Montreal – Ottawa 5:2 (kon.) | Florida – Toronto 4:3 (po pr.) | NY Islanders – Detroit 4:3 (1:0 po s.n.)
Washington – Buffalo 4:3 (2:1 po s.n.) | Pittsburgh – Los Angeles 4:3 (po pr.) | Columbus – Anaheim 1:2 (po pr.)
Nashville – New Jersey 2:1 (2:1 po s.n.) | Colorado – Dallas 6:4 (kon.) | Vancouver – Philadelphia 5:1 (kon.)
NY Rangers – Vegas 3:4 (po pr.) | Carolina – Arizona 3:0 (kon.) | St. Louis – Calgary 2:7 (kon.)

Golden Knights právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto! Autorem vítězného gólu je ALEX TUCH, který si po pasu od Stastného počkal na správný moment a přehodil z úhlu, z levé strany, brankáře Lundqvista. Asistence: Paul Stastny, Colin Miller.
    43:29 Chris KREIDER - 3:3

43:29
    Rangers právě vstřelili branku!
    3:3! Hayes vybojoval kotouč ve střední třetině u mantinelu, CHRIS KREIDER následně vystřelil ukázkově z levého kruhu pro vhazování. Jeho patnáctá trefa v letošní sezoně! Asistence: Kevin Hayes.
    33:12 William CARRIER - 2:3

33:12
    Loňští finalisté zpět ve vedení! Nosek našel WILLIAMA CARRIERA, který následně zprava zamířil přesně k levé tyči. Člen čtvrté útočné formace hostů zapisuje svůj sedmý gól v sezoně, 3:2 pro jeho tým! Asistence: Tomáš Nosek.
    32:10 Mika ZIBANEJAD - 2:2

32:10
    Domácí hokejisté využívají početní výhodu, 2:2! Od modré čáry napřáhl výborně MIKA ZIBANEJAD. Pro pětadvacetiletého forvarda jedenáctá trefa, osmadvacátý bod v sezoně 2018/2019! Asistence: Kevin Hayes, Mats Zuccarello.
    26:09 Paul STASTNY - 1:2

26:09
    Zlatí rytíři jdou na začátku sedmadvacáté minuty do vedení! Po pěkné Paciorettyho přihrávce skóroval do prázdné brány PAUL STASTNY. Lundqvist neměl šanci zasáhnout. Pro Stastného je to premiérová trefa v dresu Golden Knights! Asistence: Max Pacioretty, Alex Tuch.
    11:40 Reilly SMITH - 1:1

11:40
    Využitá přesilová hra Vegas, máme srovnáno! Prudká Millerova střela od modré čáry minula bránu. Kotouč se ale odrazil od zadního mantinelu do ohně, přičemž se následně, poněkud šťastně, prosadil REILLY SMITH. Jeho sedmý gól v této sezoně, 1:1! Asistence: Colin Miller, Jonathan Marchessault.
    01:13 Brady SKJEI - 1:0

01:13
    Začátek druhé minuty, Jezdci otevírají skóre utkání! Přečíslení skvěle vyřešili přihrávající Bučněvič a zakončující BRADY SKJEI. Mladý americký obránce zaznamenal třetí gól, desátý bod v letošní sezoně, 1:0! Asistence: Pavel Bučněvič, Kevin Hayes.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 2. Skjei (Bučněvič, K. Hayes), 33. Zibanejad (K. Hayes, Zuccarello), 44. Kreider (K. Hayes) – 12. R. Smith (C. Miller, Marchessault), 27. Stastny (Pacioretty, Tuch), 34. Carrier (Nosek), 63. Tuch (Stastny, C. Miller)

New York Rangers: H. Lundqvist (Tokarski) – M. Staal (A), Pionk, McQuaid, Claesson, Skjei, DeAngelo – Chytil, Zibanejad (A), Zuccarello (A) – Kreider, K. Hayes, Bučněvič – Vesey, B. Howden, Naměstnikov – L. Andersson, Nieves, R. Strome.
    Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – McNabb, Schmidt (A), Theodore, Holden, Merrill, C. Miller – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Pacioretty, Stastny, Tuch – O. Lindberg, Eakin, Carpenter – Carrier, Bellemare (A), Nosek.

Rozhodčí: Trevor Hanson, Tim Peel – Libor Suchánek, Trent Knorr

Diváci: 17 660