Burton – Manchester City 0:1 (kon.)
Burton Albion FC
0:1 (0:1)
Manchester City
Středa 23.01.2019, 20:45 • Pirelli Stadium, Burton-on-Trent • Anglický Ligový pohár • Semifinále

77
    Severoirský reprezentant Liam Boyce dnes za výborný výkon nebyl odměněn gólem, na posledních 13 minut ho v dresu Burtonu vystřídá Colin Daniel.

67
    Manchester City naposledy střídá, Olexandra Zinčenka vyměnil Felix Nmecha.

63
    Dvojnásobné střídání připravil trenér hostů Guardiola: pro dnešek mají splněno Sergio Agüero a Kevin De Bruyne, na hřiště míří autor čtyř branek z prvního zápasu Gabriel Jesús a s ním Benjamin Mendy.

46
    Burton Albion o přestávce provedl další změnu, místo Stephena Quinna nastoupil do druhé půle Ben Fox.

40
    V sestavě Burton Albion FC střídá zraněného Turnera dorostenec Reece Hutchinson. Stoper za stopera.

Karel Jedlička

Branky: 26. Agüero

Držení míče: 29 % : 71 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 3:4. Rohy: 0:2. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 5:10.
    Burton Albion FC: Collins – Akins, McFadzean, Turner (40. Hutchinson), McCrory – Quinn (46. Fox), Wallace – Harness, Miller, Templeton – Boyce (77. Daniel)
    Náhradníci: Bywater – Buxton, Brayford, Sbarra

Manchester City: Murić – Danilo, Sandler, García, Zinčenko (67. Nmecha) – De Bruyne (63. Mendy), Delph, Foden – Mahríz, Agüero (63. Jesús), Poveda
    Náhradníci: Grimshaw – Stones, Bolton, Richards

Rozhodčí: Friend

Diváci: 6519
    09.01.2019
    Manchester City - Burton 9:0

Branky: 6. Bruyne, 31. Jesus, 34. Jesus, 37. Zinčenko, 58. Jesus, 63. Foden, 66. Jesus, 70. Walker, 84. Mahrez

Držení míče: 74 % : 26 %.
    Střely na branku: 14:1. Střely mimo: 6:3. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 5:7.