Veselí n/M – Prešov 26:23 (kon.) | Bánovce – Písek 26:32 (kon.) | Most – Šaľa 26:22 (kon.)
SHK Veselí n.M.
26:23 (14:13)
ŠŠK Prešov
Sobota 26.01.2019, 17:00 • Veselí nad Moravou • MOL liga žen • 13. kolo

SHK Veselí n.M. – Bemaco ŠŠK Prešov 26:23 (14:13)
    Nejvíce branek: Michnová 8/1, Pastorková 5, Boorová 4 – Popovcová 8/4, Klučková 6, Vencuriková 3. Rozhodčí: Kichner, Mohyla. Sedmimetrové hody: 2/2 – 4/4. Vyloučení: 0:7. ČK: Vagaská (BPR). (18:44:17)

Házenkářky Veselí berou dva body za vydřené vítězství 26:23 proti předposlednímu Prešovu. Celé utkání nebylo poznat, že hraje třetí celek MOL ligy s předposlední, Prešov hrál s Veselím vyrovnanou partii až do posledních minut. Panenky urvaly vítězství až v posledních dvou minutách, když se dvakrát po sobě trefila Pastorková.

Konec zápasu. (26:23)
    60
    Po faulu na domácí hráčku se s míčem otočila Pastorková a překvapila všechny, i brankářku Polákovou a míč skončil v síti. (26:23)

60
    Rozběhla se poslední minuta utkání. (25:23)

59
    Lekešová chytá pokus Prešova a vypadá to, že o utkání je rozhodnuto. (25:23)
    59
    Tak přece jen se domácí celek prosazuje, když Pastorková dostala přihrávku na pivota a přesně zamířila k tyči. (25:23)

58
    Hráčky Veselí to mají přes úpornou obranu Prešova těžké, hostující hráčky brání na hranici vyloučení. (24:23)

57
    Domácí kouč musel sáhnout k druhému oddechovému času. (24:23)
    57
    A vypadá to ještě na pořádné drama! Puzderová se z levé spojky prosazuje k bližší tyči. (24:23)

56
    Prešov se nezdává, Michnovou vychytala Poláková, ale následně přihrávku pokazila na vysunutou spoluhráčku. (24:22)
    55
    A opět se za slovenský celek prosadila Popovcová. (24:22)
    54
    Prešov koriguje z rychlého protiútoku, Čirčová přihrála Popovcové a ta dává branku střelou k tyči. (24:21)
    53
    Eva Veselková si našla v obraně Prešova volné místo a nekompromisně zavěsila k tyči. (24:20)

53
    Vencuríková vystřelila z osy hřiště hodně nepřesně, po střele zůstala ležet na palubovce a vyžádala si ošetření. (23:20)