Florida – Calgary 3:2 (2:1 po s.n.) | Columbus – NY Islanders 0:3 (kon.) | Detroit – Ottawa 3:2 (kon.)
Tampa – Dallas 6:0 (kon.) | Nashville – Montreal 3:1 (kon.) | Winnipeg – Colorado 1:4 (kon.)
Chicago – New Jersey 5:2 (kon.) | Arizona – St. Louis 0:4 (kon.) | Vegas – Toronto 3:6 (kon.)
Los Angeles – Vancouver 3:4 (1:2 po s.n.) | San Jose – Washington 1:5 (kon.)
Winnipeg Jets
1:4 (1:2, 0:1, 0:1)
Colorado Avalanche
Pátek 15.02.2019, 02:00 • Bell MTS Place, Winnipeg • NHL

59:49
    Matt Calvert a Joe Morrow v závěru zápasu svedli bitku, za kterou byli shodně vyloučeni na pět minut.

59:49
    Matt Calvert jedenáct sekund před koncem utkání fauloval Joea Morrowa a dostal dvě minuty za hrubost.

56:58
    Brandon Tanev byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Avalanche si zahrají po komerčním bloku přesilovou hru. Winnipeg závěr zápasu nezvládá.
    56:21 Sven ANDRIGHETTO - 1:4

56:21
    Colorado právě vstřelilo branku!
    SVEN ANDRIGHETTO si na bodu pravého kruhu najel na krásnou žabičku Matta Nieta přes šířku útočného pásma a rychlou střelou zápěstím zamířil pod horní tyč odkryté brány! Avs vedou nyní 4:1. Asistence: Matt Nieto a Matt Calvert.

54:09
    Nathan MacKinnon se ocitl na pravém křídle v postavení mimo a Sven Andrighetto byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění, ke kterému došlo na modré čáře. Hodně zbytečný faul Avalanche.

53:14
    Ben Chiarot fauloval Nathana MacKinnona v úniku a vyfasoval menší trest za hákování. Přesilová hra Avs.

52:25
    Alexander Kerfoot mohl rozhodnout, jenže jeho střela zápěstím z pravého kruhu pro vhazování našla na přední tyči pouze lapačku Connora Hellebuycka, který si připsal skvělý zákrok!

50:50
    Tyler Myers si z pravého křídla nakročil před bránu, bekhendem ale Semjona Varlamova z blízkosti mezi betony překonat nedokázal! Avalanche stále vedou 3:1. Komerční přestávka.

49:47
    A. J. Greer a Brendan Lemieux se do sebe pustili a byli shodně vyloučeni na dvě minuty za hrubost.

49:14
    Brandon Tanev po odpískání zbytečně zakončil bekhendem, čímž vyvolal obrovskou potyčku.

44:42
    Blake Wheeler vystřelil na bodu pravého kruhu zápěstím a po zákroku hrudí Semjon Varlamov čelil třem dorážkám Patrika Laineho, všechny ale zastavil a podržel nyní Avalanche nad vodou!

44:33
    Erik Johnson byl vyloučen na dvě minuty za sekání a Winnipeg si zahraje druhou přesilovou hru.
    32:24 Semjon Varlamov dokázal vychytat Kylea Connora!

32:24
    Kyle Connor se z pravého kruhu krásně natlačil před bránu, Semjona Varlamova ale mezi betony nepřekonal! Následuje komerční přestávka.

30:29
    Avalanche v letošní sezóně NHL vstřelili osm gólů během oslabení, poslední dnes proti Jets!
    26:12 J. T. Compher - 1:3

26:12
    J. T. COMPHER si ve středním pásmu zpracoval puk po vyhození Matta Nieta zády k bráně Winnipegu a z levého křídla si sjel rychle před ní, aby na vzdálenější pravé tyči v oslabení zasunul puk po ledě do sítě Jets! Asistence: Matt Nieto.

24:49
    Samuel Girard vyhodil puk přes ochranné sklo a dostal dvě minuty za zdržování hry. Přesilová hra pro Jets.

21:33
    Connor Hellebuyck vyrazil střelu Avalanche z pravého kruhu a Brandon Tanev byl vyloučen za držení.

20:57
    Brandon Tanev v levém kruhu vystřelil z otočky a mířil dobře ke vzdálenější pravé tyči, jenže Semjon Varlamov ho levým betonem vychytal!

15:08
    Tyson Jost se řítil z ničeho nic sám na bránu, mezi betony ale brankáře Jets nepřekonal!
    10:53 Brandon TANEV - 1:2

10:53
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    BRANDON TANEV ze středního pásma pronikl do levého kruhu, kde rychlou střelou zápěstím překonal Semjona Varlamova nad pravým ramenem! Poslední dva góly od sebe dělilo pouhých 24 sekund! Jets jsou zpět v zápase.
    10:29 Gabriel LANDESKOG - 0:2

10:29
    Jets měli čtyři šance vyhodit puk, jenže ani v jednom případě neuspěli a GABRIEL LANDESKOG si po krátké přihrávce Nathana MacKinnona z mezikruží sjel z levého kruhu rychle před bránu, kde bekhendem zamířil pod horní tyč! Asistence: Nathan MacKinnon a Mikko Rantanen. (0:2)
    05:21 Dominic TONINATO - 0:1

05:21
    Erik Johnson na pravém křídle útočného pásma vybojoval puk a nahodil ho před bránu, kde A.J. Greer střelou z otočky ztroskotal na pravém betonu Connora Hellebuycka, poté se ale prosadil z dorážky DOMINIC TONINATO! Avs vedou! Asistence: A. J. Greer a Erik Johnson.

03:25
    Connor Hellebuyck v rychlém sledu čelil dvěma prudkým střelám Avalanche, z nichž první z pravého kruhu vyrazil, zatímco druhá z opačné strany útočného pásma skončila na bližší tyči!
    02:21 Andrew Copp v obrovské šanci orazítkoval horní tyč!

02:21
    Andrew Copp se po odrazu puku od hrazení za bránou Semjona Varlamova ocitl v obrovské šanci, z blízkosti ale orazítkoval horní tyč!

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 11. B. Tanev – 6. Toninato (Greer, E. Johnson), 11. Landeskog (MacKinnon, Rantanen), 27. Compher (Nieto), 57. Andrighetto (Nieto, Calvert)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey, Trouba, Chiarot, Byfuglien (A), Morrow, T. Myers – Connor, Scheifele (A), Wheeler (C) – Laine, Little, Roslovic – Perreault, Lowry, B. Tanev – Lemieux, Copp, Appleton. Hlavní trenér: Paul Maurice.
    Colorado Avalanche: Varlamov (Grubauer) – Girard, E. Johnson (A), Zadorov, Barrie, Graves, Nemeth – Landeskog (C), MacKinnon (A), Rantanen – Kerfoot, Jost, Compher – Nieto, Söderberg, Calvert – Greer, Toninato, Andrighetto. Hlavní trenér: Jared Bednar.

Rozhodčí: Corey Syvret, Justin StPierre. Čároví: Brian Mach, David Brisebois

Diváci: 15321