Znojmo – Mladi Jesenice 1:2 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
1:2 (1:1, 0:1, 0:0) Stav série: 0:2
HD Mladi Jesenice
Neděle 10.03.2019, 13:15 • Nevoga aréna • Erste Bank Young Stars League • Čtvrtfinále

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek neděle. (15:41:41)

Střely v zápase – 28:35

Poslední třetina přinesla mnoho trestů, branku ale žádnou. Jelikož Znojmo vyrovnat nedokázalo, sezóna mu končí. Naopak Jesenice díky svému vítězství postupuje do play-off.

58:46
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Sigmund – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Svoboda – 2 min. + 10 min. osobní trest, sekání).
    Vyloučení v týmu HD Mladi Jesenice (Sersen – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HD Mladi Jesenice (Sturm – 2 min., hrubost).

52:42
    Vyloučení v týmu HD Mladi Jesenice (Sabanovic – 2 min., hákování).

51:55
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Kosnar – 2 min. + 10 min. osobní trest, sekání).

49:41
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Kellner – 2+2 min, hrubost).
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Pílek – 2+2 min, hrubost).
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Sigmund – 2+2 min, hrubost).
    Vyloučení v týmu HD Mladi Jesenice (Bruglez – 2+2 min, hrubost).
    Vyloučení v týmu HD Mladi Jesenice (Fartek – 2+2 min, hrubost).
    Vyloučení v týmu HD Mladi Jesenice (Rajsar – 2 min. + 10 min. osobní trest).
    Vyloučení v týmu HD Mladi Jesenice (Rajsar – 2 min., sekání). Trest odpyká Mravlje.

49:19
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Klus – 2 min., krosček).

45:29
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Svoboda – 2 min., hrubost).

40:01

Po druhé třetině vedou hosté, které v polovině zápasu poslal do vedení Jaka Sturm. Slovinci byli i týmem, který vyslal více střel na bránu – 13. To bylo o čtyři více než znojemský celek.

40:00

29:21
    Mladi Jesenice právě vstřelili branku!
    Hosté se opět dostávají do vedení. Tentokrát poslal kotouč za Holíka JAKA STURM. Asistence: Alen Hadzic.

25:04
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Kellner – 2 min., podrážení).
    Vyloučení v týmu HD Mladi Jesenice (Pastor – 2 min.).

20:01

Dnešní utkání sleduje 151 diváků.

Po první třetině je stav vyrovnaný. Oba celky si připsaly gól během znojemské přesilovky. Nejprve se v oslabení prosadil Zora, znojemské zaváhání ale vzápětí napravil Klus, který překonal Kogovseka.