Stíhačka žen, 10 km, Salt Lake City | Vítěz: D. Herrmannová (GER) (kon.) | | | Stíhačka mužů, 12,5 km, Salt Lake City | (kon.) |
Slalom žen, 1. kolo, Åre | Vítěz: W. Holdenerová (SUI) (kon.) | | | Slalom žen, 2. kolo, Åre | Vítěz: M.Shiffrinová (USA) (kon.) |
Muži HS145, Willingen | Vítěz: K. Geiger (GER) (kon.) |
Sprinty mužů a žen, Cogne | Vítěz: F. Pellegrino (ITA) a J. Digginsová (USA) (kon.) |
konec
SP - stíhačka mužů, 12,5 km, Salt Lake City
Jiří Sameš
Konečné pořadí:
1. Quentin Fillon Maillet (FRA) 30:55,8 (0)
2. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +25,9 (1)
3. Simon Desthieux (FRA) +47,3 (3)
4. Johannes Thingnes Bø (NOR) +1:37,7 (5)
5. Erik Lesser (GER) +1:55,1 (4)
6. Benjamin Weger (SUI) +2:11,4 (3)
7. Alexandr Loginov (RUS) +2:16,5 (3)
8. Christian Gow (CAN) +2:21,2 (0)
9. Benedikt Doll (GER) +2:22,7 (5)
10. Sean Doherty (USA) +2:22,8 (3)
11. Johannes Dale (NOR) +2:33,2 (3)
12. Lukas Hofer (ITA) +2:39,2 (4)
13. Simon Eder (AUT) +2:43,9 (2)
14. Dmitro Pidručnij (UKR) +2:48,8 (4)
15. Simon Fourcade (FRA) +2:51,5 (4)
16. Fabien Claude (FRA) +3:05,7 (6)
17. Antonin Guigonnat (FRA) +3:09,4 (6)
18. Roman Rees (GER) +3:28,5 (5)
19. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +3:33,0 (5)
20. Henrik L'Abee-Lund (NOR) +3:33,1 (6)
21. Felix Leitner (AUT) +3:36,0 (5)
22. Philipp Nawrath (GER) +3:38,9 (4)
23. Erlend Bjøntegaard (NOR) +3:46,0 (6)
24. Dominik Windisch (ITA) +3:48,4 (7)
25. Scott Gow (CAN) +3:58,5 (4)
26. Martin Jäger (SUI) +4:03,2 (5)
27. Julian Eberhard (AUT) +4:08,3 (5)
28. Thomas Bormolini (ITA) +4:08,4 (4)
29. Rene Zachna (EST) +4:12,6 (3)
30. Emilien Jacquelin (FRA) +4:16,6 (7)
31. Vladimir Iliev (BUL) +4:34,7 (5)
32. Aleksandr Povarnicyn (RUS) +4:36,6 (5)
33. Johannes Kühn (GER) +4:42,5 (9)
34. Florent Claude (BEL) +4:44,2 (3)
35. Michal Krčmář (CZE) +4:47,2 (8)
36. Jeremy Finello (SUI) +4:59,7 (5)
37. Cornel Puchianu (ROU) +5:14,5 (4)
38. Mario Dolder (SUI) +5:20,0 (6)
39. Aidan Millar (CAN) +5:25,1 (5)
40. Peppe Femling (SWE) +5:25,2 (4).a
Pořadí po čtvrté střelbě:
1. Quentin Fillon Maillet (FRA) 25:44,1 (0)
2. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +3,0 (1)
3. Simon Desthieux (FRA) +40,0 (3)
4. Johannes Thingnes Bø (NOR) +1:31,6 (5)
5. Erik Lesser (GER) +1:42,4 (4)
...
34. Michal Krčmář (CZE) +4:38,0 (8)
Pořadí po třetí střelbě:
1. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) 19:07,6 (1)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +7,4 (0)
3. Simon Desthieux (FRA) +19,4 (2)
4. Johannes Thingnes Bø (NOR) +23,6 (2)
5. Erik Lesser (GER) +37,0 (2)
...
34. Michal Krčmář (CZE) (6)
Pořadí po druhé střelbě:
1. Erik Lesser (GER) 12:26,6 (0)
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) +5,5 (0)
3. Simon Desthieux (FRA) +16,4 (1)
4. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +17,0 (1)
5. Quentin Fillon Maillet (FRA) +28,8 (0)
...
