Tisková konference k MS U20 | (kon.) |
Štafeta žen, 4x6 km, Oberhof | Vítěz: Rusko (kon.) | | | Štafeta mužů, 4x7,5 km, Oberhof | Vítěz: Rusko (kon.) |
Kansas City Chiefs - Indianapolis Colts | 31:13 (kon.) | | | Los Angeles Rams - Dallas Cowboys | 30:22 (kon.) |
New England Patriots - Los Angeles Chargers | 41:28 (kon.) | | | New Orleans Saints - Philadelphia Eagles | 20:14 (kon.) |
Slalom mužů, 1. kolo, Adelboden | Vítěz: M. Schwarz ( AUT) (kon.) | | | SuperG žen, St. Anton | (zruš.) |
Slalom mužů, 2. kolo, Adelboden | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) |
Mistrovství Evropy - 1500 metrů mužů, Collalbo | Vítěz: S. Kramer (NED) (kon.) | | | Mistrovství Evropy - 10000 metrů mužů, Collalbo | Vítěz: P. Roest (NED) (kon.) |
Muži HS135, Val di Fiemme | (kon.) |
Týmový sprint mužů a žen, Drážďany | Vítěz: Ženy - Švédsko, Muži - Norsko (kon.) |
Skoky HS135, Val di Fiemme | Vítěz: F. Rehrl (AUT) (kon.) | | | Běh 10 km, Val di Fiemme | Vítěz: V. Geiger (GER) (kon.) |
konec
SP - slalom mužů, 1. kolo, Adelboden
Vítěz: M. Schwarz ( AUT)
Jan Prošek
Konečné pořadí
1. Marco Schwarz (AUT) 53:90
2. Henrik Kristoffersen (NOR) +0:34
3. Marcel Hirscher (AUT) +0,39
4. Alexis Pinturault (FRA) +0:52
5. Clement Noël (FRA) +0,59
6. Daniel Yule (SUI) +0:72
7. Reto Schmidiger (SUI) +0,74
8. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +0,76
9. Ramon Zenhäusern (SUI) +0,77
10. Luca Aerni (SUI) +0,87
11. Manfred Mölgg (ITA) +1,30
12. Dominik Stehle (GER) +1,36
13. Stefan Hadalin (SLO) +1,38
13. Christian Hirschbühl (AUT) +1,38
15. Julien Lizeroux (FRA) +1,41
16. Istok Rodeš (CRO) +,144
17. Jean-Baptiste Grange (FRA) +1,48
17. Stefano Gross (ITA) +1,48
19. Simon Maurberger (ITA) +1,50
19. Adam Žampa (SVK) +1,50
21. Elias Kolega (CRO) +1,58
22. Riccardo Tonetti (ITA) +1,65
23. Alex Vinatzer (ITA) +1,66
24. Tanguy Nef (SUI) +1,74
25. Johannes Strolz (AUT) +1,75
25. Marc Digruber (AUT) +1,75
27. Felix Neureuther (GER) +1,76
28. Aleksandr Chorošilov (RUS) +1,79
28. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +1,79
30. Fabian Bacher (ITA) +1,86
________________________________
Ondřej Berndt (CZE) DNF
Startovní listina
1. Daniel Yule (SUI)
2. Henrik Kristoffersen (NOR)
3. Marcel Hirscher (AUT)
4. Alexis Pinturault (FRA)
5. Ramon Zenhäusern (SUI)
6. André Myhrer (SWE)
7. Michael Matt (AUT)
8. Manfred Mölgg (ITA)
9. Felix Neureuther (GER)
10. Sebastian Foss-Solevåg (NOR)
11. Dave Ryding (GBR)
12. Marco Schwarz (AUT)
13. Loïc Meillard (SUI)
14. Manuel Feller (AUT)
15. Clement Noël (FRA)
