Florida – Washington 5:3 (kon.) | New Jersey – NY Rangers 4:2 (kon.) | NY Islanders – Toronto 1:2 (kon.)
Ottawa – Tampa 2:5 (kon.) | St. Louis – Colorado 3:2 (1:0 po s.n.) | Chicago – Winnipeg 3:4 (po pr.)
Vegas – Edmonton 3:1 (kon.) | Los Angeles – Calgary 2:7 (kon.)
Piráti Chomutov
1:5 (1:2, 0:2, 0:1)
HC Dynamo Pardubice
Úterý 02.04.2019, 17:30 • ROCKNET ARÉNA • Baráž o extraligu • 3. kolo

56:39
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Matyáš Svoboda – 2 min., podrážení).

53:53
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Ivan Huml – 2 min., faul kolenem).

46:09
    Pavel Klhůfek si ve výhodě najel před Kacetla, ale toho nepřekonal. Již předtím byl signalizován trest a Tomáš Rolinek dostane dvě minuty. Piráti se mohou vrátit do utkání. Hrát se bude čtyři na tři.

45:14
    Hned po vhazování se do sebe lehce pustili Jan Stránský a Rhett Holland. Oba kohouti putují na lavici hanby a pokračovat se bude dvě minuty bez nich.

32:14
    Pardubice čeká další početní výhoda. Brian Ihnačák unikal a byl faulován Kovářem. Hostující útoční tomu ovšem dosti přidal a klidně mohl jít na lavici hanby i on. Nicméně uvidíme další přesilovku Východočechů.

25:00
    Po pěti minutách druhé třetiny uvidíme první přesilovku. Matyáš Svoboda držel jednoho z hostů a dostává trest. Dynamo může navýšit vedení v početní převaze.

06:37
    Hned po vhazování šel do útoku jeden z hostů, který upadl na led a píská se faul. Petr Koblasa se provinil podražením.

05:26
    Nyní se přerušuje poté, co jeden z hostujících obránců vyhodil kotouč mimo ledovou plochu. Tomáš Rolinek po verdiktu sudí šel ještě debatovat, ale dvouminutový trest pro Briana Ihnačáka platí.

David Panuška

Branky a nahrávky: 7. Flemming (Jank, Raška I) – 3. Perret (J. Kloz), 12. L. Horký (Mandát), 21. P. Sýkora (Ihnačák, M. Kratochvil), 35. J. Kloz (L. Horký), 49. Rolinek (Poulíček, Perret)

Piráti Chomutov: Peters (Stezka) – Flemming, Jank, Knot, Dietz, L. Kovář, Štich, Trefný – Koblasa, V. Růžička, Duda – Sklenář, Huml, Klhůfek – Tomica, Vantuch, J. Stránský – Ma. Svoboda, Raška I, T. Svoboda.
    HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Klouček) – Eklund, Holland, Mikuš, Schaus, Porseland, J. Zdráhal, Nedbal – M. Kratochvil, Ihnačák, P. Sýkora – Rolinek, Bubela, Hovorka – Mandát, Poulíček, L. Horký – Perret, Marosz, J. Kloz.

Rozhodčí: Jeřábek, Obadal, Pešek, Hynek

Diváci: 2 882