Děčín – Kadaň 5:2 (kon.) | Ještěři – Litoměřice 4:1 (kon.)
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
SHC Killers Litoměřice
Neděle 17.03.2019, 13:30 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • 2. Liga - Čechy Sever

Domácí celek vyhrává tento zápas 4:1, a tak získává další body do tabulky. Litoměřice se ve třetí třetině snažily zápas zdramatizovat, ale prosadit se nedokázaly. (15:10:04)

44:57
    Ještě jedna střela, brankář byl připravený. Vhazování před brankou Ještěrů.

Vladimír Brož z kruhu pálil nad branku.

43:44
    Buly před brankou Ústí, Killers se snaží zdramatizovat duel.

43:13
    Vhazovat se bude ve středním pásmu.

42:53
    Jiří Grus pálil nad branku od modré čáry.

42:37
    Mnoho šancí momentálně už k vidění není. Domácí Ústí míří za výhrou.

41:43
    Vyloučení v týmu SHC Killers Litoměřice (Marek Stibol – 10 minut osobní trest, nesportovní chování).

40:53
    Domácí brankář drží míč, vhazovat se bude před jeho brankou. Litoměřice se snaží hrát aktivně, ale mají velké problémy s přesností střelby.

39:53
    Vyloučení v týmu HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem (David Pelíšek – 2 min., sekání).

39:52
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, domácí celek hraje aktivně.

38:56
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, Litoměřice ale hrají aktivněji.

37:51
    Litoměřice vybojovaly buly v útočném pásmu.

37:30
    Domácí celek se nyní osvobodil jen za cenu zakázaného uvolnění.

36:30
    Vyloučení v týmu HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem (Jiří Vitko – 2 min., hrubost + 10 minut osobní trest, nesportovní chování).
    Vyloučení v týmu SHC Killers Litoměřice (Ondřej Sýkora – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem (Ivan Kučera – 10 minut osobní trest, nesportovní chování).

36:21
    Ještěři právě vstřelili branku!
    Eduard Haken udělal chybu v rozehrávce, míček získal JIŘÍ VITKO a trefil se přesně do horní části branky.

35:40
    Rychlá akce domácích byla zblokovaná. Brankář zasahovat nemusel.

35:11
    Domácí brankář kryje míček, bude se vhazovat před jeho brankou.

34:01
    Vyloučení v týmu SHC Killers Litoměřice (Stibol – 2 min., nedovolené bránění).

33:24
    Vyloučení v týmu HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem (Vitko – 2 min., hákování).

32:41
    Domácí navyšují své vedení, míček, který se odrazil před branku, dorážel ONDŘEJ ČEJKA. Asistence: Jiří Vitko, Jiří Tomáš.

32:33
    Vyloučení v týmu SHC Killers Litoměřice (Jaroslav Vandas – 2 min., sekání).

32:07
    Ivan Kučera vypálil z první, jeho ránu kryje hostující brankář.

31:09
    Vladimír Brož to zkoušel individuálně, ale prosadit se nedokázal.

30:29
    Začala třetí třetina, sledujeme rychlý hokejbal, míček mají domácí.

30:01

Ve druhé třetině jsme viděli jedinou branku, trefil se Vitko.

30:00

29:40
    V šanci znovu hostující Vandas, ale trefil jen brankáře.

29:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

27:49
    Buly před brankou Ústí. Domácí vyhráli míček. Blesková akce, kterou zakončoval jeden z hráčů, ale brankáře nepřekonal.

27:14
    Zimanzl nyní několika výbornými zákroky podržel své spoluhráče.

26:48
    Pelíšek nedokázal v útočném pásmu nic vymyslet, jeho tým přišel o míček.

25:20
    Haasova dobrá rána, brankář Litoměřic byl připravený.

24:25
    Jaroslav Vandas to zkoušel samostatně, jeho dva pokusy končí mimo branku.

23:04

22:54
    Šilínkovu střelu kryje Zimanzl.

22:40
    Domácí hrají přesilovku a snaží se navýšit své vedení.

21:04
    Vyloučení v týmu SHC Killers Litoměřice (Marek Stibol – 2 min., podražení).

19:16
    Ježek se výborně vrátila dokázal zastavit nebezpečně vypadající šanci domácích.

19:05
    Domácí brankář kryje míček, vhazovat se bude před jeho brankou.

18:42
    Vhazovat se bude ve středním pásmu, mnoho šancí momentálně k vidění není.

17:16
    Ondřej Čejka to zkoušel individuálně, ale nevypálil. Následně vypálil od modré čáry do středu branky, kde byl gólman.

15:45
    Domácí celek se dostává do vedení, k odraženému míčku se dostal JIŘÍ VITKO a poslal jej do horní části branky.

15:01
    Hosté vyhráli buly.