16. Victor Muffat-Jeandet (FRA)
17. Stefano Gross (ITA)
18. Luca Aerni (SUI)
19. Jean-Baptiste Grange (FRA)
20. Christian Hirschbühl (AUT)
21. Mattias Hargin (SWE)
22. Julien Lizeroux (FRA)
23. Leif Kristian Nestvold-Haugen (NOR)
24. Jonathan Nordbotten (NOR)
25. Marc Digruber (AUT)
26. Istok Rodeš (CRO)
27. Stefan Hadalin (SLO)
28. Fritz Dopfer (GER)
29. Matej Vidović (CRO)
30. Linus Strasser (GER)
31. Marc Rochat (SUI)
32. Adam Žampa (SVK)
33. Simon Maurberger (ITA)
34. Jung Dong-hyun (KOR)
35. Phil Brown (CAN)
36. Alex Vinatzer (ITA)
37. Dominik Stehle (GER)
38. Reto Schmidiger (SUI)
39. Laurie Taylor (GBR)
40. Hidejuki Narita (JPN)
41. Johannes Strolz (AUT)
42. Kamen Zlatkov (BUL)
43. Giuliano Razzoli (ITA)
44. Tanguy Nef (SUI)
45. Sandro Simonet (SUI)
46. Kristoffer Jakobsen (SWE)
47. Erik Read (CAN)
48. Elias Kolega (CRO)
49. Fabian Bacher (ITA)
50. Aleksandr Chorošilov (RUS)
51. Richard Leitgeb (AUT)
52. Luke Winters
53. Sebastian Holzmann (GER)
54. Trevor Philp (CAN)
55. Ondřej Berndt (CZE)
56. Robin Buffet (FRA)
57. Riccardo Tonetti (ITA)
58. Timon Haugan (NOR)
59. Matej Falat (SVK)
60. Filip Zubčić (CRO)
61. Bjoern Brudevoll (NOR)
62. Pavel Trichičev (RUS)
63. Rjunosuke Ohkoši (JPN)
64. Joaquim Salarich (ESP)
65. Simen Ramberg Christensen (NOR)
66. Hans Vaccari (ITA)
67. Gustav Lundbäck (SWE)
68. Maxime Rizzo (FRA)
69. Jakob Špik (SLO)
70. Anton Tremmel (GER)
71. Albert Popov (BUL)
72. Noel von Grünigen (SUI)
73. Žan Kranjec (SLO)
74. Simon Breitfuss Kammerlander (BOL)
75. Ivan Kuzněcov (RUS)
76. Ryan Cochran-Siegle (USA)
1. Marco Schwarz (AUT) 53:90
2. Henrik Kristoffersen (NOR) +0:34
3. Marcel Hirscher (AUT) +0,39
4. Alexis Pinturault (FRA) +0:52
5. Clement Noël (FRA) +0,59
6. Daniel Yule (SUI) +0:72
7. Reto Schmidiger (SUI) +0,74
8. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +0,76
9. Ramon Zenhäusern (SUI) +0,77
10. Luca Aerni (SUI) +0,87
11. Manfred Mölgg (ITA) +1,30
12. Dominik Stehle (GER) +1,36
13. Stefan Hadalin (SLO) +1,38
13. Christian Hirschbühl (AUT) +1,38
15. Julien Lizeroux (FRA) +1,41
16. Istok Rodeš (CRO) +,144
17. Jean-Baptiste Grange (FRA) +1,48
17. Stefano Gross (ITA) +1,48
19. Simon Maurberger (ITA) +1,50
19. Adam Žampa (SVK) +1,50
21. Elias Kolega (CRO) +1,58
22. Riccardo Tonetti (ITA) +1,65
23. Alex Vinatzer (ITA) +1,66
24. Tanguy Nef (SUI) +1,74
25. Johannes Strolz (AUT) +1,75
25. Marc Digruber (AUT) +1,75
27. Felix Neureuther (GER) +1,76
28. Aleksandr Chorošilov (RUS) +1,79
28. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +1,79
