Plovdiv – VakifBank 0:3 (kon.) | Scandicci – LKS 3:0 (kon.)
25 25 25
LKS Commercecon Lodž
0
10 23 23
Čtvrtek 20.12.2018, 20:30 • Nelson Mandela Forum, Florencie (It.) • Liga mistryň • Skupina D

0:0
    Tabulka skupiny D se nesmírně vyrovnala, všechny týmy mají shodnou bilanci jedné výhry a jedné porážky, přičemž Scandicci je jediným týmem se čtyřmi body a vede tak skupinu.

Po třech bodech mají Schwerin a LKS Lodž, se dvěma body skupinu uzavírá loňský semifinalista soutěže Conegliano, ale budou to ještě velké boje. (22:00:14)

0:0
    Volejbalistky Scandicci splnily roli favoritek, porážejí LKS Lodž 3:0, byť k tomu ve druhém i ve třetím setu vedla velmi strastiplná cesta.

25:23
    Třetí set skončil.

25:23
    Domácí s vypětím všech sil skvěle zahrály v obraně, udržely míč ve hře a Zuzanna Efimienko-Mlotkowská je na závěr zápasu zablokována!

24:23
    Hostující libero Straszová dělalo všechno pro to, aby ubránilo razantní útok Haakové, to se Straszové ale nepodařilo a Scandicci má mečbol!

23:23
    Scandicci mělo problém na příjmu, Haaková útočila z těžké pozice a na druhé straně sítě skóruje Regiane Bidiasová.

23:22
    Blíží se drama? Aleksandra Wojciková zapisuje přímý bod z podání, velmi ojedinělý v podání hostujícího týmu.

23:21
    Oddechový čas Carla Parisiho, oba trenéři už mají time-outy pro třetí set vybrány.

23:21
    Isabelle Haaková je zablokována hostujícím dvojblokem, Lodž ještě bojuje o prodloužení zápasu.

23:20
    Monika Bocieková vytloukla domácí dvojblok, míč se odrazil těsně vedle postranní čáry.

23:19
    Znovu si hostující tým velmi špatně poradil s příjmem podání Stevanovićové, tak se ještě udržel ve hře, na konci delší rozehry ale Aleksandra Wojciková nasměrovala míč jen do anténky.

22:19
    Další hostující problémy na příjmu, míč se dostal na domácí polovinu a také nahrávačka Ofelia Malinovová si jednou zaútočila a to úspěšně!

21:19
    Jovana Stevanovićová přidává eso a Scandicci odskakuje na dvoubodové vedení!

20:19
    Scandicci znovu bere otěže třetího setu do svých rukou! Domácí bodují dvojblokem proti Aleksandře Wojcikové.

19:19
    Další bodový úspěch Bosettiové! Ta si poradila s hostujícím dvojblokem a trenér Lodže Mašek si bere oddechový čas.

18:19
    Lucia Bosettiová se prosadila na hlavním kůlu, šikovným technickým úderem nasměrovala míč do rohu kurtu.

17:19
    Po špatném příjmu Bidiasové měli hosté problémy, Aleksandra Wojciková ale dokázala protlačit míč přes domácí blok.