15:01

Po první třetině platí nerozhodný stav 1:1, sledujeme hodně dramatický duel.

15:00

14:38
    Sýkorova rána od modré byla zblokovaná nad branku.

14:33
    Zakázané uvolnění znamená, že se bude v závěru první třetiny vhazovat před brankou Ještěrů.

14:10
    Litoměřice vybojovaly buly ve středním pásmu.

13:47
    Ústí hraje v útočném pásmu, ale na výraznější šanci čeká.

12:46
    Vyloučení v týmu HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem (David Pelíšek – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu SHC Killers Litoměřice (Jaroslav Haken – 2 min., hrubost).

11:36
    Vyloučení v týmu SHC Killers Litoměřice (Jiří Grus – 2 min., sekání).

10:40
    Radomír Vaněk nedokázal hostujícího brankáře ani nadvakrát prostřelit.

09:54
    Killers Litoměřice právě vstřelili branku!
    Hostující celek vyrovnává, posledním hráčem, který se dotkl míčku byl litoměřický JIŘÍ GRUS. Gól v přesilovce. Asistence: Jaroslav Vandas.

09:17
    Litoměřice se v přesilovce snaží něco vymyslet. Hankova střela mířila do střelu branky.

08:47
    Vyloučení v týmu HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem (Tomáš JŘežábek – 2 min., sekání).

07:48
    Ještěři se dostali do ofsajdového postavení.

07:32
    Další icing Killers.

07:23
    Brůha z bezprostřední blízkosti nedokázal trefit branku, předtím byla Čejkova střela zblokovaná.

07:15
    Píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude znovu před brankou Litoměřic.

06:55

06:35
    Litoměřice dobře brání, sledujeme jejich dobré oslabení.

05:46
    Domácí hrají na útočné polovině v přesilové hře, ale na výraznější šanci čekají.

04:55
    Vyloučení v týmu SHC Killers Litoměřice (Stibol – 2 min., vražení na hrazení).

04:15
    Ústí hraje aktivněji, svého soupeře přehrává a má převahu.

03:59
    Po zakázaném uvolnění se vhazuje před brankou Killers.

02:57
    Domácí celek se dostává do vedení, tvrdou ránou po Vaňkově pasu se prosazuje LUKÁŠ WÁGNER. Asistence: Radomír Vaněk.

02:20
    Gazsi přihrával a Jaroslav Vandas uvolňující se přes obránce minul branku.

01:40
    Ježek přenechal míč Sýkorovi, který trefil jen brankáře domácích.

01:30
    Zakázané uvolnění vrací hru před brankou Ještěrů.

01:10
    Čejka to zkoušel individuálně, ale branku trefit nedokázal.

00:30
    Petrák vyzkoušel pozornost brankáře domácího týmu. Zasahovat nemusel, míček končí mimo.

00:01

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem: Homolka (Landt) – Brož, Brůha, Čejka O., Čejka P., Haas, Kučera, Langr, Pelíšek, Řežábek, Schwarzsirg, Šilínek, Tomáš, Vaněk, Vitho, Wágner

SHC Killers Litoměřice: Zimanzl (Haken J.), – Haken E., Smolík, Patrák, Ježek, Sýkora, Vandas, Gazsi, Rechtorik, Stibol, Novák, Grus,.

Favoritem zápasu je domácí celek, který se v případě výhry může přiblížit prvnímu místu.

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem odehráli 15 zápasů s bilancí 14-0-1-0 a získali 43 bodů. V tabulce jsou se skóre 83:27 a 43 body na druhé pozici za Berany Ústí nad Labem. Ta svého městského rivala ztrácí pět bodů a na třetí místo, na kterém jsou Nordics Most, mají náskok osmi bodů.

SHC Killers Litoměřice mají bilanci 5-0-1-12 a na svém kontě 16 bodů. Skóre mají 67:87 a v tabulce ligy jsou na desáté pozici. Čtyři body ztrácí na devátý Dandy Chomutov a mají tři body k dobru na jedenáctý Kapitán Jirkov.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky hokejbalu. V tomto zápase 2. ligy – Čechy Sever proti sobě nastoupí HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem a SHC Killers Litoměřice.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 3. Wágner (Vaněk), 16. Vitko, 33. Čejka (Vitko, Tomáš), 37. Vitko – 10. Grus (Vandas)

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem: Homolka (Landt) – Brož, Brůha, Čejka O., Čejka P., Haas, Kučera, Langr, Pelíšek, Řežábek, Schwarzsirg, Šilínek, Tomáš, Vaněk, Vitko, Wágner
    SHC Killers Litoměřice: Zimanzl – Haken J., Haken E., Smolík, Patrák, Ježek, Sýkora, Vandas, Gazsi, Rechtorik, Stibol, Novák, Grus,