Castors Braine – ZVVZ USK Praha 66:81 (kon.)
66:81 (16:25, 35:43, 48:59)
ZVVZ USK Praha
Středa 06.02.2019, 21:00 • Spiroudome, Charleroi • Euroliga - ženy

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc! (22:39:36)

Je konec! USK Praha potvrdilo roli favorita a vítězí na palubovce Castors Braine 81:66! Pražský celek vlétl do zápasu mnohem aktivněji a ihned si vytvořil náskok! Domácí se sice před poločasem dostali do blízkosti, ale ve druhé půli USK znovu dominovalo a odváží si vítězství.

Konec zápasu. (66:81)

39:53
    Alyssa Thomasová přišla o míč a domácí hráčky si ještě přišly pro dva body. (66:81)

39:06
    Trahan-Davisová trefila střelu za dva body a po faulu navíc proměnila i trestný hod. (64:81)

38:52
    Domácí hráčky zahrávaly dva trestné hody a oba proměnily. (61:81)

38:44
    Alyssa Thomasová si naběhla na prudkou přihrávku a trefila střelu za dva body. (59:80)

38:22
    Karolína Elhotová dostala přihrávku pod koše a pohotově zakončila. (59:78)

38:02
    Pražský celek ale ihned reaguje střelou za dva body. (59:76)

37:37
    Trahan-Davisová opět dokázala přesně zakončit za tři body. (59:74)

37:00
    Thomasová si připsala úspěšný doskok, našla Karolínu Elhotovou, ale ta střelou za tři body minula koš. (56:74)

36:21
    Pražský celek nadále navyšuje své vedení. USK hraje opravdu skvěle. (56:74)

36:06
    Raževová si pokryla míč tělem a byla faulována. (55:72)

35:24
    Thomasová našla parádní přihrávkou Kateřinu Elhotovou, která dokázala zavěsit. (55:72)

35:00
    Romerová také házela trestné hody a v obou případech se radovala. (55:70)

34:15
    Trahan-Davisová se při zpracování otočila kolem své strážkyně a prosadila se. (55:68)

33:43
    Harrisonová pro změnu proměnila jen jeden trestný hod. (53:68)

33:18
    Thomasová s přehledem proměnila oba trestné hody. (53:67)

33:00
    Domácí hráčky získaly odražený míč pod košem a rozjely další akci. (53:65)

32:31
    Thomasová přidává další koš za dva body. USK s přehledem kráčí za výhrou. (53:65)

Tomáš Kubečka

Mithra Castors Braine: Delaereová, Ortizová, Raževová, Samuelsonová, Trahanová, Andersonová, Devliegherová, Grzesinskiová, Harvey-Carrová, Christianakiová, Lisowá, Mayombová
    ZVVZ USK Praha: Kat. Elhotová, Hanušová, Oblaková, Rezanová, Thomasová, Kar. Elhotová, Harrisonová, Pospíšilová, Romerová, Sipová, Vyoralová

Rozhodčí: Araňa, Mendoza, Prasch
    Čtvrtiny: 16:25, 19:18, 13:16, 18:22