Orenburg – Dynamo 1:0 (kon.) | Ural – CSKA Moskva 0:1 (kon.) | Kazaň – Rostov 0:2 (kon.)
Arsenal Tula – Jenisej 2:0 (kon.)
PFK Arsenal Tula
2:0 (1:0)
FC Jenisej Krasnojarsk
Sobota 16.03.2019, 17:00 • Stadion Arsenal, Tula • Ruská Premier Liga • 20. kolo

Reziuan Mirzov a Igor Gorbatěnko rozhodli o tom, že body z tohoto zápasu bere domácí celek. Hosté měli jen jednu střelu na branku, s tou si gólman Michail Levašov dokázal poradit, a tak udržel čisté konto. (18:51:43)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 4:5. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:17.

90+3

90+3
    Už se pravděpodobně nic nestane.

90+1
    Tři minuty se budou nastavovat nad rámec tohoto zápasu.

90
    Střídání v týmu FC Arsenal Tula: ze hřiště odchází Luka Djordjević, přichází Guram Adžojev.

89
    Střídání v týmu FC Arsenal Tula: ze hřiště odchází Igor Gorbatěnko, přichází Kantemir Berchamov.
    87. Igor GORBATĚNKO - 2:0

87
    Arsenal Tula právě vstřelil branku!
    To byla nádhera, 2:0 pro domácí, balon získal a tvrdou ránou pod horní tyč jej poslal osamocený IGOR GORBATĚNKO. Asistence: Abdul Kadiri Mohammed.

83
    Luka Djordjević pálil z dobré pozice, jeho rána končí nad brankou, vykopávat bude brankář.

81
    Střídání v týmu FC Jenisej Krasnojarsk: ze hřiště odchází Arsen Chubulov, přichází Michail Komkov.
    Střídání v týmu FC Arsenal Tula: ze hřiště odchází Sergej Tkačjov, přichází Georgij Kostadinov.

81
    80 Oleg Dančenko pálil nepřesně, rozehrávat bude domácí brankář. Michail Levašov uvede míč do hry od své branky.

78
    Igor Gorbatěnko má velké problémy s kolenem, zdá se, že utkání dohraje s bolestmi.

75
    Patnáct minut hry zbývá do konce zápasu, souboje o míč probíhají na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene.

73
    Dvakrát nyní vhazovat na své polovině domácí celek,ale výraznější šanci si vypracovat nedokázal.

71
    Žlutou kartu dostává Michail Levašov (FC Arsenal Tula).

71
    j Alexandr Kutin měl obrovskou šanci na vyrovnání, jeho rána z pár centimetrů končí mimo mimo branku. Domácí nyní přečkali těžký moment.

70
    Dvacet minut hry zbývá do konce druhého poločasu, hostující celek prohrává o jednu branku.