Toronto – Florida 7:5 (kon.) | New Jersey – Buffalo 3:1 (kon.) | NY Rangers – Pittsburgh 2:5 (kon.)
Tampa – Boston 5:4 (kon.) | Winnipeg – Dallas 2:5 (kon.) | Minnesota – Nashville 0:1 (kon.)
St. Louis – Vegas 3:1 (kon.) | Calgary – Los Angeles 0:3 (kon.) | San Jose – Detroit 2:3 (kon.)
Winnipeg Jets
2:5 (0:0, 0:3, 2:2)
Dallas Stars
Úterý 26.03.2019, 01:00 • Bell MTS Place, Winnipeg • NHL

Československá stopa v utkání:

Radek Faksa (DAL) 2+0, 2 střely, čas na ledě 16:24
    Roman Polák (DAL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:13 (03:50:04)

1. Tyler Seguin (DAL) 2+0
    2. Ben Bishop (DAL) 21 zák., 2 góly, 91,3%
    3. Kyle Connor (WPG) 1+1

Statistiky: Střely na bránu: 23-37; Zablokované střely: 20-9; Vhazování: 53%-47%; Hity: 30-20; Přesilové hry: 1/2-2/4; Trestné minuty: 8-4.

Ben Bishop držel více než padesát minut čisté konto, a přestože o něj nakonec přišel, mrzet ho to nemusí, protože Dallas zásluhou dvou branek Tylera Seguina a českého útočníka Radka Faksy zvítězil ve Winnipegu. Konečný výsledek zní. Winnipeg Jets 2 Dallas Stars 5.

59:20 Radek FAKSA - 2:5

59:20
    Dallas právě vstřelil branku!
    RADEK FAKSA nejprve bekhendovou střelou z pravého kruhu orazítkoval bližší tyč, o několik sekund později ho ale dokázal dotlačit do prázdné brány! O osudu utkání je rozhodnuto. Asistence: Valerij Ničuškin a Alexandr Radulov.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:47
    Alexandr Radulov střelou z obranného pásma minul prázdnou bránu a pískalo se zakázané uvolnění.

58:08
    Connor Hellebuyck naskočil na střídačku a Jets se snaží snížit skóre při hře bez brankáře!

56:40
    Tyler Myers na pravém křídle vypálil od modré čáry a Blake Comeau tečoval puk vedle vzdálenější tyče.

55:51
    Mark Scheifele se snažil dotlačit puk do sítě u pravé tyče, jenže Ben Bishop ho dokázal nakonec zmrazit.

55:17
    Hra byla znovu přerušena a prostor dostává poslední reklamní přestávka. Dallas vede nad Winnipegem 4:2.
    55:10 Patrik LAINE - 2:4

55:10
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    PATRIK LAINE vypálil na bodu levého kruhu bez přípravy a jeho rána zamířila nad vyrážečkou Bena Bishopa k přední levé tyči! Winnipeg snížil na 2:4. Asistence: Jacob Trouba a Kyle Connor.

55:01
    Patrik Laine byl podruhé v zápase překonán, bomba Patrika Laineho z vrcholu levého kruhu pro vhazování ale skončila na horní tyči, od které se puk odrazil do ochranné sítě! Hra přerušena.

54:16
    Radek Faksa měl v pravém kruhu obranného pásma hůl příliš vysoko a byl správně vyloučen na dvě minuty.

54:02
    Jets vystřelili v pravém kruhu pro vhazování a puk skončil v ochranné síti. Následuje komerční přestávka.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 52. Connor (K. Hayes), 56. Laine (Trouba, Connor) – 31. Lindell (Comeau, Cogliano), 33. Faksa (Janmark, Bishop), 36. Seguin (Ja. Benn, Radulov), 51. Seguin (Heiskanen), 60. Faksa (Ničuškin, Radulov)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Comrie) – Beaulieu, Trouba, Chiarot, Niku, D. Kulikov, T. Myers – Ehlers, Scheifele (A), Wheeler (C) – Connor, K. Hayes, Laine – B. Tanev, Lowry, Little (A) – Perreault, Copp, Hendricks. Hlavní trenér: Paul Maurice.
    Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – Lindell, J. Klingberg (A), Heiskanen, R. Polák, Fedun, Lovejoy – Ja. Benn (C), Seguin (A), Dickinson – Janmark, Hintz, Radulov – Cogliano, Faksa, Comeau – Ničuškin, Dowling, B. Ritchie. Hlavní trenér: Jim Montgomery.

Rozhodčí: Chris Schlenker, Dean Morton. Čároví: David Brisebois, Derek Nansen

Diváci: 15321