Washington – Minnesota 1:2 (kon.) | Anaheim – San Jose 4:3 (po pr.) | New Jersey – Arizona 2:1 (2:1 po s.n.)
Philadelphia – NY Islanders 2:4 (kon.) | Colorado – Chicago 4:2 (kon.) | Edmonton – Ottawa 3:4 (po pr.)
po s.n. (2:1)
New Jersey Devils
2:1 (1:1, 0:0, 0:0 - 0:0)
Arizona Coyotes
Sobota 23.03.2019, 18:00 • Prudential Center, Newark • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Zdravím všechny příznivce ledního hokeje, vítejte při sledování National Hockey League! Zde budete moci sledovat duel mezi týmy New Jersey Devils a Arizona Coyotes. Úvodní vhazování tohoto utkání bude v Prudential Center vhozeno už krátce po 18:00! Textovým přenosem Vás bude provádět Jiří Sameš.
    New Jersey Devils vs Arizona Coyotes, 18:00 SEČ

NEW JERSEY DEVILS
    - 14. místo ve Východní konferenci (63 bodů)

Devils se pokusí zastavit sérii tří porážek. Proti Coyotes odehrají třetí utkání ze série čtyř zápasů doma v řadě. V předchozích dvou duelech prohráli s Washingtonem Capitals 1:4 a s Bostonem Bruins 1:5. Za uplynulých 12 střetnutí zapsali bilanci 2-9-1.

ARIZONA COYOTES
    - 10. místo v Západní konferenci (78 bodů)

Coyotes do duelu na ledě Devils vstoupí s bilancí 0-2-1 za poslední tři zápasy. V Prudential Center odehrají třetí utkání z čtyřzápasového tripu. Naposledy padli na hřišti Floridy Panthers 2:4. Venku jinak doposud zaznamenali bilanci 18-17-2.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Příjemnou sobotu! Vítám Vás všechny ještě jednou při sledování utkání NHL mezi týmy New Jersey Devils a Arizona Coyotes.

New Jersey Devils: Blackwood (Schneider) – Müller, Vatanen, A. Greene (C), Severson, Santini, C. Carrick – Agostino, Hischier, Palmieri (A) – Coleman, Zajac (A), Noesen – Wood, Zacha, Stafford – Quenneville, Rooney, M. McLeod.

Arizona Coyotes: Kuemper (Pickard) – Ekman-Larsson (C), Hjalmarsson (A), Goligoski, Demers, Chychrun, Oesterle – Pánik, Dvorak, Keller – Grabner, Richardson, Hinostroza – Crouse, Stepan (A), J. Archibald – Galchenyuk, Cousins, Garland.

Rozhodčí: Ghislain Hebert, Dan O'Halloran – Jonny Murray, Travis Gawryletz.

ARI: Kuemper – Ekman-Larsson, Hjalmarsson – Crouse, Stepan, Archibald

Zahajovací formace obou mužstev stojí na modrých čarách, v Prudential Center zazní americká státní hymna.

Hymna je minulostí, souboj mezi Devils a Coyotes co nevidět začne.

Do středového kruhu se na úvodní vhazování staví Rooney a Stepan, jdeme na to!

00:01

00:31
    Kotouč si to namířil mezi střídačky, hra je poprvé přerušena.

00:33
    Vhazovalo se v neutrální zóně, před střídačkou Arizony.

00:58
    K první střele se dostal Greene, od modré čáry ovšem minul Kuemperovu svatyni.

01:17
    Rovněž střelecký pokus Agostinoa z pravé strany Kuempera neohrozil.

01:28
    Hischier to zkoušel z levého kruhu z otočky, Kuemper ale opět bez práce.

02:23
    Garland zprava poprvé otestoval Blackwoodovu pozornost.

02:31
    Arizona právě vstřelila branku!
    Polovina třetí minuty, Coyotes otevírají skóre! Od modré čáry Blackwooda, který toho moc neviděl, prostřelil OLIVER EKMAN-LARSSON. Pro kapitána Arizony dvanáctý gól v letošní sezoně! Asistence: Alex Galchenyuk, Conor Garland.
    02:31 Oliver EKMAN-LARSSON - 0:1

03:40
    Nahození Demerse od pravého mantinelu, Blackwood puk vyrazil před sebe.

04:33
    McLeodova střela z pravé strany končí v náručí Kuempera.

04:39
    Krátce po vhazování střílel od modré, zprava, Severson, Kuemper připraven.

05:06
    Střely na bránu: 2 – 3

05:20
    Střelecký pokus Crouse z levé strany, Blackwood touš bez větších potíží vyráží do rohu.

05:55
    Vatanenova střela od modré čáry, z pravé strany, na Kuempera neprošla.

