Opava – Dukla Praha | 2:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Sparta | 2:1 (kon.) | | | Zlín – Olomouc | 0:2 (kon.) |
Teplice – Slovácko | 2:0 (kon.) | | | Slavia – Liberec | 1:1 (kon.) |
Sokolov – Chrudim | 0:1 (kon.) | | | Pardubice – Vlašim | 0:0 (kon.) |
Fulham – Manchester City | 0:2 (kon.) | | | Brighton – Southampton | 0:1 (kon.) | | | Burnley – Wolverhampton | 2:0 (kon.) |
Crystal Palace – Huddersfield Town | 2:0 (kon.) | | | Leicester – Bournemouth | 2:0 (kon.) | | | Manchester Utd. – Watford | 2:1 (kon.) |
West Ham – Everton | 0:2 (kon.) |
Getafe – Leganés | 0:2 (kon.) | | | Barcelona – Espanyol | 2:0 (kon.) | | | Celta Vigo – Villarreal | 3:2 (kon.) |
Alavés – Atlético | 0:4 (kon.) |
W. Brémy – Mohuč | 3:1 (kon.) | | | Dortmund – Wolfsburg | 2:0 (kon.) | | | Düsseldorf – Mönchengladbach | 3:1 (kon.) |
Freiburg – Bayern | 1:1 (kon.) | | | Norimberk – Augsburg | 3:0 (kon.) | | | RB Lipsko – Hertha | 5:0 (kon.) |
Udinese – Janov | 2:0 (kon.) | | | Juventus – Empoli | 1:0 (kon.) | | | Sampdoria – AC Milán | 1:0 (kon.) |
Marseille – Angers | 2:2 (kon.) |
Ružomberok – Žilina | 1:1 (kon.) | | | Nitra – Trenčín | 2:2 (kon.) | | | Michalovce – Sereď | 2:0 (kon.) |
Trnava – Zlaté Moravce | 0:1 (kon.) | | | Senica – Podbrezová | 0:0 (kon.) |
Převýšov – Brozany | 1:1 (4:2 po pen.) | | | Vltavín – Zápy | 0:0 (6:5 po pen.) | | | Benešov – Živanice | 0:0 (5:4 po pen.) |
Králův Dvůr – Litoměřicko | 0:1 (kon.) | | | Dobrovice – Štěchovice | 1:2 (kon.) | | | Domažlice – Olympia Radotín | 0:1 (kon.) |
Velvary – Vyšehrad | 2:2 (4:5 po pen.) |
Zlínsko – Petřkovice | 2:3 (kon.) | | | Vyškov – Hodonín | 2:1 (kon.) | | | Hlučín – Líšeň | 2:0 (kon.) |
D. Benešov – Hulín | 1:2 (kon.) |
Hr. Králové – Sparta | 1:2 (kon.) | | | Jihlava – Slavia | 0:2 (kon.) | | | Ostrava – Plzeň | 3:0 (kon.) |
Č. Budějovice – Slovácko | 1:1 (2:4 po pen.) | | | Zlín – Pardubice | 0:0 (4:3 po pen.) | | | Olomouc – Brno | 6:1 (kon.) |
Olomouc – Brno | 2:1 (kon.) | | | Hr. Králové – Sparta | 1:1 (2:4 po pen.) | | | Jihlava – Slavia | 0:2 (kon.) |
Ostrava – Plzeň | 3:2 (kon.) | | | Č. Budějovice – Slovácko | 4:2 (kon.) | | | Zlín – Pardubice | 1:2 (kon.) |
Derby – Rotherham | 6:1 (kon.) | | | Middlesbrough – Norwich | 0:1 (kon.) |
Bochum – Hamburg | 0:0 (kon.) | | | Union Berlín – Paderborn | 1:3 (kon.) | | | Darmstadt – Regensburg | 1:1 (kon.) |
Štrasburk – Guingamp | 0:0 (4:1 po pen.) |
L. Mikuláš – Lipany | 3:2 (kon.) | | | Šamorín – B. Bystrica | 1:1 (kon.) | | | KFC Komárno – Prešov | 2:0 (kon.) |
Inter Bratislava – Dubnica | 1:2 (kon.) |