30. Michal Krčmář (CZE) +2:27,0 (3)
Pořadí po první střelbě:
1. Simon Desthieux (FRA) 5:51,3 (0)
2. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +2,0 (0)
3. Erik Lesser (GER) +19,4 (0)
4. Johannes Thingnes Bø (NOR) +30,5 (0)
5. Quentin Fillon Maillet (FRA) +36,1 (0)
...
34. Michal Krčmář (CZE) +2:16,8 (2)
Startovní listina
1. Vetle Sjåstad Christiansen (NOR)
2. Simon Desthieux (FRA) +1
3. Roman Rees (GER) +22
4. Erik Lesser (GER) +23
5. Johannes Thingnes Bø (NOR) +42
6. Quentin Fillon Maillet (FRA) +43
7. Lukas Hofer (ITA) +46
8. Benjamin Weger (SUI) +49
9. Antonin Guigonnat (FRA) +53
10. Johannes Dale (NOR) +57
11. Dominik Windisch (ITA) +59
12. Philipp Nawrath (GER) +1:03
13. Benedikt Doll (GER) +1:04
14. Sean Doherty (USA) +1:04
15. Jevgenij Garaničev (RUS) +1:07
16. Fabien Claude (FRA) +1:09
17. Scott Gow (CAN) +1:14
18. Johannes Kühn (GER) +1:16
19. Michal Šlesingr (CZE) +1:21
20. Aidan Millar (CAN) +1:21
21. Henrik L'Abee-Lund (NOR) +1:21
22. Felix Leitner (AUT) +1:22
23. Simon Fourcade (FRA) +1:24
24. Aleksandr Povarnicyn (RUS) +1:27
25. Miha Dovžan (SLO) +1:30
26. Michal Krčmář (CZE) +1:32
27. Erlend Bjøntegaard (NOR) +1:32
28. Alexandr Loginov (RUS) +1:33
29. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +1:35
30. Thomas Bormolini (ITA) +1:37
31. Thierry Chenal (ITA) +1:40
32. Martin Jäger (SUI) +1:41
33. Dmitro Pidručnij (UKR) +1:42
34. Jeremy Finello (SUI) +1:43
35. Emilien Jacquelin (FRA) +1:46
36. Serafin Wiestner (SUI) +1:47
37. Simon Eder (AUT) +1:48
38. Rene Zahkna (EST) +1:48
39. Roman Jeremin (KAZ) +1:50
40. Anton Sinapov (BUL) +1:53
41. Florent Claude (BEL) +1:54
42. Mario Dolder (SUI) +1:56
43. Mitja Drinovec (SLO) +1:56
44. Christian Gow (CAN) +2:00
45. Tobias Eberhard (AUT) +2:04
46. Julian Eberhard (AUT) +2:04
47. Vytautas Strolia (LTU) +2:06
48. Eduard Latypov (RUS) +2:20
49. Vladimir Iliev (BUL) +2:22
50. Peppe Femling (SWE) +2:23
51. Dimitar Gerdžikov (BUL) +2:24
52. Cornel Puchianu (ROU) +2:25
53. Maxim Varabej (BLR) +2:31
54. Artěm Tyščenko (UKR) +2:33
55. Jurij Šopin (RUS) +2:34
56. George Buta (ROU) +2:37
57. Andrzej Nędza-Kubiniec (POL) +2:37
58. Martin Remmelg (EST) +2:37
59. Gabriel Stegmayr (SWE) +2:42
60. Rok Tršan (SLO) +2:43
Průběžné pořadí Světového poháru
(k 15. únoru 2019 - po 17 závodech)
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 936 bodů
2. Alexandr Loginov (RUS) 609 bodů
3. Simon Desthieux (FRA) 588 bodů
4. Martin Fourcade (FRA) 554 bodů
5. Simon Eder (AUT) 541 bodů
6. Quentin Fillon Maillet (FRA) 536 bodů
7. Arnd Peiffer (GER) 508 bodů
8. Antonin Guigonnat (FRA) 503 bodů
9. Julian Eberhard (AUT) 475 bodů
10. Lukas Hofer (ITA) 471 bodů
...
