Mountfield HK – Liberec | 3:1 (kon.) | | | Zlín – Pardubice | 5:1 (kon.) | | | Chomutov – Mladá Boleslav | 3:5 (kon.) |
Vítkovice – K. Vary | 4:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Litvínov | 3:5 (kon.) | | | Olomouc – Plzeň | 0:4 (kon.) |
Třinec – Sparta | 2:1 (kon.) |
Rusko – Finsko | 0:3 (kon.) | | | Česko – Japonsko | 3:1 (kon.) | | | USA – Kanada | 2:3 (po pr.) |
Frýdek-M. – Kadaň | 5:1 (kon.) |
Buffalo – Tampa | 3:5 (kon.) | | | Montreal – Colorado | 3:0 (kon.) | | | Washington – Columbus | 1:2 (po pr.) |
Toronto – Boston | 2:3 (kon.) | | | Minnesota – Detroit | 2:5 (kon.) | | | Chicago – Vegas | 3:4 (po pr.) |
Dallas – St. Louis | 1:3 (kon.) | | | San Jose – Ottawa | 4:1 (kon.) | | | Edmonton – Arizona | 2:3 (kon.) |
Los Angeles – Pittsburgh | 5:2 (kon.) | | | Carolina – Nashville | 6:3 (kon.) |
Chabarovsk – Čerepovec | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Kunlun – Jokerit | 3:5 (kon.) | | | Vladivostok – Jaroslavl | 2:4 (kon.) |
Novosibirsk – Ufa | 4:2 (kon.) | | | Barys – Soči | 3:2 (2:0 po s.n.) | | | Magnitogorsk – Nižněkamsk | 5:2 (kon.) |
CSKA Moskva – Minsk | 3:0 (kon.) | | | N.Novgorod – Dynamo Moskva | 1:3 (kon.) | | | Omsk – Spartak Moskva | 3:1 (kon.) |
Petrohrad – Viťaz | 3:1 (kon.) | | | Riga – Čeljabinsk | 1:2 (po pr.) | | | HC Slovan – Jekatěrinburg | 3:6 (kon.) |
Znojmo – Bolzano | 2:3 (kon.) |
Orlová – David Servis | 2:5 (kon.) |
Lipt. Mikuláš – Žilina | 4:0 (kon.) | | | Nitra – Košice | 3:4 (kon.) | | | Trenčín – Detva | 5:4 (kon.) |
Banská Bystrica – Miskolc | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Poprad – Nové Zámky | 2:5 (kon.) | | | MAC Budapešť – Zvolen | 2:3 (po pr.) |
Nové Zámky B – Topoľčany | 0:10 (kon.) | | | Skalica – Osmos Bratislava | 6:3 (kon.) | | | Trnava – Pov. Bystrica | 3:4 (kon.) |
Michalovce – Martin | 7:3 (kon.) | | | Prešov – Dubnica | 1:7 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Humenné | 8:4 (kon.) |
Zbraslav – HC TNP Praha | 3:6 (kon.) | | | Velká Bíteš – Blansko | 5:1 (kon.) | | | Nový Jičín B – Rožnov p. R. | 1:12 (kon.) |
Mar.Lázně – Cheb | 1:5 (kon.) | | | Žabonosy – Mladá Boleslav B | 4:7 (kon.) | | | Tachov – Třemošná | 1:4 (kon.) |
Třebechovice p. O. – Semechnice | 11:3 (kon.) | | | N. Město n. M. – Opočno | 3:2 (kon.) | | | Nový Bydžov – Trutnov | 16:4 (kon.) |
Hronov – Náchod | 6:4 (kon.) | | | Jaroměř – Nová Paka | 2:4 (kon.) | | | Žižkov Praha – Hvězda Praha | 2:10 (kon.) |
Slaný – Černošice | 3:4 (kon.) | | | Hluboká n.V. – Radomyšl | 9:3 (kon.) | | | HC Vimperk – Strakonice | 4:3 (kon.) |
Soběslav – Tábor B | 1:2 (kon.) | | | HC Turnov – Frýdlant | 6:2 (kon.) | | | Moravská Třebová – Česká Třebová | 7:4 (kon.) |
Lanškroun – Choceň | 3:7 (kon.) | | | Skuteč – Chotěboř | 0:2 (kon.) | | | Uh.Ostroh – Kroměříž | 6:2 (kon.) |
Brumov – Uh. Hradiště | 1:7 (kon.) | | | Vlašim – Čáslav | 2:6 (kon.) | | | Hlinsko – Světlá nS | 4:3 (po pr.) |
HC Vajgar – Telč | 7:4 (kon.) | | | Lomnice n/P – HC Varnsdorf | 16:3 (kon.) | | | Chrudim – Litomyšl | 3:1 (kon.) |
Innsbruck – Znojmo | 7:4 (kon.) |
Tango Klatovy – HC Čápi | 1:5 (kon.) | | | Poběžovice – Marsy Klatovy | 3:2 (kon.) |
konec
Metallurg Magnitogorsk
5:2
(2:2, 2:0, 1:0)
Neftěchimik Nižněkamsk
51:48
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Denis Platonov – 2 min., hákování).
|
|
45:23
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Roman Ljubimov – 2 min., podrážení).
|
|
40:21
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Pavel Kulikov – 2 min., vysoká hůl).
|
|
39:06
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Pavel Padakin – 2 min., podrážení).
|
|
36:57
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Rafael Bikmullin – 2 min., sekání).
|
|
33:29
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Jevgenij Birjukov – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
18:44
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Matt Ellison – 2 min., podrážení).
|
|
02:41
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Andrej Sergejev – 2 min., hákování).
|
Branky a nahrávky:
4. Mozjakin (Ellison, Rasmussen), 19. Ljubimov (Rylov), 25. N. Kuljomin (Mozjakin, Rasmussen), 36. Rasmussen, 41. Mozjakin (Rasmussen, Pakarinen) – 8. Puustinen (Polášek, Nestrašil), 11. Avcin (Šaripzjanov)
Rozhodčí: Ansons, Sidorenko – Bersenjov, Judin
Diváci:
Neproměněná penalta:
Metallurg Magnitogorsk:
Košečkin (Zagidulin) – Antipin, Vereščagin, Rylov, Běreglazov, Matuškin, J. Birjukov, Zajcev – Ellison, N. Kuljomin (A), Mozjakin (C) – N. Shore, Rasmussen, Pakarinen – Bulíř, Čibisov, Ljubimov – Timkin (A), Několenko, D. Platonov – J. Platonov.
Náhradníci:
Trenér:
Neftěchimik Nižněkamsk: I. Ježov (36. Korotajev) – Bryncev, Polášek (A), An. Sergejev, D. Musin, Ogurcov (A), Šaripzjanov, Semjonov – Porjadin (C), Nestrašil, Puustinen – E. Galimov, P. Kulikov, Chajrullin – Šiksatdarov, Šarifjanov, Padakin – Avcin, Bikmullin, Zdunov – Podšendjalov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Neftěchimik Nižněkamsk: I. Ježov (36. Korotajev) – Bryncev, Polášek (A), An. Sergejev, D. Musin, Ogurcov (A), Šaripzjanov, Semjonov – Porjadin (C), Nestrašil, Puustinen – E. Galimov, P. Kulikov, Chajrullin – Šiksatdarov, Šarifjanov, Padakin – Avcin, Bikmullin, Zdunov – Podšendjalov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Ansons, Sidorenko – Bersenjov, Judin
Diváci:
Štěpán Slovák