NY Islanders – Boston 0:5 (kon.) | Carolina – Pittsburgh 3:2 (1:0 po s.n.) | NY Rangers – Detroit 2:3 (kon.)
Philadelphia – Montreal 1:3 (kon.) | New Jersey – Washington 1:4 (kon.) | Nashville – Toronto 3:0 (kon.)
Minnesota – Colorado 1:3 (kon.) | St. Louis – Edmonton 7:2 (kon.) | Dallas – Florida 4:2 (kon.)

Michal Kempný (tým) 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:24
    Jakub Vrána (tým) 0+1, 3 střely, čas na ledě 13:36 (03:08:11)

1. Brett Connolly (WSH) 1+1
    2. Jevgenij Kuzněcov (WSH) 1+0
    3. Pheonix Copley (WSH) 20 zák., 1 gól, 95,2%

André Burakovsky poslal hostující celek do vedení, za domácí pak srovnal Kenny Agostino. Za stavu 1:1 tedy skončila první třetina. V té druhé přišlo rozhodnutí utkání, třikrát se prosadili hosté. Brett Connolly, Jevgenij Kuzněcov a Tom Wilson upravil nerozhodný stav až na vedení 4:1 pro Capitals. Ve třetí třetině se utkání zejména v poklidu dohrávala.

59:40
    Už se pravděpodobně nic nestane.

59:12
    Pheonix Copley své spoluhráče nyní podržel, následně obrana Capitals vyhodila tak, aby z toho nebyl icing.

59:00
    Probíhá poslední minuta zápasu.

58:40
    Nyní měl domácí celek asi největší šanci třetiny, ale kotouč končí mimo branku.

58:18
    Pheonix Copley po hodně dlouhé době přerušuje hru, to už do konce třetiny zbývají necelé dvě minuty.

57:50
    Dlouhou dobu se hraje bez přerušení. Ani jeden celek se nemůže nyní prosadit stabilněji v útoku.

56:35
    Capitals dostali kotouč do útočného pásma, kde kombinovali. Výraznější šanci si nevypracovali.

54:36
    Sledujeme rychlý hokej, konec třetí třetiny a podle všeho také zápasu se rychle blíží.

53:26
    Travis Zajac vedl akci svého celku, následně dvakrát od modré čáry pálil Connor Carrick. Oba jeho pokusy vyrazil brankář Devils.

52:39
    Brett Connolly s Hagelinem dostali kotouč do útočného pásma, první jmenovaný vypálil, a tak musel zasahovat gólman Devils.

51:37
    Z hlediště se ozývají fanoušci Washingtonu, kteří mohou být rozhodně spokojenější.

50:55
    Joey Anderson se z ničeho nic dostal do střelecké pozice, jeho projektil ale udržel brankář Pheonix Copley před brankovou čárou. Vhazovat se bude v útočném pásmu Devils.

50:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, Capitals kontrolují hru.

49:46
    Mackenzie Blackwood příliš nevěděl, jak puk po střele Jevgenije Kuzněcova udržel před brankovou čárou, ale neinkasoval.

49:36
    Kotouč vypadl v útočném pásmu Capitals z hrací plochy, buly před brankou Devils.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:02
    Michal Kempný rozehrává od své branky a nutno poznamenat, že nikam s rozehrávkou nepospíchá.

47:47
    Mackenzie Blackwood s velkými problémy dokázal kotouč odehrát od své branky.

47:20
    Capitals kontrolují hru, mají převahu a snaží se hrát co nejdál od své branky.

47:07
    Hlavní sudí bude v zápase pokračovat.

47:07
    Jake Brenk je po střetu s hráčem hodně otřesený.

47:00
    Po krátké přestávce pokračuje hra dál. Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.

46:34
    Komerční přestávka.

46:30
    André Burakovsky to zkoušel individuálně, dostal se do útočného pásma, jeho rána byla zblokovaná.

46:16
    Sledujeme rychlý hokej, který přináší minimum šancí.

45:08
    Dmitrij Orlov spíše než vystřelil nahrnul kotouč na branku soupeře, domácí Mackenzie Blackwood byl připravený a poradil si.

44:27
    Brett Connolly mohl zakončovat bekhendovou stranou hole, ale dál pokračuje v akci.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

43:41
    Blake Coleman vedl akci domácího celku, ale jeho projektil postrádal přesnost.

43:02
    Nic Dowd se dostal do útočného pásma, ale směr hry se rychle otáčí.

42:51

42:36
    Devils sice hrají přesilovku, ale vůbec se nemohou stabilněji dostat do útočného pásma.

40:51
    Vyloučení v týmu Washington Capitals (Michal Kempný – 2 min., podrážení).

