Bohemians – Mladá Boleslav 6:12 (kon.) | Pardubice – Liberec 8:9 (po pr.)
8:9 (0:1, 5:2, 3:5 - 0:1)
FBC Liberec
Pátek 21.12.2018, 18:00 • SH Dašická Pardubice • Livesport Superliga • 17. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (20:16:51)

Sledovali jsme velice zajímavý duel mezi Pardubicemi a Libercem, který končí výhrou hostů 8:9 po prodloužení. Je to tedy podobný výsledek jako z posledního vzájemného utkání, jenže tedy vyhráli 9:8 po prodloužení Pardubice. Hlavní hvězdou domácích byl čtyřgólový Zozulák. Za hosty řádil Adam Balatka, který nasbíral dvě branky a dvě asistence.

60:44 Prokop FERDAN - 8:9

60:44
    Liberec právě vstřelil branku!
    A je hotovo! Autorem branky je PROKOP FERDAN, který u brány dostal dobrý pas od Kološe. Poté si navedl míček na forhend a krásnou ranou umisťuje balonek do pravé šibenice. Dva body putují do Liberce.Asistence: Petr Kološ.

60:06
    Buly vyhráli hosté což znamená, že hrají čtyři na tři.

60:01

Ve třetí třetině padlo dokonce osm branek. Liberec otočil výsledek z 5:3 na 5:7, jenže ani to nestačilo. Pardubice vždy srovnaly a zápas jde tak zaslouženě do prodloužení.

60:00

59:50
    Liberec ubránil poslední útok domácích v řádné hrací době.

59:00
    Poslední minuta základní hrací doby.
    58:50 Patrik PETR - 8:8

58:50
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Je opět srovnáno, ale to nikoho moc nepřekvapí, protože v tomhle zápase není nic jisté! Autorem branky je PATRIK PETR, který využil chyby Kluha při rozehrávce. Formánek přihrál Petrovi do prázdné brány. Asistence: Radek Formánek.

58:35
    Oddechový čas pro hosty.
    58:35 Radek VALEŠ - 7:8

58:35
    Autorem branky je RADEK VALEŠ, který dalším bodem přesouvá misky vah na svou stranu. Pardubičtí hráči leží na palubovce.

57:18
    Václav Oubrecht byl faulován dotírajícím Ferdanem.

56:54
    Hra se hodně uklidnila a oba celky již nechtějí inkasovat. Spíš to vypadá na prodloužení.

55:25
    Petr Salát trefil pouze dobrý blok Tomáše Dleska. Liberec pokračuje na útočné polovině.

Ondřej Klos

Branky a nahrávky: 23. Kourek (Bílý), 30. Zozulák (Kourek), 33. Teichman, 37. Šmíd (Prix), 38. Zozulák (Formánek), 51. Zozulák (Kourek), 52. Zozulák (Bílý), 59. Petr (Formánek) – 11. Valeš (Ferdan), 34. Ferdan (Balatka), 37. Balatka (Ferdan), 43. Balatka (Marek), 44. Kopecký (Salát), 45. Marek (Valeš), 47. Salát (Kopecký), 59. Valeš (Balatka), 61. Ferdan (Kološ)

Sokoli Pardubice: Haleš (Levínský) – Oubrecht, Slabý, Weinelt, Prix, Bílý, Formánek, Krigovský – Petr, Janeček, Kourek – Zozulák, Teichman, Dlesk – Šmíd, P. Pakosta, Žáček – Savický, Černý.
    FBC Liberec: Janota (Vaníček) – Bitman, Klucho, Kološ, Veselý, Böhm, Kroupa – Kopecký, Valeš, Salát – Lhota, Marek, Baudisch – Böhm, Ferdan, Balatka – Kořínek.

Rozhodčí: Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora