Ufa – Jekatěrinburg 4:2 (kon.) | Omsk – Barys 3:1 (kon.)
Středa 20.03.2019, 15:00 • Ufa-Arena, Ufa • Play-off KHL • Čtvrtfinále
    58:04 Denis BODROV - 4:2

58:04
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    Hosté ještě dvě minuty před koncem dramatizují závěr utkání brankou DENISE BODROVA. Uvidíme, jestli se jim podaří za Metsolu poslat ještě další kotouč, nebo zda-li je tato trefa posledním zápisem na střeleckou listinu střetnutí. Bez asistence.
    35:08 Joonas KEMPPAINEN - 4:1

35:08
    Ufa právě vstřelila branku!
    Tak tuhle situaci si bude Dan Sexton v hlavě přehrávat ještě dlouho! Hostující útočník za brankou zastavil Hartikainena a obratem se rozhodl rozehrát pryž dopředu. Přihrávku ale namířil přesně na hůl JOONASE KEMPPAINENA, který střelou z mezikruží posílá Ufu do tříbrankového trháku! Bez asistence.
    16:21 Philip LARSEN - 3:1

16:21
    Třetí prudká střela z levého kruhu, třetí gól! Salavat našel slabinu českého brankáře a opět ji využívá, přičemž pod tuto branku se podepisuje PHILIP LARSEN. Ten zachytil nabídku Omarka a okamžitě vypálil – 3:1! Asistence: Linus Omark, Teemu Hartikainen.
    09:19 Francis PARÉ - 2:1

09:19
    Po třech těsných, na góly skromných duelech dnes v Ufa Areně vidíme dost nečekanou přestřelku! Tentokrát musí ze své klece lovit kotouč Juha Metsola, který nezvládl zastavit přesnou teč FRANCISE PARÉHO z bezprostřední blízkosti brankoviště – 2:1! Asistence: Vjačeslav Litovčenko, Dan Sexton.
    06:07 Eduard GIMATOV - 2:0

06:07
    Salavat, zdá se, konečně našel recept na Kováře, minutu po úvodní brance se z takřka identické akce prosazuje podruhé! Kadějkin nabil na pravý kruh EDUARDU GIMATOVOVI, který prostřelil českého gólmana z naprosto stejné pozice jako Semjonov – 2:0! Asistence: Alexander Kadějkin, Vjačeslav Soloduchin.
    05:04 Alexej SEMJONOV - 1:0

05:04
    Domácí početní výhodu přetavují v první branku, a v šesté minutě se tak ujímají vedení! Dmitrij Kugryšev si najel do prostoru pro vhazování a rychle nahrál na opačný kruh rozjetému ALEXEJI SEMJONOVI, který ranou z první rozvlnil síť Kovářovy branky – 1:0! Asistence: Dmitrij Kugryšev, Alexander Burmistrov.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 6. A. Semjonov (Kugryšev, Burmistrov), 7. Gimatov (Kadějkin, Soloduchin), 17. Larsen (Omark, Hartikainen), 36. Kemppainen – 10. Paré (Litovčenko, Sexton), 59. D. Bodrov

Salavat Julajev Ufa: Metsola (Karejev) – Larsen, Ar. Sergejev, Koledov, Arzamascev, A. Semjonov, S. Garejev, Jelizarov – Kemppainen, Omark, Hartikainen – Kugryšev, Tkačov, Burmistrov – Soloduchin, V. Žarkov, Kadějkin – Gimatov, Lukin, Chochrjakov – Skorikov.
    Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (41. Fomin) – I. Višněvskij, Alexej Vasilevskij, Gurkin, Trjamkin, Ljamin, D. Bodrov, Valitov – Golyšev, A. Garejev, S. Da Costa – Sexton, Paré, Litovčenko – Česalin, Gračjov, Denis Kazionov – Torčeňuk, Chripunov, Obidin – Rassejkin.

Rozhodčí: Oskirko, Romasko – Lazarev, Palej.

Diváci: 8 070