Smíšená štafeta jednotlivců, Salt Lake City | Vítěz: Itálie (kon.) | | | Smíšená štafeta, Salt Lake City | Vítěz: Francie (kon.) |
Slalom mužů, 1. kolo, Åre | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) | | | Slalom mužů, 2. kolo, Åre | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) |
Muži HS145, Willingen | Vítěz: R. Kobajaši (JPN) (kon.) |
Ženy 10 km klasicky, Cogne | Vítěz: K. Niskanenová (FIN) (kon.) | | | Muži 15 km klasicky, Cogne | Vítěz: A. Bolšunov (RUS) (kon.) |
konec
SP - smíšená štafeta jednotlivců, Salt Lake City
Vítěz: Itálie
Tomáš Lysý
Konečné pořadí:
1. Itálie 35:27,9 (0+6)
(Lukas Hofer, Dorothea Wiererová)
2. Rakousko +22,9 (0+2)
(Simon Eder, Lisa Theresa Hauserová)
3. Francie +50,2 (1+8)
(Antonin Guigonnat, Julia Simonová)
4. Německo +1:06,9 (0+6)
5. Norsko +1:07,4 (0+6)
6. Ukrajina +1:17,9 (0+6)
7. Švédsko +1:19,6 (0+4)
8. Estonsko +1:29,6 (1+5)
9. Polsko +1:36,9 (0+4)
10. Japonsko +1:47,2 (0+5)
11. Rusko +1:49,9 (0+4)
12. Kanada +1:53,6 (0+12)
13. Bělorusko +1:56,2 (0+8)
14. USA +2:03,1 (2+13)
15. Švýcarsko +2:36,7 (1+9)
16. Slovinsko +3:09,8 (2+8)ú
17. Česká republika +3:45,1 (1+13)
18. Bulharsko +4:27,2 (2+16)
19. Kazachstán +4:34,1 (1+14)
20. Rumunsko +5:03,4 (0+5)
21. Litva
22. Čína - kolo zpět.
Startovní listina:
1. Norsko (Erlend Bjøntegaard, Ingrid Landmark Tandrevoldová)
2. Rakousko (Simon Eder, Lisa Theresa Hauserová)
3. Ukrajina (Dmitro Pidručnij, Julija Džimová)
4. Francie (Antonin Guigonnat, Julia Simonová)
5. Švédsko (Gabriel Stegmayr, Johanna Skottheimová)
6. Kanada (Christian Gow, Rosanna Crawfordová)
7. Rusko (Sergej Korastyljov, Uljana Kajševová)
8. Německo (Roman Rees, Franziska Preussová)
9. Japonsko (Mikito Tačizaki, Fujuko Tačizakiová)
10. Česká republika (Tomáš Krupčík, Veronika Vítková)
11. Slovinsko (Miha Dovžan, Polona Klemenčičová)
12. Polsko (Andrzej Nędza-Kubiniec, Kinga Zbylutová)
13. Itálie (Lukas Hofer, Dorothea Wiererová)
14. Bělorusko (Viktar Krjuko, Hanna Solaová)
15. Estonsko (Rene Zachna, Regina Ojaová)
16. Bulharsko (Anton Sinapov, Emilija Jordanovová)
17. Švýcarsko (Mario Dolder, Aita Gasparinová)
18. Kazachstán (Timur Kuts, Jelizaveta Belčenková)
19. Čína (Wen-čchiang Wang, Süe-lan Wang)
20. Litva (Tomas Kaukenas, Natalja Kočerginová)
21. USA (Sean Doherty, Susan Dunkleeová)
22. Rumunsko (Denis Şerban, Eniko Martonová)
1. Itálie 35:27,9 (0+6)
(Lukas Hofer, Dorothea Wiererová)
2. Rakousko +22,9 (0+2)
(Simon Eder, Lisa Theresa Hauserová)
3. Francie +50,2 (1+8)
(Antonin Guigonnat, Julia Simonová)
4. Německo +1:06,9 (0+6)
5. Norsko +1:07,4 (0+6)
6. Ukrajina +1:17,9 (0+6)
7. Švédsko +1:19,6 (0+4)
8. Estonsko +1:29,6 (1+5)
9. Polsko +1:36,9 (0+4)
10. Japonsko +1:47,2 (0+5)
11. Rusko +1:49,9 (0+4)
12. Kanada +1:53,6 (0+12)
13. Bělorusko +1:56,2 (0+8)
14. USA +2:03,1 (2+13)
15. Švýcarsko +2:36,7 (1+9)
16. Slovinsko +3:09,8 (2+8)ú
17. Česká republika +3:45,1 (1+13)
18. Bulharsko +4:27,2 (2+16)
19. Kazachstán +4:34,1 (1+14)
20. Rumunsko +5:03,4 (0+5)
21. Litva
22. Čína - kolo zpět.
