Eczacibasi – Dinamo Kazaň 3:0 (kon.) | Dinamo Moskva – Chemik Police 3:1 (kon.) | VakifBank – Beziers 3:0 (kon.)
Hämeenlinna – Jekatěrinburg 2:3 (kon.) | Minsk – Budowlani Lodž 1:3 (kon.) | Bukurešť – Fenerbahce 1:3 (kon.)
Plovdiv – MTV 1:3 (kon.) | Schwerin – Scandicci 3:1 (kon.) | Conegliano – LKS 3:0 (kon.)

25:17
    Hosté využívají hned první mečbol a je konec!

17:13
    Smeč Kazani nevyšel a končí v autu. Istanbul má náskok čtyř bodů a nervozita na hostující půdě určitě panuje. Kazaň si bere oddechový čas.

10:10
    Opět krásná volejbalový výměna. Několik pěkných smečů a bloků, nakonec se z bodu radují domácí a srovnávají pětibodové manko!

9:10
    Zisk devátého bodu je pro Kazaň již kritický, a tak trenér hostů zahlásil timeout.

4:6
    Perfektní blok Korolevové a Kazaň vede poprvé v zápase o více než bod. Domácí si berou oddechový čas.

25:18
    Je tu konec druhého setu. Formace Kazaně byla rozhozená a dnes perfektně hrající Istanbul si dokráčel pro vítězství ve druhém setu.

19:16
    Neshoda ve formování hráček přinesl zdarma bod Istanbulu.

25:21
    Další souhra Istanbulu ihned po podání však přinesla domácím rozhodující bod a první set končí 25:21 pro Istanbul.

22:19
    Hráčky Istanbulu míč nedokázali dostatečně zblokovat a ten následně končí v autu. Už je to jen o tři body!

22:18
    Kotiková poslala krátký míč přes síť a úspěšně. Istanbul si bere také timeout.

20:13
    Istanbul zatím hraje perfektní zápas a vede již o sedm bodů!

11:7
    Další chybná rozehra ruského celku a hosté si berou timeout!

Informace ke statistikám

** Počty es a chyb podání v průběhu setu jsou neoficiální.

Eczacibasi VitrA Istanbul: Önal, Ismailoglu, Boškovic, Gibbemeyer, Krsmanovic, Alikaya, Kilicli, Larson, Dilik, Yilmaz, Atlier, Kim – Sebnem Akoz, Bagci
    Dinamo Kazaň: Kochurina, Bavykina, Marjuknič, Pasynkova, Koroleva, Kotikova, Novik, Startseva, Kadoškina, Mikyskova, Maligyňa – Luanova, Simanikina

Rozhodčí: Bernaola – Rajkovic