17. Michal Krčmář (CZE) 313 bodů
21. Ondřej Moravec (CZE) 247 bodů
48. Tomáš Krupčík (CZE) 70 bodů
71. Michal Šlesingr (CZE) 22 bodů
Program SP v Salt Lake City
ČT 14. 02. 2019, 19:15:
Sprint žen, 7.5 km
Vítěz: Marte Olsbuová Röiselandová (NOR)
PÁ 15. 02. 2019, 19:15:
Sprint mužů, 10 km
Vítěz: Vetle Sjåstad Christiansen (NOR)
SO 16. 02. 2019, 18:10:
Stíhačka žen, 10 km
Vítěz: Denise Herrmannová (GER)
SO 16. 02. 2019, 22:10:
Stíhačka mužů, 12.5 km
NE 17. 02. 2019, 18:10:
Smíšená štafeta jednotlivců
NE 17. 02. 2019, 22:05:
Smíšená štafeta
1. Quentin Fillon Maillet (FRA) 30:55,8 (0)
2. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +25,9 (1)
3. Simon Desthieux (FRA) +47,3 (3)
4. Johannes Thingnes Bø (NOR) +1:37,7 (5)
5. Erik Lesser (GER) +1:55,1 (4)
6. Benjamin Weger (SUI) +2:11,4 (3)
7. Alexandr Loginov (RUS) +2:16,5 (3)
8. Christian Gow (CAN) +2:21,2 (0)
9. Benedikt Doll (GER) +2:22,7 (5)
10. Sean Doherty (USA) +2:22,8 (3)
11. Johannes Dale (NOR) +2:33,2 (3)
12. Lukas Hofer (ITA) +2:39,2 (4)
13. Simon Eder (AUT) +2:43,9 (2)
14. Dmitro Pidručnij (UKR) +2:48,8 (4)
15. Simon Fourcade (FRA) +2:51,5 (4)
16. Fabien Claude (FRA) +3:05,7 (6)
17. Antonin Guigonnat (FRA) +3:09,4 (6)
18. Roman Rees (GER) +3:28,5 (5)
19. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +3:33,0 (5)
20. Henrik L'Abee-Lund (NOR) +3:33,1 (6)
21. Felix Leitner (AUT) +3:36,0 (5)
22. Philipp Nawrath (GER) +3:38,9 (4)
23. Erlend Bjøntegaard (NOR) +3:46,0 (6)
24. Dominik Windisch (ITA) +3:48,4 (7)
25. Scott Gow (CAN) +3:58,5 (4)
26. Martin Jäger (SUI) +4:03,2 (5)
27. Julian Eberhard (AUT) +4:08,3 (5)
28. Thomas Bormolini (ITA) +4:08,4 (4)
29. Rene Zachna (EST) +4:12,6 (3)
30. Emilien Jacquelin (FRA) +4:16,6 (7)
31. Vladimir Iliev (BUL) +4:34,7 (5)
32. Aleksandr Povarnicyn (RUS) +4:36,6 (5)
33. Johannes Kühn (GER) +4:42,5 (9)
34. Florent Claude (BEL) +4:44,2 (3)
35. Michal Krčmář (CZE) +4:47,2 (8)
36. Jeremy Finello (SUI) +4:59,7 (5)
37. Cornel Puchianu (ROU) +5:14,5 (4)
38. Mario Dolder (SUI) +5:20,0 (6)
39. Aidan Millar (CAN) +5:25,1 (5)
40. Peppe Femling (SWE) +5:25,2 (4).a
Pořadí po čtvrté střelbě:
1. Quentin Fillon Maillet (FRA) 25:44,1 (0)
2. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +3,0 (1)
3. Simon Desthieux (FRA) +40,0 (3)
4. Johannes Thingnes Bø (NOR) +1:31,6 (5)
5. Erik Lesser (GER) +1:42,4 (4)
...
34. Michal Krčmář (CZE) +4:38,0 (8)
Pořadí po třetí střelbě:
1. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) 19:07,6 (1)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +7,4 (0)
3. Simon Desthieux (FRA) +19,4 (2)
4. Johannes Thingnes Bø (NOR) +23,6 (2)
5. Erik Lesser (GER) +37,0 (2)
...
34. Michal Krčmář (CZE) (6)
Pořadí po druhé střelbě:
1. Erik Lesser (GER) 12:26,6 (0)
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) +5,5 (0)
3. Simon Desthieux (FRA) +16,4 (1)
4. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +17,0 (1)
5. Quentin Fillon Maillet (FRA) +28,8 (0)
...
