Pondělí 28.01.2019, 20:45FA Cup • 4. kolo
    75. Daniel SPARKES - 3:3

75
    Barnet FC právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelný zápas ale ještě nekončí! DANIEL SPARKES vypálil levačkou přes zeď a jeho nádherná rána s pomocí břevna končí za zády gólmana Danielse!
    72. Sergi CANÓS - 2:3

72
    Brentford právě vstřelil branku!
    Hosté si berou zpět své vedení z prvního poločasu! Po rychlé akci si za obranu zaběhl na přihrávku SERGI CANÓS, na jehož zakončení mezi nohy byl gólman Huffer krátký – 2:3!
    60. Neal MAUPAY - 2:2

60
    NEAL MAUPAY vystřelil ze svého pohledu k levé tyči a jelikož domácí gólman skočil na druhou stranu, je z toho gól na 2:2!
    54. Shaquile COULTHIRST - 2:1

54
    Tak to je neuvěřitelné! Po sérii odrazů se ve vápně dostal balon na levou stranu ke zcela volnému SHAQUILE COULTHIRSTOVI, který tvrdě vystřelil přesně k tyči – 2:1!
    50. Shaquile COULTHIRST - 1:1

50
    To jsou věci! A je srovnáno. Domácí předvedli rychlou akci, kterou vyšperkoval přesnou přihrávkou do ohně Mason-Clark a přibližně z penaltového puntíku zakončující SHAQUILE COULTHIRST poslal balon mezi nohami obránce za překvapeného Danielse – 1:1!

40
    Hosté se dostávají v závěru poločasu do vedení. Ke střele z velké dálky se odhodlal OLLIE WATKINS a jeho rána zapadle přesně k pravé tyči Hufferovy brány – 0:1!

Matěj Vítek

Branky: 50. Coulthirst, 54. Coulthirst, 75. Sparkes – 40. Watkins, 60. Maupay (pen.), 72. Canós

Karty:   38. Odubajo (BRF)

Barnet FC: Huffer – Sweeney, Tutonda, Robson – Alexander, Fonguck (70. Sparkes), Elito (90. Boucaud), Taylor, Johnson – Coulthirst, Mason-Clark.
    Náhradníci: Matrevics – Bettamer, Boucaud, Harrison, Payne, Smith, Sparkes.

Brentford FC: Daniels – Kansa Ngoyo, Jeanvier, Barbet – Odubajo, Dasilva (62. Sawyers), McEachran, Henry (70. Dalsgaard) – Watkins (79. Benrahma), Maupay, Canós Tenes.
    Náhradníci: Bentley – Benrahma, Dalsgaard, Forss, Ogbene, Sawyers, Sørensen.

Rozhodčí: Madley – Fox, Howson