Královéhradecký kraj – Pardubický kraj 2:2 (kon.) | Kraj Vysočina – Karlovarský kraj 2:3 (kon.) | Ústecký kraj – Praha 2:3 (kon.)
Zlínský kraj – Moravskoslezský kraj 4:2 (kon.) | Jihočeský kraj – Olomoucký kraj 6:1 (kon.) | Středočeský kraj – Liberecký kraj 3:7 (kon.)
Pardubický kraj – Plzeňský kraj 2:1 (kon.) | Karlovarský kraj – Jihomoravský kraj 1:1 (kon.) | Královéhradecký kraj – Ústecký kraj 1:4 (kon.)
Kraj Vysočina – Zlínský kraj 6:1 (kon.) | Praha – Jihočeský kraj 2:1 (kon.) | Moravskoslezský kraj – Středočeský kraj 3:5 (kon.)
Olomoucký kraj – Plzeňský kraj 4:2 (kon.) | Liberecký kraj – Jihomoravský kraj 3:3 (kon.)
Kraj Vysočina
6:1 (3:0, 0:1, 3:0)
Zlínský kraj
Čtvrtek 24.01.2019, 16:00 • KV Arena • Mládežnické MČR krajských výběrů • Skupina A

Po pětačtyřiceti minutách je definitivně rozhodnuto, i přes jeden zlínský gól v druhé třetině v podání Mojžíše se podařilo zvítězit Vysočině. Ta přidala v posledním dějství další tři branky, Pigl se trefil v pětatřicáté minutě,ve dvaačtyřicáté minutě si připsal Kozlík třetí branku v tomto utkání a dvanáct sekund před koncem skóroval Prášek. (17:46:37)

44:48 PRÁŠEK - 6:1

44:48
    Kraj Vysočina právě vstřelil branku!
    Dvanáct sekund před koncem se podařilo Vysočině ještě přidat jednu branku. Machovský nahodil puk na Růžičku, ten ještě zvládl zlínský gólman vyrazit, po zákroku se ale nestihl zvednout, a tak inkasoval vleže od JAROSLAVA PRÁŠKA. Asistence: Max Machovský, Matěj Kozlík.

44:20
    Zlínský kraj si odvezl kotouč do vlastního pásma a střídá.

43:01
    Burian vystřelil zpoza pravého kruhu, i jeho pokus ale zlikvidoval Pulda.

42:05
    Vyloučení v týmu Kraj Vysočina (Hrbek – 2 min., podrážení).
    41:25 KOZLÍK - 5:1

41:25
    V oslabení 4 na 6 se podařilo Vysočině dostat puk do prázdné branky a nejspíše již definitivně rozhodnout tento zápas. O trefu do prázdné klece se zasloužil MATĚJ KOZLÍK, který si připisuje hattrick. Bez asistence.

41:09
    Oddechový čas pro hosty.

41:09
    Vyloučení v týmu Kraj Vysočina (Číhal – 2 min., podrážení).

40:56
    Zlínský výběr to zkouší v šesti bez gólmana.

39:30
    Mikula poslal puk od modré do nepřehledné situace před Puldou, ten se ale stačil zorientovat a vyrazil letící pryž vysoko nad svou klec.

38:43
    Po další akci se dostávají domácí do ofsajdu.

37:53
    Vysočina zaváží kotouč do útočného pásma a snaží se kombinovat.

35:44
    Vovsík tvrdě pálil od modré, Růžička zastavil letící puk betonem.

34:40
    Vyloučení v týmu Zlínský kraj (Ročák – 2 min., podrážení).
    34:20 PIGL - 4:1

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 2. Kozlík, 8. Fábry (Jungwirth, Pigl), 11. Kozlík (Báťa, Prášek), 35. Pigl (Báťa), 42. Kozlík, 45. Prášek (Machovský, Kozlík) – 27. Mojžíš (Ramert, Tomeček)

Kraj Vysočina: Pulda (Horák) – Beran, Číhal, Vovsík, Šabatka, Hrbek, Pelikán, Kuchta – Pigl, Báťa, Procházka, Fábry, Kuba, Kozlík, Prášek, Jungwirth, Doležal, Bačkovský, Machovský, Vašák
    Zlínský kraj: Růžička (Hendrych) – Ročák, Žák, Krajčík, Machů, Mikula, Valda, Sýkora, Burian – Matúšů, Tomeček, Jakeš, Rigo, Ramert, Heš, Turek, Dědek, Adámek, Volas, Čechmánek, Mojžíš

Rozhodčí: Zubzanda – Povová, Suchý