40:01

Brett Connolly, Jevgenij Kuzněcov a Tom Wilson se dokázali prosadit ve druhé třetině, a díky jejich brankám se vyrovnaný zápas jasně převážil na stranu hostujícího celku. Capitals mohou být spokojenější.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:35
    Už se pravděpodobně nic nestane, akci hostujícího celku vedl ten nejzkušenější Alexandr Ovečkin.

38:40
    V poklidném tempu se aktuálně dohrává druhá třetina. Třetina, ve které se hostující celek prosadil celkem třikrát.

37:30
    Alexandr Ovečkin sice v útočném pásmu vybojoval kotouč, ale do výraznější šance se nepropracoval.

37:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.

36:02
    Capitals drží hru daleko od své branky, mnoho střel v této třetině domácí celek vyprodukovat nedokázal.

35:03
    André Burakovsky kombinoval se svými spoluhráči na útočné části hrací plochy, ale do výraznější šance se nedostal.

34:31
    Po krátké přestávce hra pokračuje dál. Sledujeme aktivní hru Capitals, kteří v tomto zápase vedou a snaží se něco vymyslet.

34:27
    33:28 Tom WILSON - 1:4

33:28
    Washington právě vstřelil branku!
    Bleskově přidávají Capitals další branku. Tentokrát stál na konci krásné kombinace obranou nepokrytý TOM WILSON, který uspěl střelou po ledě. Asistence: Alexandr Ovečkin a Nicklas Bäckström.
    32:16 Jevgenij KUZNĚCOV - 1:3

32:16
    Hostující celek navyšuje své vedení, situaci dva na jednoho dokázal proměnit JEVGENIJ KUZNĚCOV. Jeho rána propadla brankáři výstrojí až za brankovou čáru. Asistence: Jakub Vrána.

31:44

30:16
    Na výraznější šanci v posledních minutách čekáme, hostující celek vede o jednu branku.

29:44
    Mackenzie Blackwood raději přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.

29:20
    Capitals nyní hrají aktivněji, dvakrát zakončoval akce svého celku Jakub Vrána. Ani jednou však branku trefit nedokázal.

28:57
    10:9, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku. Vránovo zakončení nebylo přesné.

27:40
    John Carlson vyhazuje přes všechny čáry, domácí musí od své branky.

27:21
    Domácí celek se usadil v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře, zatím ale marně.

26:34
    Vyloučení v týmu Washington Capitals (Lars Eller – 2 min., sekání).

26:34
    25:57 Brett CONNOLLY - 1:2

25:57
    Hagelin s Djoostem si vyměnili kotouč na útočné modré. Následovala střílená přihrávka před branku, kterou mimo dosah brankáře tečoval BRETT CONNOLLY. Asistence: Christian Djoos a Carl Hagelin.

25:38
    Drew Stafford se prokličkoval mezi obránci až do střelecké pozice, ale důrazněji vypálit nedokázal.

25:11
    Matt Niskanen pálil od modré čáry, jeho rána končí mimo branku, gólman Devils nyní zasahovat nemusel.

24:10
    Dmitrij Orlov vyslal do šance Jakuba Vránu, jehož projektil z ostré pozice výborně vyrazil brankář Devils.

23:50
    Hraje se spíše ve středním pásmu, ani jeden celek se nikam nežene.

22:52
    Jegor Jakovlev sice dostal hru do útočného pásma, ale jeho spoluhráči nedokázali nic vymyslet.

22:28
    Nic Dowd pálil z dobré pozice, jeho ránu kryje Mackenzie Blackwood.

21:54
    Brett Connolly protečoval kotouč do útočného pásma, Mackenzie Blackwood jej rozehrál od své branky na spoluhráče.

21:24
    Sledujeme klidnější pasáž hry, gólmani mnoho práce momentálně nemají. .

20:50
    Michal Kempný rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.

20:40
    Blake Coleman ještě udržel kotouč v útočném pásmu, ale do šance se dostat nedokázal.

20:01

Devils byli střelecky v první třetině aktivnější, na střely vyhráli 7:4 a za svou aktivitu byli odměněni vyrovnávající brankou, prosadil se v samotném závěru Kenny Agostino.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00
    19:59 Kenny AGOSTINO - 1:1

19:59
    Devils právě vstřelili branku!
    V poslední vteřině hry v první třetině se prosazuje domácí celek. Ujalo se nahození, které vyslal od modré čáry KENNY AGOSTINO.

19:00
    Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.

18:52
    Hra je přerušena pro přihrávku rukou.

18:30
    Joey Anderson pálil po dobrém pasu spoluhráče, ale trefil jen střed branky, kde byl gólman.

