1:3 (0:0, 0:0, 1:3)
HBC Hostivař
Neděle 24.03.2019, 13:15 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • Extraliga dorostu

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:15.

Elba se aktuálně nachází na osmé příčce. Případná výhra v dnešním utkání může ústecký celek posunout až na šestou příčku. Poslední utkání prohrála Elba 0:1 na půdě Kladna.

Mezi nejproduktivnější hráče Ústí patří Jan Škurla (14 bodů) a Jakub Lukáš (12 bodů).

Hostivař se nachází na druhém místě. Případná výhra v dnešním utkání jí může dostat před první Plzeň. Poslední utkání vyhrála Hostivař 8:0 na půdě posledního Olympu.

Mezi nejproduktivnější hráče Hostivaře patří Samuel Kucharčík (37 bodů) a Daniel Vaniš (28 bodů).

00:01

00:22
    Hostivař začala agresivně. Tůma musel krýt první pokus celku hostí.

01:15
    Teď již je ale u míčku Elba a nepříjemně tlačí.

01:56
    Hostivař ubránila tlak soupeře a přechází pomalu do útoku.

02:44
    Míček se teď drží ve středním pásmu. Týmy se o něj přetahují.

03:26
    Hostivaři se nepovedla rozehrávka a dochází k zakázanému uvolnění. Bude se vhazovat před Skalickým.

04:10
    Elba se teď nedokáže dostat přes modrou čáru. Musí zkusit znovu rozehrát.

05:06
    Teď můžeme vidět zakázané uvolnění na straně Ústí. Bude se vhazovat.

05:48
    Hostivař se teď nepříjemně drží v útočném pásmu. Tůma musí být ve střehu.

06:27
    Celky teď svádějí boj o míček v rohu hřiště.

06:40
    Nakonec míček vybojovala Elba a může založit útočnou akci.

07:05
    Z rychlého brejku domácího celku však nic není. U míčku je znovu Hostivař.

07:40
    Elba teď nepříjemně tlačí. Skalický musel míček podržet a bude se vhazovat.

08:30
    Po nepovedené rozehrávce dochází k zakázanému uvolnění. Bude se vhazovat před ústeckou brankou.

10:15
    Elba je u míčku a bude se snažit rozehrát zpoza branky.

11:02
    Vyloučení v týmu HBC Hostivař (Kučera – 2 min., napadení + 10 minut osobní trest, napadení).

12:09
    První minuta přesilovky je za námi. Elba se dostala k pár střelám. Není z toho však nic víc nebezpečného.

12:42
    Teď přišla na Skalického tvrdá střela od modré. Ten ji však kryje a bude se vhazovat.

13:05
    Hosté jsou v plném počtu. Ústí přesilovku nevyužívá.

13:31
    Teď se míček dostal nebezpečně před branku hostí. Nikdo z domácích tam však nebyl a nebezpečí je zažehnáno.

14:37
    Nebezpečná situace před brankou hostí. Skalický však kryje.

14:56
    Teď se hra přesunula rychle na druhou stranu. Tůma však neměl s tímto pokusem problém a s přehledem kryje.

15:00

První třetina proběhla bez gólů. Mohli jsme vidět první přesilovku dnešního utkání v podání domácího celku. Ten ji však nevyužil a tak jdeme do druhé třetiny za stavu 0:0.

15:01

15:44
    Ústecký útočník teď rozezněl pravou tyčku Skalického branky.

16:50
    Hostivař teď pomalu rozehrává zpoza branky.

17:36
    Zakázané uvolnění na straně Ústí. Bude se vhazovat před Tůmou.

18:23
    Hostivař teď dlouho tlačila. Tůma proto radši přidržel míček a bude se vhazovat.

18:50
    Elba se musí nepříjemně bránit. Vyhazuje na zakázané uvolnění.

19:50
    Hra se teď přelévá ze strany na stranu. Ani jeden celek si nedokáže vytvořit větší šanci.

21:10
    Rozehrávku Elby přerušuje ofsajd.

21:33
    Tůma pěkně pokryl střelu hostujícího útočníka. Bude se vhazovat.

22:22
    Před Skalického brankou teď bylo rušno. Nikdo přesně nevěděl kde se míček nachází. Skalický ho však nakonec pokryl a bude se vhazovat.

23:21
    Další únik domácího celku. Útočníkovi Elby však sklouzl míček z hokejky a z akce nakonec nic není.

