočka s Beerem, americký univerzál Penrose či mládežničtí reprezentanti Lukáš Vašina a Matyáš Džavoronok.

Extraligu Karlovarsko rozehrálo precizně, když vyhrálo všech svých osm úvodních zápasů, poté ale přišly problémy a dvě porážky v Příbrami a s Ostravou, přičemž zejména ta druhá v domácím prostředí byla velmi nečekaná a hladká, když tým trenéra Nováka neuhrál ani set, v čele soutěže tak získávají náskok České Budějovice.

0:0

Volejbalisté Kladna před letošní sezónou výrazně obměnili kádr, odešli například nahrávač West či smečař Šulista a zprvu i důležitý univerzál David Konečný. Nahradili je nahrávač Habr, srbský smečař Miloš Vemić a venezuelský univerzál Martínez, ten se ale neprosadil a už přestoupil do posledních Benátek nad Jizerou. Na post univerzála se brzy po úvodu sezóny vrátil David Konečný, před nedávnem se ale s Kladnem znovu rozloučil a zamířil do Spojených arabských emirátů.

Po nevýrazném úvodu sezóny se i přes ztrátu Davida Konečného Kladno výrazně zvedlo a probojovalo se už na třetí místo tabulky za vedoucí duo České Budějovice – Karlovarsko, když v dosavadních jedenácti zápasech vyhrálo sedm, včetně posledních tří utkání.

Kladnu se daří i na evropské scéně, v druhém nejprestižnější klubové soutěži Poháru CEV vyřadilo bulharskou Montanu i maďarského mistra Vegyesz Kazincbarcika, přičemž vyhrálo všechny čtyři zápasy.

0:0
    Hezký večer při sledování přenosu z reprízy loňského finále volejbalové extraligy, Kladno přivítá obhájce titulu z Karlových Varů.

Byť se finále uplynulé sezóny odehrálo v nejkratším možném čase tří zápasů, tak nabídlo skvělou podívanou, neboť všechny zápasy ve prospěch Karlovarska rozhodl až tiebreak.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:15.

Tomáš Kohlmann

Kladno volejbal cz: Marel, Zajíček, Vemić, Habr, Hýský, Vostárek, Koloušek, Jachnicki, Wallisch, Sobotka, Blažek – Moník
    VK ČEZ Karlovarsko: Beer, Džavorovonok, Vašina, O'Dea, Hudeček, Penrose, van Haarlem, Patočka, Rejlek, Zmrhal – Pfeffer

Rozhodčí: Renčín, Krtička