17:36
    Hra se přelévá ze strany na stranu, mnoho šancí k vidění není.

17:11
    Tom Wilson z bezprostřední blízkosti pálil z otočky. Jeho projektil končí mimo branku.

16:42
    Alexandr Ovečkin pálil bez přípravy, jeho rána byla nepřesná.

16:10
    Jegor Jakovlev rozehrává od své branky, následně se jeho tým dostal do útočného pásma. Blake Coleman vedl akci, ale do střelecké pozice se nedostal.

15:23
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

15:10

14:52
    Devils nyní hrají aktivněji, oba celky vyslaly na branku soupeře čtyři střely.

14:00
    Sledujeme rychlý hokej, akci Devils vedl Damon Severson.

13:22
    Travis Zajac se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale domácí obrana ho nenechala vypálit. Michal Kempný se dobře vrátil a zastavil akci soupeře.

13:00
    Jegor Jakovlev se sice usadil v útočném pásmu, ale do výraznější šance se dostat nedokázal.

12:00
    Mackenzie Blackwood kryje ránu, kterou vyslal Nicklas Bäckström. Komerční přestávka.

11:36
    Pheonix Copley má kotouč za svou brankou, Dmitrij Orlov rozehrává. Domácí se velmi dobře brání akcím soupeře.

10:30
    Alexandr Ovečkin rozehrává od své branky.

10:01
    Domácí celek se nyní brání přesilovce soupeře, Devils dostali hru z obranného pásma pryč.

09:59
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Kurtis Gabriel – 2 min., krosček).

09:11
    Puk vypadl z hrací plochy, následovat bude buly ve středním pásmu.

08:37
    Hraje se spíše ve středním pásmu, gólmani nyní mnoho práce nemají.

07:50
    Komerční přestávka, pak se bude vhazovat před brankou Capitals.

07:10
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu.

05:49
    Píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Capitals.

05:26
    Joey Anderson to zkoušel individuálně, ale hostující obránci jej nenechali vypálit.

04:20
    Tom Wilson to zkoušel individuálně, ale neuspěl.
    02:52 André BURAKOVSKY - 0:1

02:52
    Hostující celek se dostává do vedení, po Dowdově pasu se tvrdou ránou zápěstím pod horní tyčku prosazuje ANDRÉ BURAKOVSKY. Asistence: Nic Dowd a Brett Connolly.

02:20
    Joey Anderson vybojoval kotouč v útočném pásmu, domácí celek se však ke střele nedostal.

01:31
    Pheonix Copley rozehrává od své branky, hosté musí rozehrávat od své branky.

01:27
    Vhazovat se bude na stejném místě, kotouč vypadl z hrací plochy.

01:20
    Lars Eller se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.

00:50
    Jevgenij Kuzněcov pálil od modré čáry, jeho projektil končí mimo.

00:08
    Buly v útočném pásmu vybojoval hostující celek. Devils rychle dostali hru ze svého pásma.

00:01

New Jersey Devils: Blackwood (Schneider) – A. Greene, Severson, Butcher, C. Carrick, J. Jakovlev, Santini – Coleman, Zajac, Noesen – Agostino, Rooney, Palmieri – Stafford, Pietila, J. Anderson – Tangradi, M. McLeod, Gabriel.

Washington Capitals: Copley (Holtby) – Kempný, Carlson, Orlov, Niskanen, Djoos, Jensen – Ovečkin, Kuzněcov, T. Wilson – J. Vrána, Bäckström, Oshie – Hagelin, Eller, Connolly – Burakovsky, Dowd, Stephenson..

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Washington tímto zápasem končí čtyřzápasový venkovní trip. Jedná se o čtvrtý ze čtyř vzájemných zápasů mezi těmito soupeři z Metropolitní divize. První letošní zápas vyhráli Devils 6:0, pak prohráli 3:6 a 0:3.

Z posledních pěti zápasů Washington vyhrál tři. Poradil si s Devils 3:0, Winnipegem Jets 3:1 a Flyers 5:2. Nestačil na Penguins 3:5 a Tampu 3:6.

Z posledních pěti zápasů New Jersey Devils vyhráli dva. Poradili si s Edmontonem Oilers 6:3 a s Vancouverem Canucks 3:2. Tým nestačil na Rangers 2:4, Flames 4:9 a Colorado 0:3.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí New Jersey Devils a Washington Capitals.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 20. Agostino – 3. Burakovsky (Dowd, Connolly), 26. Connolly (Djoos, Hagelin), 33. Kuzněcov (J. Vrána), 34. T. Wilson (Ovečkin, Bäckström)

Rozhodčí: O'Rourke, Brenk – Barton, Driscoll

Diváci: 17.815