06:16
    Kuemper zasáhl svou lapačkou proti střele Seversona od modré, zprava. Proběhne první reklamní přestávka.

06:16
    Konec reklamní přestávky, na vhazování po levici Kuempera máme Zachu a Hinostrozu.

07:10
    Pánikovo nahození od levého mantinelu skončilo v Blackwoodově rukavici.

07:20
    Chychrun vystřelil zleva bez přípravy, avšak nepřesně.

07:47
    Agostino na opačné straně hřiště zleva nastřelil brankovou konstrukci.

08:58
    Colemanův pokus od modré, z levé strany, Kuempera nemohl překvapit.

09:22
    Ďáblům odpískána přihrávka rukou. Následovat by podle signalizace rozhodčích mělo vhazování po levici Blackwooda.

09:55
    Jsme těsně před polovinou první třetiny, Coyotes vedou na ledě Devils 1:0. Ve třetí minutě skóroval Ekman-Larsson.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

10:31
    Devils se dostali do přečíslení, Palmieri jej ovšem z pravé strany nedokázal vůbec zakončit.

11:33
    Dvorak zkoušel štěstí z levého kruhu, Blackwooda ale ohrozit nedokázal.

11:50
    Se svou střelou z pravé strany neuspěl ani Demers.

12:11
    Střely na bránu: 5 – 6

12:25
    Hra už nebyla dlouho přerušena.

13:09
    Oesterle dostal přihrávku do dobré střelecké pozice na pravé straně, následně ovšem Blackwooda nepřekonal.

13:42
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Kenny Agostino.

13:42
    Po reklamní přestávce budeme sledovat první přesilovou hru dnešního utkání. K dispozici ji budou mít Coyotes.

13:42

14:43
    Kojotům se zatím na přesilovce vůbec nedaří. Nedrží se ani v útočném pásmu.

15:20
    Hokejisté New Jersey se brání s velkým přehledem. Blackwood může být naprosto v klidu.

15:28
    Postavení mimo hru ze strany mužstva z pouště.

15:42

15:47
    Blackwood má touš ve svém držení, před námi je další reklamní přestávka.

15:47
    Čtyři minuty a 13 vteřin do konce první třetiny. Vhazuje se po levici Blackwooda, mezi hokejky Rooneyho a Stepana.

16:50
    Oba týmy se nyní poměrně trápí. Nikomu se pořádně nedaří založit útok.

17:01
    Devils právě vstřelili branku!
    Začátek osmnácté minuty, máme srovnáno! Kuempera zaskočil střelecký pokus DREWA STAFFORDA z levé strany. Pro zkušeného útočníka Ďáblů čtvrtá trefa v této sezoně, 1:1! Asistence: Pavel Zacha, Miles Wood.
    17:01 Drew STAFFORD - 1:1

17:29
    Bekhend Hinostrozy z levého kruhu pro vhazování, Blackwood pozorný.

17:53
    Wood měl velmi dobrou příležitost poslat Devils do vedení, avšak Kuemper se blýskl výborným zákrokem.

18:06
    Střelu Chychruna od modré, z levé strany, zablokoval hned první bránící hráč – Hischier.

19:01
    Ohlášena poslední minuta úvodní periody.

19:31
    Ofsajd v podání domácího mužstva.

19:57
    V první třetině se už nic dalšího nestane.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Trestné minuty: 2 – 0

Oba týmy se vrátily zpět na led Prudential Center. Druhá část odstartuje za malou chvíli.

20:01

20:44
    Ze středu útočného pásma Kuempera prověřil McLeod.

21:34
    Keller střílel z mezikruží bez přípravy, jen těsně přitom minul tři tyče.

21:47
    Od modré čáry, zleva, následně Blackwooda zaměstnal Chychrun.

21:55
    Další střelecký pokus Chychruna ze stejné pozice, tentokrát puk skončil vysoko nad, v ochranné síti.

22:05
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Nick Cousins – 2 min., vysoká hůl).

22:05
    První dnešní početní převaha pro Devils. Vhazování po pravé ruce Kuempera.

22:07
    Ihned po vhazování vystřelil zleva Zajac, Kuemper připraven na správném místě.

23:06
    Začíná druhá minuta z trestu Cousinse, New Jersey zatím pouze s jednou střelou na bránu.

23:30
    Palmieriho pokus z levého kruhu byl zablokován soupeřem do ochranné sítě.

23:40
    Skvělý zákrok Kuempera proti Agostinovi, jenž to zkoušel z pravé strany bez přípravy, po pasu od Zachy.

24:05

24:51
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Vinnie Hinostroza – 2 min., podrážení).

24:51
    Vzápětí je tu druhá přesilovka pro Devils. Vhazuje se opět po pravici Kuempera.

