Olomouc – Karviná | 3:2 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Mladá Boleslav | 0:0 (kon.) | | | Liberec – Jablonec | 0:0 (kon.) |
Ostrava – Teplice | 3:1 (kon.) | | | Slovácko – Plzeň | 0:1 (kon.) |
Žižkov – Sokolov | 1:1 (kon.) | | | Vlašim – Hr. Králové | 0:0 (kon.) | | | Č. Budějovice – Pardubice | 1:0 (kon.) |
Brno – Ústí n. L. | 0:0 (kon.) |
Everton – Arsenal | 1:0 (kon.) |
Watford – Wolverhampton | 3:2 (po pr.) |
Alavés – Leganés | 1:1 (kon.) | | | Getafe – Ath. Bilbao | 1:0 (kon.) | | | Valladolid – Sevilla | 0:2 (kon.) |
Celta Vigo – Real Sociedad | 3:1 (kon.) | | | Levante – Huesca | 2:2 (kon.) | | | Real Betis – Villarreal | 2:1 (kon.) |
Augsburg – Hoffenheim | 0:4 (kon.) | | | Mönchengladbach – W. Brémy | 1:1 (kon.) |
Fiorentina – Frosinone | 0:1 (kon.) | | | Cagliari – Spal | 2:1 (kon.) | | | Udinese – Empoli | 3:2 (kon.) |
Inter – Atalanta BC | 0:0 (kon.) | | | Lazio – Sassuolo | 2:2 (kon.) | | | Neapol – Janov | 1:1 (kon.) |
Remeš – Lille | 1:1 (kon.) | | | Toulouse – Nantes | 1:0 (kon.) | | | Nice – Montpellier | 1:0 (kon.) |
PSG – Štrasburk | 2:2 (kon.) |
Slovan Bratislava – Michalovce | 4:1 (kon.) |
Jihlava – Dukla Praha | 4:1 (kon.) |
Zápy – Domažlice | 3:0 (kon.) | | | Brozany – Jirny | 0:0 (zruš.) | | | Štěchovice – Převýšov | 3:2 (kon.) |
Heidenheim – Kolín nad Rýnem | 0:2 (kon.) | | | Dynamo Drážďany – Union Berlín | 0:0 (kon.) | | | Fürth – Darmstadt | 2:1 (kon.) |
Emmen – Heerenveen | 2:0 (kon.) | | | Venlo – Feyenoord | 0:3 (kon.) | | | Zwolle – Sittard | 5:0 (kon.) |
Arnhem – Eindhoven | 3:3 (kon.) |
Anderlecht – Antverpy | 1:2 (kon.) | | | Eupen – Charleroi | 0:1 (kon.) |
Setúbal – Marítimo | 1:0 (kon.) | | | Feirense – Benfica | 1:4 (kon.) | | | Sporting – Rio Ave | 3:0 (kon.) |
Austria – Sturm Graz | 0:1 (kon.) | | | St. Pölten – Wolfsberger | 1:3 (kon.) | | | Linz – Salzburg | 0:2 (kon.) |
Ufa – Rostov | 1:0 (kon.) | | | Ural – Jenisej | 3:2 (kon.) | | | Kazaň – Arsenal Tula | 0:0 (kon.) |
Lok. Moskva – Zenit | 1:1 (kon.) |
Motherwell – Rangers | 0:3 (kon.) |
Pogoň – Arka | 3:3 (kon.) | | | Zabrze – Legia | 1:2 (kon.) |
Adelaide – Wellington Phoenix | 3:1 (kon.) | | | Central Coast – Perth Glory | 0:3 (kon.) |
Kasımpaşa – BB Erzurumspor | 2:1 (kon.) | | | Göztepe – Akhisarspor | 0:1 (kon.) | | | Ankaragücü – Fenerbahce | 1:1 (kon.) |
Başakşehir – Konyaspor | 2:0 (kon.) |
Benátky n/J – Náchod | 3:0 (kon.) |
konec
Stade de Reims
1:1
(0:0)
Lille OSC
89
|
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Thiago Maia, přichází Boubakary Soumaré.
|
|
84
|
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Tristan Dingomé, přichází Moussa Doumbia.
|
|
70
|
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Loïc Rémy, přichází Rafael Leao.
|
|
67
|
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Boulaye Dia, přichází Pablo Chavarría.
|
|
59
|
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Arber Zeneli, přichází Rémi Oudin.
|
Branky:
78. Oudin (Dingomé) – 56. J. Fonte (Mendes)
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 5:4. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 15:12.
Rozhodčí:
Diváci:
Karty: 41. Romao (REI), 43. Baba Rahman (REI) – 23. Soumaoro (LIL), 30. Maia (LIL)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 5:4. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 15:12.
Stade de Reims:
Mendy – Foket, Engels, Abdelhamid, Baba Rahman – Romao (C), Chavalerin – Cafaro, Dingomé (84. Doumbia), Zeneli (59. Oudin) – Dia (67. Chavarría).
Náhradníci: Lemaitre – Doumbia, Disasi, Chavarría, Suk Hjun-Čun, Oudin, Martin.
Trenér:
Lille OSC: Maignan – Celik, J. Fonte, Soumaoro (C), Y. Koné – Mendes, Maia (89. Soumaré) – Pépé, Ikoné, Bamba – Rémy (70. Leao).
Náhradníci: Jakubech – Gabriel, R. Fonte, Leao, Pied, Araújo, Soumaré.
Trenér:
Náhradníci: Lemaitre – Doumbia, Disasi, Chavarría, Suk Hjun-Čun, Oudin, Martin.
Trenér:
Lille OSC: Maignan – Celik, J. Fonte, Soumaoro (C), Y. Koné – Mendes, Maia (89. Soumaré) – Pépé, Ikoné, Bamba – Rémy (70. Leao).
Náhradníci: Jakubech – Gabriel, R. Fonte, Leao, Pied, Araújo, Soumaré.
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Ondřej Černý