Čtvrtek 27.12.2018, 10:30 • Platinum Arena • KHL

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (12:50:41)

Marek Hrbas (CHA) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 22:56
    Michal Jordán (CHA) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 23:32
    Tomáš Zohorna (CHA) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 15:21
    Marek Langhamer (CHA) – 45 zákroků, 2 góly, 95,7%

Střely na branku: 15 – 47

Je konec! Petrohrad díky skvěle sehrané třetí třetině poráží Amur Chabarovsk 2:0 a připisuje si další dva body do tabulky. Ve třetí části už byl tlak Petrohradu enormní, ale Marek Langhamer dlouho držel šance Amuru nad vodou. Až ve 47. minutě se v přesilovce prosadil Jakupov! Domácí pak svou snahu o útočení zkazili zbytečnými fauly. V závěru utkání navíc přidal druhou branku Zemčonok!

59:44 Arťom ZEMČONOK - 0:2

59:44
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Petrohrad přidává druhou branku a potvrzuje své dnešní vítězství! Na přihrávku z rohu útočného pásma si tentokrát najel ARŤOM ZEMČONOK a pohotovou střelou propálil Langhamera! Asistence: Jevgenij Ketov, Alexandr Barabanov.

59:26

58:36
    Gusev dostal přihrávku na pravou stranu a bez přípravy zakončil. Hostující kanonýr však trefil jen prvního obránce v oranžovém.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:26
    Další komplikace pro Amur! Domácí totiž špatně střídali a dostávají dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

57:21
    Domácí celek znovu vybojoval odražený kotouč a Micha Jordán jej bez problémů vyhodil přes všechny čáry. Petrohradu to však stačí.

57:01
    Petrohradu se zatím v přesilovce nedaří. Gusev se snažil prosmýknout přes modrou čáru, ale jeho nahození zastavila obrana domácího Amuru.

56:09
    Ruděnkov komplikuje domácímu celku situaci. Domácí hráč dostává dvě minuty za hákování.

56:06
    Viktor Tichonov vystihl rozehrávku soupeře, projel s pukem do útočného pásma, ale přihrávkou na levou stranu svého spoluhráče nenašel.

55:26
    Vjačeslav Ušenin si udělal prostor mezi kruhy, ale jeho zakončení bylo hodně nepřesné. Zadáci Petrohradu zatím podávají skvělý výkon.

55:03
    Arťom Zemčonok projel s pukem do útočného pásma, nahodil jej za domácí branku a podobně jako jeho spoluhráči odjel na střídačku.

54:26
    Dinar Chafizullin podržel kotouč za brankou Petrohradu a nasbíral pro hostující celek cenné vteřinky k dobru. Nikdo v oranžovém rozehrávku Petrohradu neatakuje.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 47. Jakupov (N. Gusev, Chafizullin), 60. Zemčonok (Ketov, Barabanov)

Amur Chabarovsk: Langhamer (Kiselev) – Kuzmin, Jordán, Korjagin, Hrbas, Aťušov, Šviděnko – Ruděnkov, Rasskazov, T. Zohorna – A. Kuzněcov, Pjanov, Fajzullin – Vl. Ušenin, Gorškov, Vj. Ušenin – Dědunov, Železkov, Kacuba – Popugajev.
    SKA Petrohrad: Šesťorkin (Hellberg) – Rundblad, Gavrikov, Zub, Chafizullin, Rukavišnikov, Zemčonok, Sjomin – S. Plotnikov, V. Tichonov, Dacjuk – Kuzmenko, Byvalcev, Barabanov – N. Gusev, Prochorkin, Karpov – Jakupov, Kablukov, Ketov – O. Li.

Rozhodčí: Kulakov, Gusev – Kučava, Novikov