25:02
    Palmieriho nahození z levé strany tečoval před bránou Zajac, Kuemper se blýskl velmi dobrým postřehem.

25:49
    Znovu výborný Kuemper! Tentokrát vychytal střelu Hischiera z pravého kruhu pro vhazování.

26:17
    Aktivní Palmieri se zprava tlačil před bránu, do zakončení se však nedostal.

26:38
    Střelecký pokus Zachy z levé strany zablokoval Hjalmarsson.

26:47
    Ofsajd domácích. Čtyři vteřinky do návratu Hinostrozy.

26:51

27:16
    Střely na bránu: 15 – 12

27:40
    Devils se díky dvěma přesilovkám dostali do tempa. Zvládne soupeř jejich tlaku odolat?

28:05
    Kotouč v ochozech Prudential Center, na řadu přichází první reklamní přestávka ve druhé třetině.

28:05
    Zpět do akce! Vhazování ve střední třetině, před střídačkou Kojotů, obstarávají Palmieri a Dvorak.

29:17
    Útočná akce Noesena po levé straně neměla dlouhého trvání.

29:48
    Nepřesnost a zakázané uvolnění ze strany Arizony. Vhazovat se tedy za malý moment bude poblíž Kuempera.

29:55
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Nick Cousins – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

29:55
    V pořadí třetí přesilová hra pro Devils. Udeří domácí hokejisté?

30:19
    Nevydařený přechod New Jersey do útočného pásma – postavení mimo hru.

30:56
    Ďáblům se zatím moc nedaří. Kuemper může být relativně v klidu.

31:55

32:01
    Odehráno 32 minut, skóre mezi Devils a Coyotes nerozhodné, 1:1.

32:22
    Hra je přerušena. Na zemi, před bránou Kuempera, zůstává ležet Archibald.

32:22
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Michael McLeod – 2 min., nedovolené bránění).

32:22
    Po reklamní přestávce přijde na řadu druhá početní výhoda Coyotes.

32:22
    Vhazuje se mezi hole Rooneyho a Stepana po levici Blackwooda.

32:28
    Hostům odpískána hra vysokou holí. Vhazovat se následně bude v neutrální zóně.

33:20
    Tým Rick Toccheta sice drží útočné pásmo, k zakončení se ovšem příliš nemá.

33:52
    Střela Galchenyuka zprava bez přípravy, následně ještě dorážka Chychruna z těsné blízkosti, Blackwood však v obou případech na jedničku.

33:58
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Oliver Ekman-Larsson – 2 min., podrážení).

33:58
    Chvíli se bude hrát ve čtyřech. Poté začne čtvrtá přesilovka Devils.

34:22
    Domácí v plném počtu. Začíná jejich přesilovka.

34:40
    Pokus Seversona od modré zablokován Demersem, Kuemper tedy zasahovat nemusel.

35:26
    Palmieri se snažil zleva dostat do středu do střelecké pozice, obrana Coyotes ale zapracovala na výbornou.

35:58

36:01
    Richardsonova střela z levé strany skončila v ochranné síti, za Blackwoodem. Je tu reklamní přestávka.

36:01
    Tři minuty a 59 vteřin do konce prostřední části. Rooney a Dvorak na vhazování po pravici Blackwooda.

37:21
    Střely na bránu: 17 – 16

37:30
    Na obou stranách nyní můžeme vidět hned několik nepřesností.

37:45
    Ekman-Larsson zprava minul Blackwoodovu svatyni.

38:35
    Zaváhání Goligoskiho a následně velká šance McLeoda z mezikruží, Kuemper však podržel své mužstvo.

38:54
    Na opačné straně ledu to zkusil bekhendem z úhlu, zleva, Crouse, Blackwood dával pozor.

39:01
    Hlasatelem byla ohlášena poslední minuta prostředního dějství.

39:58
    Druhá třetina nic dalšího nenabídne.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Trestné minuty: 4 – 8

Hokejisté New Jersey a Arizony jsou zpět na ledě Prudential Center. Závěrečná, třetí dvacetiminutovka začne za několik málo okamžiků!

40:01

40:38
    Obě mužstva už mají za sebou úvodní střídání ve třetí třetině.

41:09
    Dvorak z levé strany minul Blackwoodovu bránu.

41:55
    Střelecký pokus Hinostrozy z pravé strany Blackwooda taktéž nezaměstnal.

42:59
    Ostrá rána Archibalda z pravého kruhu pro vhazování, Blackwood kotouč vyrazil do ochranné sítě.

43:32
    Nahození Müllera od modré čáry, zleva, postrádalo na přesnosti.

43:50
    Úvod třetí třetiny se jinak hraje v poměrně klidném tempu.

44:43
    Touš opustil hrací plochu, hra je tak přerušena.