30. Michal Krčmář (CZE) +2:27,0 (3)
Pořadí po první střelbě:
1. Simon Desthieux (FRA) 5:51,3 (0)
2. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +2,0 (0)
3. Erik Lesser (GER) +19,4 (0)
4. Johannes Thingnes Bø (NOR) +30,5 (0)
5. Quentin Fillon Maillet (FRA) +36,1 (0)
...
34. Michal Krčmář (CZE) +2:16,8 (2)
Startovní listina
1. Vetle Sjåstad Christiansen (NOR)
2. Simon Desthieux (FRA) +1
3. Roman Rees (GER) +22
4. Erik Lesser (GER) +23
5. Johannes Thingnes Bø (NOR) +42
6. Quentin Fillon Maillet (FRA) +43
7. Lukas Hofer (ITA) +46
8. Benjamin Weger (SUI) +49
9. Antonin Guigonnat (FRA) +53
10. Johannes Dale (NOR) +57
11. Dominik Windisch (ITA) +59
12. Philipp Nawrath (GER) +1:03
13. Benedikt Doll (GER) +1:04
14. Sean Doherty (USA) +1:04
15. Jevgenij Garaničev (RUS) +1:07
16. Fabien Claude (FRA) +1:09
17. Scott Gow (CAN) +1:14
18. Johannes Kühn (GER) +1:16
19. Michal Šlesingr (CZE) +1:21
20. Aidan Millar (CAN) +1:21
21. Henrik L'Abee-Lund (NOR) +1:21
22. Felix Leitner (AUT) +1:22
23. Simon Fourcade (FRA) +1:24
24. Aleksandr Povarnicyn (RUS) +1:27
25. Miha Dovžan (SLO) +1:30
26. Michal Krčmář (CZE) +1:32
27. Erlend Bjøntegaard (NOR) +1:32
28. Alexandr Loginov (RUS) +1:33
29. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +1:35
30. Thomas Bormolini (ITA) +1:37
31. Thierry Chenal (ITA) +1:40
32. Martin Jäger (SUI) +1:41
33. Dmitro Pidručnij (UKR) +1:42
34. Jeremy Finello (SUI) +1:43
35. Emilien Jacquelin (FRA) +1:46
36. Serafin Wiestner (SUI) +1:47
37. Simon Eder (AUT) +1:48
38. Rene Zahkna (EST) +1:48
39. Roman Jeremin (KAZ) +1:50
40. Anton Sinapov (BUL) +1:53
41. Florent Claude (BEL) +1:54
42. Mario Dolder (SUI) +1:56
43. Mitja Drinovec (SLO) +1:56
44. Christian Gow (CAN) +2:00
45. Tobias Eberhard (AUT) +2:04
46. Julian Eberhard (AUT) +2:04
47. Vytautas Strolia (LTU) +2:06
48. Eduard Latypov (RUS) +2:20
49. Vladimir Iliev (BUL) +2:22
50. Peppe Femling (SWE) +2:23
51. Dimitar Gerdžikov (BUL) +2:24
52. Cornel Puchianu (ROU) +2:25
53. Maxim Varabej (BLR) +2:31
54. Artěm Tyščenko (UKR) +2:33
55. Jurij Šopin (RUS) +2:34
56. George Buta (ROU) +2:37
57. Andrzej Nędza-Kubiniec (POL) +2:37
58. Martin Remmelg (EST) +2:37
59. Gabriel Stegmayr (SWE) +2:42
60. Rok Tršan (SLO) +2:43
Průběžné pořadí Světového poháru
(k 15. únoru 2019 - po 17 závodech)
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 936 bodů
2. Alexandr Loginov (RUS) 609 bodů
3. Simon Desthieux (FRA) 588 bodů
4. Martin Fourcade (FRA) 554 bodů
5. Simon Eder (AUT) 541 bodů
6. Quentin Fillon Maillet (FRA) 536 bodů
7. Arnd Peiffer (GER) 508 bodů
8. Antonin Guigonnat (FRA) 503 bodů
9. Julian Eberhard (AUT) 475 bodů
10. Lukas Hofer (ITA) 471 bodů
...
