Novosibirsk – Kunlun 3:2 (kon.) | Jekatěrinburg – Magnitogorsk 2:3 (kon.) | Čeljabinsk – Jokerit 0:1 (kon.)
Ufa – Barys 2:3 (po pr.) | Čerepovec – Chabarovsk 5:0 (kon.) | Omsk – Petrohrad 2:0 (kon.)
Minsk – CSKA Moskva 0:3 (kon.) | Viťaz – Vladivostok 0:4 (kon.) | HC Slovan – Riga 2:1 (kon.)
HC Dinamo Minsk
0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
CSKA Moskva
Pondělí 04.02.2019, 17:30 • Minsk Arena • KHL

57:47
    Hosté si ještě zahrají přesilovku! Jonathon Blum dostává dvě minuty za držení.
    57:10 Maxim ŠALUNOV - 0:3

57:10
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! CSKA Moskva totiž přidává třetí branku a proti běloruskému soupeři dnes zvítězí! Umístěnou střelou z mezikruží poslal kotouč k tyči MAXIM ŠALUNOV! Asistence: Alexandr Popov, Alexandr Romanov.

47:02
    Hra je znovu přerušena! Domácí celek totiž bude hrát přesilovku. Dvě minuty za vysokou hůl dostává Alexej Marčenko.

44:12
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Anton Slepyšev – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Teemu Pulkkinen – 2 min., hrubost).

36:04
    Okulov si nabruslil s kotoučem mezi kruhy a zakončil zápěstím. Jeho pokus prosvištěl kolem vzdálenější tyče!

35:34
    Minsk bude hrát ve třech! Dvě minuty za sekání dostává Arťom Volkov.

35:22
    Bude se vylučovat! CSKA si zahraje přesilovku. Dvě minuty za hákování dostává Patrik Wiercioch.
    32:43 Jannik HANSEN - 0:2

32:43
    Hostující celek přidává další branku a odskakuje na rozdíl dvou branek! JANNIK HANSEN projel po levém křídle do útočného pásma, přehodil si puk na forhendem a zakončil k zadní tyči! Asistence: Pavel Karnauchov.
    30:10 Konstantin OKULOV - 0:1

30:10
    Hostující celek využívá přesilovou hru a dostává se do vedení! Krásnou souhru CSKA Moskva zakončil střelou do odkryté branky KONSTANTIN OKULOV! Asistence: Anton Slepyšev, Arťom Blažijevskij.

29:33
    Bude se znovu vylučovat! Dvě minuty za podrážení dostává Jonathon Blum.

12:13
    Bude se vylučovat! První přesilovku si zahraje domácí Dinamo! Dvě minuty za hákování dostává Hansen.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 31. Okulov (Slepyšev, Blažijevskij), 33. Hansen (P. Karnauchov), 58. Šalunov (Al. Popov, Romanov)

HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Lisovec, Chenkel, Blum, Znacharenko, Wiercioch, Jevenko, Bokun – Kogaljov, A. Těreščenko, S. Kosticyn – Pulkkinen, Q. Howden, Drozdov – Litvinov, Kovyršin, Parfejevec – Kitarov, A. Volkov.
    CSKA Moskva: L. Johansson (I. Sorokin) – Dahlbeck, M. Robinson, Marčenko, Blažijevskij, Romanov, Naumenkov, Čmychov – Andronov, Hansen, Kalinin – Slepyšev, Al. Popov, Šalunov – Tělegin, P. Karnauchov, Scott – Tolčinskij, Rtiščev, Okulov – Mamin.

Rozhodčí: Birin, Judakov – Šalagin, Šišlo