Pogoň – Zabrze 3:1 (kon.) | Piast Gliwice – Lech Poznaň 4:0 (kon.)
GKS Piast Gliwice
4:0 (1:0)
KKS Lech Poznaň
Pátek 15.02.2019, 20:30 • Stadion Miejski, Gliwice • Polská Ekstraklasa • 22. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:22:56)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 4:2. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 13:7.

Je konec. Piast dnes vyhrál na domácí půdě jasně 4:0. V 19. minutě se Jorge Félix dostal do velké šance, ale jeho hlavička skončila jen na tyči. Ve 31. minutě se už domácí radovali, jelikož se trefil hlavou k levé tyči Piotr Parzyszek. V 53. minutě se po komické situaci nakonec prosadil Jorge Félix. V 66. minutě vstřelil parádní branku z přímého kopu Mikkel Kirkeskov a nakonec v 70. minutě završil gólový účet Joel Valencia. V poslední minutě nastavení mohli dát hosté gól z penalty, ale tu Tiba neproměnil.

90+3
    90+3. Pedro Tiba (LPO)

90+3
    Hosté nakonec ani z pokutového kopu nedávají gól a dnešní zápas se jim hodně nepodařil! Penaltu si vzal Pedro Tiba, který zakončil k pravé tyči, ovšem tam šel i brankář Plach, který vyrazil balón a zachraňuje čisté konto!
    90+2. Penaltový faul domácích.

90+2
    Byla nařízena penalta pro Lech Poznaň. Nakonec je tomu tak! Joao Amaral šel po souboji s obráncem k zemi a hosté tak mají možnost vstřelit jediný gól z pokutového kopu.

90+1
    Rozhodčí nyní přerušil hru a jde se podívat na video, jelikož dostal signál od videorozhodčího, kterému se souboj ve vápně domácích nezdál a možná se dočkáme penalty ve prospěch hostů.

89
    Stále jsou u míče Gliwice, které ho bezpečně drží na své polovině hrací plochy.

87
    Střídání v týmu GKS Piast Gliwice: ze hřiště odchází Jorge Félix, přichází Gerard Badía.
    86. Łukasz Trałka (LPO)

86
    Łukasz Trałka sejmul protihráče uprostřed hřiště a uviděl žlutou kartu.

85
    Domácí se dopustili faulu ve středu hřiště.

84
    Střídání v týmu GKS Piast Gliwice: ze hřiště odchází Joel Valencia, přichází Tomasz Jodłowiec.

83
    Zápas se už spíše jen dohrává, jelikož o vítězi je rozhodnuto.

81
    Hostující hráč Marcin Wasielewski zůstal po souboji s protihráčem ležet na trávníku a hra je přerušena.

80
    Ovšem nakonec z této standardky nic nebylo, protože se domácí hráč dopustil faulu.