30. Fabian Bacher (ITA) +1,86
________________________________
Ondřej Berndt (CZE) DNF
Startovní listina
1. Daniel Yule (SUI)
2. Henrik Kristoffersen (NOR)
3. Marcel Hirscher (AUT)
4. Alexis Pinturault (FRA)
5. Ramon Zenhäusern (SUI)
6. André Myhrer (SWE)
7. Michael Matt (AUT)
8. Manfred Mölgg (ITA)
9. Felix Neureuther (GER)
10. Sebastian Foss-Solevåg (NOR)
11. Dave Ryding (GBR)
12. Marco Schwarz (AUT)
13. Loïc Meillard (SUI)
14. Manuel Feller (AUT)
15. Clement Noël (FRA)
16. Victor Muffat-Jeandet (FRA)
17. Stefano Gross (ITA)
18. Luca Aerni (SUI)
19. Jean-Baptiste Grange (FRA)
20. Christian Hirschbühl (AUT)
21. Mattias Hargin (SWE)
22. Julien Lizeroux (FRA)
23. Leif Kristian Nestvold-Haugen (NOR)
24. Jonathan Nordbotten (NOR)
25. Marc Digruber (AUT)
26. Istok Rodeš (CRO)
27. Stefan Hadalin (SLO)
28. Fritz Dopfer (GER)
29. Matej Vidović (CRO)
30. Linus Strasser (GER)
31. Marc Rochat (SUI)
32. Adam Žampa (SVK)
33. Simon Maurberger (ITA)
34. Jung Dong-hyun (KOR)
35. Phil Brown (CAN)
36. Alex Vinatzer (ITA)
37. Dominik Stehle (GER)
38. Reto Schmidiger (SUI)
39. Laurie Taylor (GBR)
40. Hidejuki Narita (JPN)
41. Johannes Strolz (AUT)
42. Kamen Zlatkov (BUL)
43. Giuliano Razzoli (ITA)
44. Tanguy Nef (SUI)
45. Sandro Simonet (SUI)
46. Kristoffer Jakobsen (SWE)
47. Erik Read (CAN)
48. Elias Kolega (CRO)
49. Fabian Bacher (ITA)
50. Aleksandr Chorošilov (RUS)
51. Richard Leitgeb (AUT)
52. Luke Winters
53. Sebastian Holzmann (GER)
54. Trevor Philp (CAN)
55. Ondřej Berndt (CZE)
56. Robin Buffet (FRA)
57. Riccardo Tonetti (ITA)
58. Timon Haugan (NOR)
59. Matej Falat (SVK)
60. Filip Zubčić (CRO)
61. Bjoern Brudevoll (NOR)
62. Pavel Trichičev (RUS)
63. Rjunosuke Ohkoši (JPN)
64. Joaquim Salarich (ESP)
65. Simen Ramberg Christensen (NOR)
66. Hans Vaccari (ITA)
67. Gustav Lundbäck (SWE)
68. Maxime Rizzo (FRA)
69. Jakob Špik (SLO)
70. Anton Tremmel (GER)
71. Albert Popov (BUL)
72. Noel von Grünigen (SUI)
73. Žan Kranjec (SLO)
74. Simon Breitfuss Kammerlander (BOL)
75. Ivan Kuzněcov (RUS)
76. Ryan Cochran-Siegle (USA)
1. Marco Schwarz (AUT) 53:90
2. Henrik Kristoffersen (NOR) +0:34
3. Marcel Hirscher (AUT) +0,39
4. Alexis Pinturault (FRA) +0:52
5. Clement Noël (FRA) +0,59
6. Daniel Yule (SUI) +0:72
7. Reto Schmidiger (SUI) +0,74
8. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +0,76
9. Ramon Zenhäusern (SUI) +0,77
10. Luca Aerni (SUI) +0,87
11. Manfred Mölgg (ITA) +1,30
12. Dominik Stehle (GER) +1,36
13. Stefan Hadalin (SLO) +1,38
13. Christian Hirschbühl (AUT) +1,38
