Sparta – Chodov | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Vítkovice – Střešovice | 3:2 (kon.) | | | Znojmo – Ostrava | 5:10 (kon.) |
Bulldogs – Česká Lípa | 7:8 (2:3 po s.n.) | | | Královské Vinohrady – Bohemians | 7:8 (kon.) | | | Pardubice – Otrokovice | 2:3 (kon.) |
Liberec – Mladá Boleslav | 1:5 (kon.) |
Židenice – Střešovice | 4:5 (kon.) | | | Bohemians – Liberec | 5:4 (kon.) | | | Vítkovice – Slavia Plzeň | 13:4 (kon.) |
Chodov – Jičín | 8:3 (kon.) |
konec
K1 Florbal Židenice
4:5
(1:3, 3:0, 0:2)
PSN Tatran Střešovice
55:47
|
Vyloučení v týmu Tatran Teka Střešovice (Adéla Kramperová – 2 min., Sekání).
|
|
43:06
|
Vyloučení v týmu Tatran Teka Střešovice (Žaneta Reková – 2 min., Sekání).
|
|
34:16
|
Vyloučení v týmu Tatran Teka Střešovice (Adéla Kramperová – 2 min., Blokování soupeřovy hole).
|
|
31:51
|
Vyloučení v týmu K1 Florbal Židenice (Kateřina Rybničková – 2 min., Blokování soupeřovy hole).
|
|
22:24
|
Vyloučení v týmu Tatran Teka Střešovice (Karolína Vachušková – 5 min., Hrubost).
|
|
11:53
|
Vyloučení v týmu K1 Florbal Židenice (Silvia Tomová – 2 min., Sekání).
|
Hledáme zpravodaje pro tým K1 Florbal Židenice. Více informací zde.
Branky a nahrávky:
12. Rybničková (Janečková), 22. Hubáčková, 22. Janečková (Pravcová), 40. Pravcová (Janečková) – 7. Viplerová (Válková), 12. Prontekerová, 13. Vachušková (Zabavská), 54. Vachušková, 55. Vachušková
Rozhodčí: Jan Beránek, Jaroslav Přibyl
Diváci: 275
Neproměněná penalta:
K1 Florbal Židenice:
Krištofová (Chládková) – Hubáčková, Machalová, Pravcová, Drápalová, Knapová, Pospíšilová – Janečková, Smutná, Hřebíčková – Rybničková, Indrová, Běhounková – Romančáková, Dernerová, Tomová.
Náhradníci:
Trenér:
PSN Tatran Střešovice: Ranochová (Drbalová) – Válková, Machková – Vachušková, Prontekerová, Reindlová – Viplerová, Zabavská, Houžvičková – Matěvosová, Faťunová, Reková – Vlachová, Rybínová, Kramperová – Nemravová.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
PSN Tatran Střešovice: Ranochová (Drbalová) – Válková, Machková – Vachušková, Prontekerová, Reindlová – Viplerová, Zabavská, Houžvičková – Matěvosová, Faťunová, Reková – Vlachová, Rybínová, Kramperová – Nemravová.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jan Beránek, Jaroslav Přibyl
Diváci: 275
Tadeáš Mima
@arsenalfanda