Dnešní utkání sleduje 51 diváků.

25:30
    Elba teď nepříjemně tlačí. Gól se jí však z tohoto tlaku vytěžit nedaří.

25:41
    Vyloučení v týmu HBC Hostivař (Hroch – 2 min., držení protihráče).

25:57
    Elba má k dispozici druhou dnešní přesilovku. Uvidíme zda z ní něco vytěží.

26:20
    Hostivař vyhazuje a může trochu uklidnit hru.

26:54
    Skalický teď skvěle vykryl pokus od modré.

27:41
    Hosté jsou opět v plném počtu.

28:07
    Míček je mimo hřiště. Bude se vhazovat.

28:23
    Svoboda teď trefil tyčku Tůmovy branky. Hostivař nepříjemně tlačí.

29:00
    Vstupujeme do poslední minuty druhé třetiny. Elba vybojovala pásmo a tlačí.

29:56
    Zakázané uvolnění v podání Hostivaře. Vhazuje se před Skalického brankou. Uvidíme zda ještě Elba něco v této třetině vymyslí.

30:00

V druhé třetině jsme se také gólu nedočkali. Celky hrají vyrovnanou hru a čeká nás zajímavá třetí třetina. Uvidíme kdo nakonec strhne vítězství na svojí stranu.

30:01

30:45
    Hostivař pomalu kombinuje v obranném pásmu a snaží se rozehrát.

31:08
    Nakonec se k míčku dostala Elba a Skalický musel krýt pokus od modré.

31:35
    Teď se bojuje o míček za Tůmovou brankou.

32:23
    Nepovedená rozehrávka Elby končí zakázaným uvolněním.

33:23
    Elba má teď problémy dostat se z obranného pásma. Hostivař jí nenechá prostor.

34:05
    Tůma teď musel krýt pokus od modré.

34:44
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Filip – 2 min., zdržování hry).

34:50
    Hostivař má k dispozici svoji první dnešní přesilovku. Uvidíme jak se s ní vypořádá.

35:32
    Tůma teď drží svůj tým nad vodou. Kryje jednu střelu za druhou.

36:47
    Elba ubránila oslabení. Máme tady opět hru 5 na 5.

39:29
    Hostivař teď dlouho drží útočné pásmo. Elba čelí velkému tlaku.

39:42
    Hostivař právě vstřelila branku!
    Elba už nevydržela tlak celku hostí a SAMUEL KUCHAŘČÍK posílá Hostivař do vedení. Asistence: Jirsák.

40:37
    Tůma teď vůbec neviděl na střelu SAMUELA KUCHAŘČÍKA. Hostivař vede 2:0. Asistence: Šťastný.

41:19
    Elba se teď snaží tlačit. Skalický však s přehledem kryje.

42:25
    Hostivař teď dobře brání a nepouští Elbu ke střele.

42:45
    Z rychlého brejku se teď prosadil SVOBODA. Tohle už nejspíš Elba nezvrátí ve svůj prospěch. Asistence: Kucharčík a Hroch.

43:30
    Domácí celek je však stále u míčku a snaží se protlačit míček za Skalického záda.

44:02
    Poslední minuta utkání. Elba rozehrává zpoza branky.

44:14
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Tak přece jen se ústeckému celku povedlo prosadit. NAVARRŮV pokus doskákal za Skalického záda – 1:3. Asistence: Zeman.

44:43
    Vyloučení v týmu HBC Hostivař (Svoboda – 2 min., sekání).

44:52
    Hostivař vyhazuje. K další akci už se asi nikdo nedostane.

A je tady konec. Ve třetí třetině se Hostivař dokázala třikrát prosadit a bere z dnešního utkání 3 body. (14:48:12)

Jakub Kohout

Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 45. Navarra (Zeman) – 40. Kuchařčík (Jirsák), 41. Kuchařčík (Šťastný), 43. Svoboda (Kucharčík, Hroch)

Elba DDM Ústí nad Labem: Tůma (Vaněk) – Bečvář, Hrdlička, Kapusta, Maule, Navarra, Procházka, Suchanová – Babka, Bauer, Belica, Costa, Janáček, Lukáš, Maixner, Škurla, Tůma, Zeman, Filip
    HBC Hostivař: Skalický – Zíma, Kučera, Ježdík, Svoboda – Jirsák, Kucharčík, Šťastný, Mašek, Hroch, Trávníček, Štoural, Waltr, Kaiser