17. Michal Krčmář (CZE) 313 bodů
21. Ondřej Moravec (CZE) 247 bodů
48. Tomáš Krupčík (CZE) 70 bodů
71. Michal Šlesingr (CZE) 22 bodů
Program SP v Salt Lake City
ČT 14. 02. 2019, 19:15:
Sprint žen, 7.5 km
Vítěz: Marte Olsbuová Röiselandová (NOR)
PÁ 15. 02. 2019, 19:15:
Sprint mužů, 10 km
Vítěz: Vetle Sjåstad Christiansen (NOR)
SO 16. 02. 2019, 18:10:
Stíhačka žen, 10 km
Vítěz: Denise Herrmannová (GER)
SO 16. 02. 2019, 22:10:
Stíhačka mužů, 12.5 km
NE 17. 02. 2019, 18:10:
Smíšená štafeta jednotlivců
NE 17. 02. 2019, 22:05:
Smíšená štafeta
(k 16. únoru 2019 – po 18 závodech)
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 979 bodů
2. Alexandr Loginov (RUS) 645 bodů
3. Simon Desthieux (FRA) 636 bodů
4. Quentin Fillon Maillet (FRA) 596 bodů
5. Simon Eder (AUT) 569 bodů
6. Martin Fourcade (FRA) 554 bodů
7. Antonin Guigonnat (FRA) 527 bodů
8. Arnd Peiffer (GER) 508 bodů
9. Lukas Hofer (ITA) 500 bodů
10. Julian Eberhard (AUT) 489 bodů
...
17. Michal Krčmář (CZE) 319 bodů
24. Ondřej Moravec (CZE) 247 bodů
48. Tomáš Krupčík (CZE) 70 bodů
72. Michal Šlesingr (CZE) 22 bodů
1. Quentin Fillon Maillet (FRA) 30:55,8 (0)
2. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +25,9 (1)
3. Simon Desthieux (FRA) +47,3 (3)
4. Johannes Thingnes Bø (NOR) +1:37,7 (5)
5. Erik Lesser (GER) +1:55,1 (4)
6. Benjamin Weger (SUI) +2:11,4 (3)
7. Alexandr Loginov (RUS) +2:16,5 (3)
8. Christian Gow (CAN) +2:21,2 (0)
9. Benedikt Doll (GER) +2:22,7 (5)
10. Sean Doherty (USA) +2:22,8 (3)
11. Johannes Dale (NOR) +2:33,2 (3)
12. Lukas Hofer (ITA) +2:39,2 (4)
13. Simon Eder (AUT) +2:43,9 (2)
14. Dmitro Pidručnij (UKR) +2:48,8 (4)
15. Simon Fourcade (FRA) +2:51,5 (4)
16. Fabien Claude (FRA) +3:05,7 (6)
17. Antonin Guigonnat (FRA) +3:09,4 (6)
18. Roman Rees (GER) +3:28,5 (5)
19. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +3:33,0 (5)
20. Henrik L'Abee-Lund (NOR) +3:33,1 (6)
21. Felix Leitner (AUT) +3:36,0 (5)
22. Philipp Nawrath (GER) +3:38,9 (4)
23. Erlend Bjøntegaard (NOR) +3:46,0 (6)
24. Dominik Windisch (ITA) +3:48,4 (7)
25. Scott Gow (CAN) +3:58,5 (4)
26. Martin Jäger (SUI) +4:03,2 (5)
27. Julian Eberhard (AUT) +4:08,3 (5)
28. Thomas Bormolini (ITA) +4:08,4 (4)
29. Rene Zachna (EST) +4:12,6 (3)
30. Emilien Jacquelin (FRA) +4:16,6 (7)
31. Vladimir Iliev (BUL) +4:34,7 (5)
32. Aleksandr Povarnicyn (RUS) +4:36,6 (5)
33. Johannes Kühn (GER) +4:42,5 (9)
34. Florent Claude (BEL) +4:44,2 (3)
35. Michal Krčmář (CZE) +4:47,2 (8)
36. Jeremy Finello (SUI) +4:59,7 (5)
37. Cornel Puchianu (ROU) +5:14,5 (4)
38. Mario Dolder (SUI) +5:20,0 (6)
39. Aidan Millar (CAN) +5:25,1 (5)
40. Peppe Femling (SWE) +5:25,2 (4).a