Startovní listina:
1. Norsko (Erlend Bjøntegaard, Ingrid Landmark Tandrevoldová)
2. Rakousko (Simon Eder, Lisa Theresa Hauserová)
3. Ukrajina (Dmitro Pidručnij, Julija Džimová)
4. Francie (Antonin Guigonnat, Julia Simonová)
5. Švédsko (Gabriel Stegmayr, Johanna Skottheimová)
6. Kanada (Christian Gow, Rosanna Crawfordová)
7. Rusko (Sergej Korastyljov, Uljana Kajševová)
8. Německo (Roman Rees, Franziska Preussová)
9. Japonsko (Mikito Tačizaki, Fujuko Tačizakiová)
10. Česká republika (Tomáš Krupčík, Veronika Vítková)
11. Slovinsko (Miha Dovžan, Polona Klemenčičová)
12. Polsko (Andrzej Nędza-Kubiniec, Kinga Zbylutová)
13. Itálie (Lukas Hofer, Dorothea Wiererová)
14. Bělorusko (Viktar Krjuko, Hanna Solaová)
15. Estonsko (Rene Zachna, Regina Ojaová)
16. Bulharsko (Anton Sinapov, Emilija Jordanovová)
17. Švýcarsko (Mario Dolder, Aita Gasparinová)
18. Kazachstán (Timur Kuts, Jelizaveta Belčenková)
19. Čína (Wen-čchiang Wang, Süe-lan Wang)
20. Litva (Tomas Kaukenas, Natalja Kočerginová)
21. USA (Sean Doherty, Susan Dunkleeová)
22. Rumunsko (Denis Şerban, Eniko Martonová)
Následuje druhá předávka, kdy se na trať a dvakrát na střelbu opět dostává muž a finiš už patří něžnému pohlaví.
1. Norsko (Erlend Bjøntegaard, Ingrid Landmark Tandrevoldová)
2. Rakousko (Simon Eder, Lisa Theresa Hauserová)
3. Ukrajina (Dmitro Pidručnij, Julija Džimová)
4. Francie (Antonin Guigonnat, Julia Simonová)
5. Švédsko (Gabriel Stegmayr, Johanna Skottheimová)
6. Kanada (Christian Gow, Rosanna Crawfordová)
7. Rusko (Sergej Korastyljov, Uljana Kajševová)
8. Německo (Roman Rees, Franziska Preussová)
9. Japonsko (Mikito Tačizaki, Fujuko Tačizakiová)
10. Česká republika (Tomáš Krupčík, Veronika Vítková)
11. Slovinsko (Miha Dovžan, Polona Klemenčičová)
12. Polsko (Andrzej Nędza-Kubiniec, Kinga Zbylutová)
13. Itálie (Lukas Hofer, Dorothea Wiererová)
14. Bělorusko (Viktar Krjuko, Hanna Solaová)
15. Estonsko (Rene Zachna, Regina Ojaová)
16. Bulharsko (Anton Sinapov, Emilija Jordanovová)
17. Švýcarsko (Mario Dolder, Aita Gasparinová)
18. Kazachstán (Timur Kuts, Jelizaveta Belčenková)
19. Čína (Wen-čchiang Wang, Süe-lan Wang)
20. Litva (Tomas Kaukenas, Natalja Kočerginová)
21. USA (Sean Doherty, Susan Dunkleeová)
22. Rumunsko (Denis Şerban, Eniko Martonová)
1. Ukrajina 7:38,1
2. Estonsko +0,4
3. Německo +2,9
4. Itálie +3,1
5. Rakousko +5,6
21. Česká republika +1:13,3
1. Itálie 16:06,0
2. Francie +8,8
3. Estonsko +10,6
4. Rakousko +19,8
5. Ukrajina +21,3.
1. Rakousko 24:01,2
2. Itálie +1,4
3. Estonsko +3,6
4. Ukrajina +32,5
5. Francie +35,9
17. Česká republika +2:31,2
1. Itálie 35:27,9 (0+6)
(Lukas Hofer, Dorothea Wiererová)
2. Rakousko +22,9 (0+2)
(Simon Eder, Lisa Theresa Hauserová)
3. Francie +50,2 (1+8)
(Antonin Guigonnat, Julia Simonová)
4. Německo +1:06,9 (0+6)
5. Norsko +1:07,4 (0+6)
6. Ukrajina +1:17,9 (0+6)
7. Švédsko +1:19,6 (0+4)
8. Estonsko +1:29,6 (1+5)
9. Polsko +1:36,9 (0+4)
10. Japonsko +1:47,2 (0+5)
11. Rusko +1:49,9 (0+4)
12. Kanada +1:53,6 (0+12)
13. Bělorusko +1:56,2 (0+8)
14. USA +2:03,1 (2+13)
15. Švýcarsko +2:36,7 (1+9)
16. Slovinsko +3:09,8 (2+8)ú
17. Česká republika +3:45,1 (1+13)
18. Bulharsko +4:27,2 (2+16)
19. Kazachstán +4:34,1 (1+14)
20. Rumunsko +5:03,4 (0+5)
21. Litva
22. Čína – kolo zpět.
Naopak na sedmé střelbě odpálila Rita Ojaová pro Estonsko historickou možnost umístění na stupních vítězů, když musela na trestné kolečko a třetí pozice připadla Francii.
Česká štafeta doplatila na špatnou střelbu, Tomáš Krupčík s Veronikou Vítkovou dohromady třináctkrát dobíjeli a jednou z toho bylo trestné kolo, proto z toho nemohlo být lepší než sedmnácté místo.