Śląsk – Korona 1:1 (kon.) | Zagłębie S. – Lech Poznaň 0:6 (kon.)
Zagłębie Sosnowiec
0:6 (0:2)
KKS Lech Poznaň
Neděle 16.12.2018, 18:00 • Stadion Ludowy, Sosnowiec • Polská Ekstraklasa • 19. kolo
    Hosté soupeře doslova zdemolovali

Je to tak, hlavní rozhodčí Kwiatkowski nenastavil ani vteřinku a hned po vypršení normální hrací doby ukončil dnešní zápas. Zatímco první poločas byl celkem vyrovnaný a hosté se do dvoubrankového vedení dostali tak trochu se štěstím, ve druhém poločase byl obraz hry naprosto jednoznačný. Domácí defenziva totiž dnes absolutně nefungovala a hosté se po změně stran dostávali do jedné šance za druhou. Byli navíc velmi produktivní a ve druhém poločase vstřelili hned čtyři pěkné góly. Výsledkem je tak skóre 0:6. (19:54:56)

90

90
    Hraje se poslední minuta, rozhodčí Kwiatkowski bude asi milosrdný a nic nastavovat nebude..

90
    Adam Banasiak vyslal levačkou na bránu soupeře táhlý nepříjemný projektil, míč ale prolétl asi metr mimo a Putnocký tak opět nemusel zasahovat.

89
    Łukasz Trałka se dopustil šlapáku na protihráči a po jeho faulu následuje přímý kop pro Zagłębie.

88
    Po dlouhé době jsou na pár desítek vteřin u balonu domácí, jenže do zakončení se ne a ne dostat.
    86. Filip MARCHWIŃSKI - 0:6

86
    Lech Poznań právě vstřelil branku!
    Maciej Makuszewski nyní prchl domácí obraně po levé straně a další zpětnou přihrávkou našel tentokrát FILIPA MARCHWIŃSKIHO a rázem tady nemáme bůra, ale tenisového kanára – 0:6!

85
    Hosté nemají dost a stále se tlačí do útoku.

83
    Přímý kop domácích z levé strany zahrával Pawłowski, jak je jeho dnešním "dobrým" zvykem, poslal míč nad bránu Lechu Poznaň.

83
    Střídání v týmu KKS Lech Poznań: ze hřiště odchází Joao Amaral, přichází Marcin Wasielewski.

81
    Žlutou kartu dostává Robert Gumny (KKS Lech Poznań).
    79. Joao AMARAL - 0:5

79
    Domácí dostávají nepopulárního bůra. Maciej Makuszewski běžel s balonem po pravé straně, přízemní přihrávkou našel zcela nehlídaného JOAA AMARALA, který střelou k tyči zvyšuje na 5:0 pro Lech!

76
    Střídání v týmu Zagłębie Sosnowiec: ze hřiště odchází Michael Heinloth, přichází Konrad Kumor.

75
    Hosté kopali další rohový kop, domácí defenziva tentokrát dokázala centr do vápna odvrátit.

73
    Szymon Pawłowski to znovu zkoušel, také tentokrát bylo jeho zakončení ale nepřesné a Putnocký bude odkopávat od brány.

Matěj Vítek

Branky: 22. Gumny, 41. Gytkjaer, 50. Klupś, 58. Amaral, 79. Amaral, 86. Marchwiński

Karty:   37. Polczak (SOS), 70. Wrzesiński (SOS) – 81. Gumny (LPO)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 10:1. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 10:11.
    Zagłębie Sosnowiec: Kudła – Heinloth (76. Kumor), Jędrych, Cichocki, Polczak – Mráz, Babiarz, Milewski (64. Rzonca), Vokić (61. Banasiak) – Pawłowski, Wrzesiński.
    Náhradníci: Perdijić – Kokoszka, Rzonca, Udovicić, Mello, Banasiak, Kumor.

KKS Lech Poznaň: Burić (9. Putnocky) – Gumny, Janicki, Vujadinović, Kostewycz – Makuszewski, Trałka, Tiba, Klupś (71. Marchwiński) – Amaral (83. Wasielewski), Gytkjaer.
    Náhradníci: Putnocky – Wasielewski, Goutas, Rogne, Tomasik, Tomczyk, Marchwiński.

Rozhodčí: Tomasz Kwiatkowski