44:45
    Vhazování proběhlo v obranné zóně domácích, po levé ruce Blackwooda.

45:03
    Zakázané uvolnění v podání Kojotů, hra se přesune před Kuempera.

45:16
    Garlandův bekhend z levé strany, Blackwood ale bez zákroku.

45:31
    Střely na bránu: 19 – 19

46:08
    Další kotouč opustil prostor mezi mantinely, na řadě je reklamní přestávka.

46:08
    Můžeme pokračovat. Rooney a Stepan v souboji na vhazování ve střední třetině, před střídačkou Devils.

46:40
    Obrovská šance McLeoda, jenž ale z mezikruží přestřelil Kuemperovu bránu.

47:09
    Icing ze strany New Jersey.

48:00
    Colemanova střela zprava z otočky, Kuemper však připraven.

48:09
    Zakázané uvolnění Arizony, hra se vrátí zpět před Kuempera.

48:30
    Střela Hinostrozy z úhlu, zleva, Blackwooda nepřekvapila.

49:35
    Ekman-Larsson od modré, z levé strany, minul bránu.

50:01
    Máme za sebou polovinu třetí třetiny, skóre mezi Devils a Coyotes i nadále nerozhodné, 1:1.

50:52
    Kuemper lapil do své rukavice pokus Colemana z levé strany, pokračovat budeme po reklamní přestávce.

50:52
    Konec reklamní přestávky, vhazování po pravici Kuempera obstarávají Zajac a Richardson.

51:55
    Keller se dostal středem do útočného pásma, záhy ale jeho tažení skončilo.

52:22
    Ďáblové vyhodili na icing.

52:26
    Střely na bránu: 23 – 20

53:17
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Darcy Kuemper – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo). Trest odpyká Conor Garland.

53:17
    Pátá přesilová hra pro Devils. Vhazování po pravici Kuempera.

53:48
    Coleman měl na levé straně dobrou příležitost, Kuemper si ale svou pravou tyč pohlídal.

54:18
    Polovina z přesilovky New Jersey je pryč.

54:42
    Střela Vatanena od modré čáry, z levé strany, Kuemper puk vykopl levým betonem.

55:17

55:35
    Oesterleho nahození z levé strany, Blackwood měl připravený svůj levý beton.

56:01
    Necelé čtyři minuty do konce třetí třetiny. Vezme za to někdo?

56:27
    Hinostroza a následně Galchenyuk měli kvalitní příležitost, Blackwood však pozorný.

56:27
    V Prudential Center proběhne poslední reklamní přestávka.

56:27
    Tři minuty a 33 vteřin do konce třetí třetiny. Zacha a Cousins na vhazování po pravici Blackwooda.

57:01
    Kuemper připraven proti střele Wooda z levé strany.

57:58
    Goligoskiho pokus od levého mantinelu, Blackwood bez problémů vyráží.

58:38
    Hischier zkoušel štěstí zprava k bližší tyči, Kuemper na správném místě.

58:57
    Nenápadná střela Seversona od modré, z pravé strany, málem skončila za Kuemperem. Od inkasování Arizonu zachránil Hjalmarsson.

Po 3. třetině: Devils vs Coyotes 1:1

Po šedesáti minutách vítěze neznáme. Rozhodne tedy pětiminutové prodloužení 3 na 3, v případě nutnosti může dojít klidně i na samostatné nájezdy.

Střely na bránu: 30 – 23

Úvodní vhazování prodloužení obstarají Hischier a Stepan.

60:01

60:05
    Kotouče se ujímají Coyotes.

60:55
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Kyle Palmieri – 2 min., krosček).

60:55
    Jedinečná příležitost pro Coyotes rozhodnout! Jejich třetí přesilová hra v dnešním utkání.

61:29
    Rána Ekmana-Larssona bez přípravy z pravé strany zablokována mimo dosah Blackwooda.

61:56
    Začala druhá minuta z Palmieriho trestu.

62:05
    Stepan z levé strany trefil bližší tyč.

62:48
    Keller mohl ukončit tento zápas, z těsné blízkosti si ale na Blackwooda nepřišel.

62:55

63:00
    Do přerušení se bude hrát ve čtyřech.

63:55
    Hinostroza se snažil dostat za obranu soupeře, avšak nepochodil.

64:01
    Probíhá poslední minuta prodloužení!

64:52
    Už se jen dohrává, dostane se i na nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Nájezdy zahájí Devils, konkrétně Palmieri.

Samostatné nájezdy začínají.

1. série
    0:0
    Kyle PALMIERI neproměňuje.

1. série
    0:0
    Nick COUSINS neproměňuje. Najížděl zprava, následně střílel k levé tyči, Blackwood pozorný.