Chelsea – Slavia 4:3 (kon.) | Frankfurt – Benfica 2:0 (kon.) | Valencia – Villarreal 2:0 (kon.)
Neapol – Arsenal 0:1 (kon.)
SSC Neapol
0:1 (0:1)
Arsenal FC
Čtvrtek 18.04.2019, 21:00 • Stadio San Paolo, Neapol • Evropská liga • Čtvrtfinále

71
    I trenér Neapole Ancelotti využívá poslední střídání okolo sedmdesáté minuty. Druhý rajní obránce v dnešním zápase, Ghoulam, odchází. Nahrazuje ho Rui.

68
    Unai Emery využívá před sedmdesátou minutou i třetí a poslední střídání. Provedl nyní výměnu Lacazetta za Iwobiho, což je u něj docela časté.

62
    Střídat bude i Arsenal a v dnešním zápase dohrál Švýcarský ostrostřelec Granit Xhaka. Místo něj si zahraje Elneny, hráč, který se po odchodu Wengera ze sestavy pomalu vytrácí.

61
    Dnes dohrál taky Insigne, přestože v dnešním zápase spíš vyčníval. Nahrazuje ho Younes, který se také pokusí něco udělat s výsledkem.

46
    Zkušený trenér Carlo Ancelotti nyní do hry posílá ihned po poločase Mertense. Sedne si místo něj Maksimović.