15. Julien Lizeroux (FRA) +1,41
16. Istok Rodeš (CRO) +,144
17. Jean-Baptiste Grange (FRA) +1,48
17. Stefano Gross (ITA) +1,48
19. Simon Maurberger (ITA) +1,50
19. Adam Žampa (SVK) +1,50
21. Elias Kolega (CRO) +1,58
22. Riccardo Tonetti (ITA) +1,65
23. Alex Vinatzer (ITA) +1,66
24. Tanguy Nef (SUI) +1,74
25. Johannes Strolz (AUT) +1,75
25. Marc Digruber (AUT) +1,75
27. Felix Neureuther (GER) +1,76
28. Aleksandr Chorošilov (RUS) +1,79
28. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +1,79
30. Fabian Bacher (ITA) +1,86
________________________________
Ondřej Berndt (CZE) DNF (12:03:38)
1. Daniel Yule (SUI)
2. Henrik Kristoffersen (NOR)
3. Marcel Hirscher (AUT)
4. Alexis Pinturault (FRA)
5. Ramon Zenhäusern (SUI)
6. André Myhrer (SWE)
7. Michael Matt (AUT)
8. Manfred Mölgg (ITA)
9. Felix Neureuther (GER)
10. Sebastian Foss-Solevåg (NOR)
11. Dave Ryding (GBR)
12. Marco Schwarz (AUT)
13. Loïc Meillard (SUI)
14. Manuel Feller (AUT)
15. Clement Noël (FRA)
16. Victor Muffat-Jeandet (FRA)
17. Stefano Gross (ITA)
18. Luca Aerni (SUI)
19. Jean-Baptiste Grange (FRA)
20. Christian Hirschbühl (AUT)
21. Mattias Hargin (SWE)
22. Julien Lizeroux (FRA)
23. Leif Kristian Nestvold-Haugen (NOR)
24. Jonathan Nordbotten (NOR)
25. Marc Digruber (AUT)
26. Istok Rodeš (CRO)
27. Stefan Hadalin (SLO)
28. Fritz Dopfer (GER)
29. Matej Vidović (CRO)
30. Linus Strasser (GER)
31. Marc Rochat (SUI)
32. Adam Žampa (SVK)
33. Simon Maurberger (ITA)
34. Jung Dong-hyun (KOR)
35. Phil Brown (CAN)
36. Alex Vinatzer (ITA)
37. Dominik Stehle (GER)
38. Reto Schmidiger (SUI)
39. Laurie Taylor (GBR)
40. Hidejuki Narita (JPN)
41. Johannes Strolz (AUT)
42. Kamen Zlatkov (BUL)
43. Giuliano Razzoli (ITA)
44. Tanguy Nef (SUI)
45. Sandro Simonet (SUI)
46. Kristoffer Jakobsen (SWE)
47. Erik Read (CAN)
48. Elias Kolega (CRO)
49. Fabian Bacher (ITA)
50. Aleksandr Chorošilov (RUS)
51. Richard Leitgeb (AUT)
52. Luke Winters
53. Sebastian Holzmann (GER)
54. Trevor Philp (CAN)
55. Ondřej Berndt (CZE)
56. Robin Buffet (FRA)
57. Riccardo Tonetti (ITA)
58. Timon Haugan (NOR)
59. Matej Falat (SVK)
60. Filip Zubčić (CRO)
61. Bjoern Brudevoll (NOR)
62. Pavel Trichičev (RUS)
63. Rjunosuke Ohkoši (JPN)
64. Joaquim Salarich (ESP)
65. Simen Ramberg Christensen (NOR)
66. Hans Vaccari (ITA)
67. Gustav Lundbäck (SWE)
68. Maxime Rizzo (FRA)
69. Jakob Špik (SLO)
70. Anton Tremmel (GER)
71. Albert Popov (BUL)
72. Noel von Grünigen (SUI)
73. Žan Kranjec (SLO)
74. Simon Breitfuss Kammerlander (BOL)
75. Ivan Kuzněcov (RUS)
76. Ryan Cochran-Siegle (USA)