Jablonec – Dukla Praha | 2:1 (kon.) | | | Slavia – Sparta | 1:1 (kon.) |
Táborsko – Brno | 1:2 (kon.) | | | Varnsdorf – Chrudim | 2:2 (kon.) |
Crystal Palace – Manchester City | 1:3 (kon.) | | | Liverpool – Chelsea | 2:0 (kon.) |
Valladolid – Getafe | 2:2 (kon.) | | | Ath. Bilbao – Rayo Vallecano | 3:2 (kon.) | | | Real Sociedad – Eibar | 1:1 (kon.) |
Girona – Villarreal | 0:1 (kon.) | | | Valencia – Levante | 3:1 (kon.) |
Hoffenheim – Hertha | 2:0 (kon.) | | | Düsseldorf – Bayern | 1:4 (kon.) | | | Frankfurt – Augsburg | 1:3 (kon.) |
Turín – Cagliari | 1:1 (kon.) | | | Fiorentina – Bologna | 0:0 (kon.) | | | Sampdoria – Janov | 2:0 (kon.) |
Sassuolo – Parma | 0:0 (kon.) | | | Chievo – Neapol | 1:3 (kon.) | | | Frosinone – Inter | 1:3 (kon.) |
Montpellier – Toulouse | 2:1 (kon.) | | | Rennes – Nice | 0:0 (kon.) | | | Saint-Étienne – Bordeaux | 3:0 (kon.) |
Lille – PSG | 5:1 (kon.) |
Žilina – Slovan Bratislava | 0:3 (kon.) |
Olomouc – Hr. Králové | 7:0 (kon.) |
Teplice – Jihlava | 1:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – Karviná | 3:1 (kon.) |
Karlovy Vary – Živanice | 0:2 (kon.) | | | Brozany – Ústí n/O | 2:0 (kon.) | | | Jirny – Štěchovice | 0:0 (zruš.) |
Vel. Meziříčí – Hulín | 5:0 (kon.) | | | Uničov – Frýdek-Místek | 0:2 (kon.) | | | Vrchovina – Val. Meziříčí | 2:1 (kon.) |
Wigan – Norwich | 1:1 (kon.) |
Bochum – Fürth | 3:2 (kon.) | | | Ingolstadt – Kiel | 1:1 (kon.) | | | St. Pauli – Bielefeld | 1:1 (kon.) |
Trebišov – Dubnica | 2:0 (kon.) | | | Žilina B – Lok. Košice | 1:3 (kon.) |
Eindhoven – Graafschap | 2:1 (kon.) | | | Willem II – Zwolle | 2:0 (kon.) | | | Heerenveen – Groningen | 1:1 (kon.) |
Utrecht – Arnhem | 0:0 (kon.) |
Genk – Club Brugge | 3:1 (kon.) | | | Charleroi – Westerlo | 2:0 (kon.) |
Marítimo – Feirense | 2:0 (kon.) | | | Rio Ave – Guimarães | 2:1 (kon.) | | | Boavista – Nacional | 1:0 (kon.) |
Braga – Tondela | 3:0 (kon.) | | | Benfica – Setúbal | 4:2 (kon.) |
Wolfsberger – Austria | 1:1 (kon.) | | | Linz – St. Pölten | 0:0 (kon.) | | | Salzburg – Sturm Graz | 3:1 (kon.) |
Dynamo – FK Krasnodar | 1:1 (kon.) | | | Zenit – Machačkala | 5:0 (kon.) | | | Rostov – Spartak | 2:1 (kon.) |
Melbourne Victory – Central Coast | 2:1 (kon.) | | | Perth Glory – Newcastle Jets | 1:0 (kon.) |
Kayserispor – Ankaragücü | 0:2 (kon.) | | | Antalyaspor – Kasımpaşa | 1:0 (kon.) | | | Yeni Malatyaspor – Alanyaspor | 1:1 (kon.) |
Fenerbahce – Galatasaray | 1:1 (kon.) |
konec
Eintracht Frankfurt
1:3
(1:2)
FC Augsburg
70
|
Žlutou kartu dostává Ante Rebić (Eintracht Frankfurt).
|
|
48
|
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Gélson Fernandes (Eintracht Frankfurt), který tak oslabuje svůj tým. Frankfurtu se tak zbytek zápasu hodně komplikuje.
|
|
45+1
|
Žlutou kartu dostává Michael Gregoritsch (FC Augsburg).
|
|
41
|
Žlutou kartu dostává Gélson Fernandes (Eintracht Frankfurt).
|
Branky:
15. Paciência (Kostić) – 31. Richter (Gregoritsch), 45+4. Richter (Ku Ja-Čeol), 84. Gregoritsch (Baier)
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 9:9. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 4:7. Fauly: 17:9.
Rozhodčí: Bastian Dankert
Diváci:
Karty: 41. G. Fernandes (FRN), 70. Rebić (FRN) – 45+1. Gregoritsch (AUG) 48. G. Fernandes (FRN)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 9:9. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 4:7. Fauly: 17:9.
Eintracht Frankfurt:
Trapp – A. Touré, Hasebe, Hinteregger (26. N'Dicka) – D. da Costa, G. Fernandes (C), Rode (66. de Guzmán), Kostić – Jović, Rebić, Paciência (54. Gaćinović).
Náhradníci: Rönnow – D. Abraham, Gaćinović, de Guzmán, N'Dicka, Torró, Willems.
Trenér:
FC Augsburg: Kobel (40. Luthe) – Schmid, Gouweleeuw, R. Khedira, Stafylidis – Ku Ja-Čeol (90+2. Janker), Baier (C) – Hahn, Gregoritsch, Richter – Finnbogason (83. Schieber).
Náhradníci: Luthe – Asta, Danso, Janker, Oxford, Schieber, Teigl.
Trenér:
Náhradníci: Rönnow – D. Abraham, Gaćinović, de Guzmán, N'Dicka, Torró, Willems.
Trenér:
FC Augsburg: Kobel (40. Luthe) – Schmid, Gouweleeuw, R. Khedira, Stafylidis – Ku Ja-Čeol (90+2. Janker), Baier (C) – Hahn, Gregoritsch, Richter – Finnbogason (83. Schieber).
Náhradníci: Luthe – Asta, Danso, Janker, Oxford, Schieber, Teigl.
Trenér:
Rozhodčí: Bastian Dankert
Diváci:
Adam Mitáš
@MitasAdam