Watford – Crystal Palace 2:1 (kon.) | Swansea – Manchester City 2:3 (kon.) | Wolverhampton – Manchester Utd. 2:1 (kon.)
Wolverhampton Wanderers
2:1 (0:0)
Manchester United
Sobota 16.03.2019, 20:55 • Molineux Stadium, Wolverhampton • FA Cup • Čtvrtfinále

To už je z mé strany vše. Užijte si zbytek sobotního večera! (22:59:02)

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 4:5. Rohy: 10:6. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 5:12.

Rozhodčí nechal domácí ještě rozehrát a krátce poté utkání ukončil. Wolverhampton tak poráží Manchester United 2:1 a raduje se z postupu do semifinále FA Cupu! Domácí dnes byli v ofenzivě efektivnější než slavný soupeř. Ve druhém poločase navíc vlci zvýšili aktivitu a odměnu za velmi dobrý výkon sklidili v 70. minutě, kdy se protlačil do úspěšného zakončení Raúl Jiménez. V 77. minutě navíc utekl Shawovi Diogo Jota a bylo to 2:0. Rudí ďáblové se zmohli na čestný úspěch až v 5. minutě nastavení. Gól Marcuse Rashforda už přišel příliš pozdě.

90+6
    90+5. Marcus RASHFORD - 2:1

90+5
    Manchester United právě vstřelil branku!
    Hosté snižují! Luke Shaw prošel dopředu po levé straně a přízemním centrem našel MARCUSE RASHFORDA. Ten se s míčem otočil a poslal ho za záda Ruddyho. Pro Rudé ďábly už je ale asi příliš pozdě.

90+5
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Raúl Jiménez, přichází Hélder Costa.

90+4
    Diogo Dalot se ještě zapisuje do statistik skluzem na krajana Moutinha. Sudí ho potrestal žlutou kartou.

90+2
    Domácí hrají ve druhém poločase výborně. Směrem dopředu jsou nebezpeční a navíc dobře brání. Andreas Pereira trefil ve snaze přihrát jen Moutinha.

90+1
    Sudí Atkinson nastaví ještě pět minut!

90+1
    Adama Traoré to vzal v šestnáctce na sebe. Bránu minul, ale to teď domácím asi nevadí.

89
    Domácí hráči si vyměňují míč a z tribun se ozývá hromové olé. Fanoušci Wolves si závěr utkání užívají.

87
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Diogo Jota, přichází Adama Traoré.

87
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Jesse Lingard, přichází Scott McTominay.

86
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Nemanja Matić, přichází Juan Mata.