Den Haag – Arnhem | 3:3 (kon.) | | | Willem II – Sittard | 3:2 (kon.) | | | Graafschap – Heracles | 1:2 (kon.) |
Alkmaar – Groningen | 1:0 (kon.) | | | Heerenveen – Excelsior | 1:0 (kon.) |
Kortrijk – Mouscron | 3:1 (kon.) | | | Oostende – Eupen | 1:2 (kon.) | | | St.Gilloise – Cercle Brugge | 3:1 (kon.) |
Waregem – Waasland-Beveren | 0:0 (kon.) | | | Genk – Anderlecht | 3:0 (kon.) |
Braga – Porto | 2:3 (kon.) | | | Chaves – Sporting | 1:3 (kon.) | | | Santa Clara – Guimarães | 1:0 (kon.) |
Benfica – Tondela | 1:0 (kon.) |
Rheindorf Altach – Mattersburg | 2:1 (kon.) | | | Hartberg – Wacker | 0:2 (kon.) | | | Rapid – Admira | 3:0 (kon.) |
Jenisej – Kazaň | 1:1 (kon.) | | | Dynamo – Lok. Moskva | 0:1 (kon.) | | | Groznyj – Spartak | 1:3 (kon.) |
Rostov – Ural | 2:1 (kon.) |
Miedź – Zagłębie S. | 0:2 (kon.) | | | Arka – Śląsk | 0:2 (kon.) | | | Korona – Lech Poznaň | 0:0 (kon.) |
Wellington Phoenix – Newcastle Jets | 4:1 (kon.) | | | Sydney Wanderers – Melbourne City | 3:0 (kon.) | | | Perth Glory – Melbourne Victory | 0:2 (kon.) |
Český Brod – Benátky n/J | 2:0 (kon.) |
konec
Derby County
6:1
(3:0)
Rotherham United
Tomáš Kohlmann
Branky:
13. Waghorn (pen.), 39. Johnson, 42. Waghorn, 49. Mount, 62. Holmes, 71. Waghorn (pen.) – 53. Wood
Držení míče: 67 % : 33 %.
Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 7:3. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 9:12.
Rozhodčí: Robinson – Fox, Cooper
Diváci:
Karty: 90+3. Crooks (RTH)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 67 % : 33 %.
Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 7:3. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 9:12.
Derby County:
Roos – Bogle, Keogh, Tomori, Malone (75. Cole) – Holmes, Johnson, Mount (75. Bennett) – Wilson, Waghorn (82. Marriott), Lawrence
Náhradníci: Carson – Bennett, Bryson, Cole, Huddlestone, Marriott, Wisdom
Trenér:
Rotherham United: Rodák – Vyner, Ihiekwe, Wood, Jones – Ajayi – Taylor (46. Towell), Williams, Wiles (46. Crooks), Newell – Yates (78. Forde)
Náhradníci: Price – Crooks, Forde, Kayode, Palmer, Smith, Towell
Trenér:
Náhradníci: Carson – Bennett, Bryson, Cole, Huddlestone, Marriott, Wisdom
Trenér:
Rotherham United: Rodák – Vyner, Ihiekwe, Wood, Jones – Ajayi – Taylor (46. Towell), Williams, Wiles (46. Crooks), Newell – Yates (78. Forde)
Náhradníci: Price – Crooks, Forde, Kayode, Palmer, Smith, Towell
Trenér:
Rozhodčí: Robinson – Fox, Cooper
Diváci:
Střídání v týmu Derby County: ze hřiště odchází Malone, přichází Cole.
Střídání v týmu Rotherham United: ze hřiště odchází Wiles, přichází Crooks.